Įvaikintas Martinas sutuokia savo biologinius tėvus praėjus 36 metams

Biologiniai 36 metų Martino Schmidto tėvai išsiskyrė dar prieš jo gimimą, todėl po to motina nusprendė atiduoti jį įvaikinti! Martinas užaugo puikioje globėjų šeimoje, kur buvo mylimas kaip ir jų paties sūnus. Kai Martinui suėjo 18 metų, įtėviai Williamas ir Cynthia Schmidtai papasakojo apie jo įvaikinimą ir perdavė dokumentus, reikalingus biologiniams tėvams surasti.

 

Biologinė motina daugiau vaikų neturėjo

Bet Martinas buvo laimingas ir nesiruošė ieškoti savo biologinių tėvų. „Jie mylėjo mane kaip savo tikrą, biologinį sūnų. Aš turiu puikią šeimą“, – pasakojo Martinas.

Po to vyras vedė ir susilaukė pirmagimio sūnaus Malcolmo. Būtent tada Martinas  ir nusprendė susirasti savo biologinius tėvus.  Savo biologinės motinos Michelle Newman paieškas Martinas pradėjo per Viskonsino vaikų ir šeimos reikalų departamentą. Paaiškėjo, kad ji gyveno Havajuose ir dirbo labdaros fonde, kuris padeda smurtą išgyvenantiems vyrams. Per tą laiką Michelle buvo du kartus  sukūrusi šeimą ir išsiskyrusi, bet taip ir nesusilaukusi daugiau vaikų.

Telefoninis pokalbis su sūnumi įvyko per pietų pertrauką. Michelle taip susijaudino, prapliupo ašaromis ir nebegalėjo ištarti nė žodžio.

„Mes buvome du nepažįstami žmonės, bet kai pirmą kartą susitikome, pajutau emocinį ryšį“, – sakė Martinas.

Iš savo motinos  Martinas  sužinojo  ir savo biologinio tėvo biografiją. Michelle ir Dave‘as Lindgrenas, biologinis Martino tėvas, užaugo kartu mažoje Viskonsino ūkininkų bendruomenėje. Jie pradėjo susitikinėti, kai Michelle vis dar lankė mokyklą. Dave’as buvo keliais metais vyresnis už ją ir dirbo pieno fabrike. Bet padraugavę keletą mėnesių, jaunuoliai išsiskyrė. Tuo metu Michelle net nenujautė apie savo nėštumą.

Kadangi 17-metė Michelle dar mokėsi mokykloje ir negalėjo išlaikyti vaiko, tėvams patarus,  nusprendė atiduoti jį įvaikinti. Moteris daugiau nei 30 metų nematė Dave’o po to, kai ji papasakojo jam apie savo nėštumą.

Praėjus dviem savaitėms po pokalbio su sūnumi, Michelle paskambino Dave’ui, kuris iki šiol dirba pieno fabrike vadybininku. Paaiškėjo, kad per tą laiką vyras sugebėjo tris kartus išsiskirti, užauginti tris savo vaikus ir keturis žmonų vaikus.

 

Nerimavo, kad daugiau jos nebepamatys

„Mano misija yra būti tėvu“, – sako Dave’as. Pirmą kartą jis su sūnumi telefonu kalbėjo keturias valandas. Po to tėvas ir sūnus skambindavo vienas kitam nuolat. Be to, Dave’as labai norėjo pamatyti Michelle.  Bet kai moteris pamatė Dave’ą nusileidžiantį eskalatoriumi oro uoste, „kažkas suspaudė“  jos viduje ir pagalvojo: „O, Dieve, mano Dieve“. Jie apsikabino ir pasibučiavo. Anot Dave’o, abu pajuto tarsi jiems būtų po 17 metų.

Susitikimas buvo romantiškas: valgė sušius, daug kalbėjo ir juokėsi. Bet jie vis galvojo ir apie ateitį.

„Aš nerimavau, kad daugiau jos nebepamatysiu“, – prisiminė Dave’as.

Michelle netrukus persikėlė gyventi į Viskonsiną. „Buvau šokiruota, kai ji grįžo į Viskonsiną. Michelle  tiesiog nekenčia šalčio. Vis dėlto Dave’as yra turbūt jai gražiausias žmogus planetoje ir jis daro mano seserį laimingą“, – sakė Teri Bruna.

Galų gale Michelle su Dave’u nusprendė gyventi kartu.  Moters giminaičiai pamažu susitaikė su Dave’u ir priėmė jį. „Mes senstame ir mums nereikia tų vedybų“, – sakė Michelle. Bet Dave‘as reikalavo tuoktis: „Aš noriu vesti savo brangiausią širdžiai žmogų“.

Vestuves vedė pats Martinas,  į kurias jis atvyko su žmona ir dviem vaikais.

„Diena, kai man paskambino Martinas, buvo geriausia mano gyvenime. Ir dabar kasdien gyvenimas tik gerėja “, – kalbėjo nuotaka, bendraudama su svečiais.

„Aš niekada nemaniau, kad tai įvyks po milijono metų, – juokavo Dave‘as. – Tai tiesiog nuostabu“.

Nuotraukose: Martinas Schmidtas su savo sūneliu ir biologiniai tėvai

“Facebook” nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą