Catherine džiaugiasi po daugelį metų atradusi savo biologinį tėvą

53 metų amerikietė Catherine Benoit-Schwartz pradėjo ieškoti savo biologinių tėvų, – rašo goodhousekeeping.com. Moteris džiaugiasi, kad galų gale jos gyvenimo svajonė išsipildė. Mat praėjus keliems dešimtmečiams, ji susitiko su savo biologiniu tėvu.

 

Atrasta mama nieko nenorėjo žinoti apie savo dukterį

Būdama 14 metų paauglė, Catherine pastebėjo, kad skiriasi nuo tėvų ir trijų jaunesnių seserų.

Netrukus mergina sužinojo, kad ji nėra jų dukra. Bet įtėviai to neslėpė ir viską papasakojo.

Paprastai įtėviams išduodamas kiek pakeistas vaiko gimimo liudijimas, bet dėl kažkokių priežasčių mergaitė turėjo dokumento originalą. Jame buvo nurodytas visas jos biologinės motinos vardas, o grafoje „tėvas“  buvo parašyta  „nežinoma“.

Būdama 19 metų, Catherine ištekėjo ir tapo nėščia. Būtent tada jai kilo nenugalimas noras susirasti savo biologinius tėvus. Ir Catherine pirmiausiai pradėjo jų ieškoti telefonų knygose.

Jaunai moteriai pavyko surasti motinos tėvus, bet jie atsisakė bendrauti sakydami, kad mama taip pat nenori nieko apie ją žinoti.

„Buvau prislėgta ir nusivylusi, – prisimena Catherine. – Bet tokių dalykų negalima sakyti. Nors mama ir nenorėjo su manimi turėti nieko bendra, vis tiek man reikėjo išsiaiškinti visą istoriją“.

Po kelių dienų viena giminaičių, sužinojusi, kad močiutė kalbėjosi telefonu su Catherine, paskambino jai. Moteris atskleidė savo šeimos paslaptį.

Paaiškėjo, kad motina pagimdė  Catherine 1963 metais, būdama nesusituokusi. Ji išsiskyrė su savo draugu dar prieš sužinodama apie nėštumą. Tuo metu nesantuokinio vaiko gimimas konservatyviai šeimai buvo didžiulė gėda, todėl mergytė iškart po gimimo buvo atiduota įvaikinti.

„Mane sukrėtė mamos šaltumas. Būdamas geraširdis žmogus, nusprendžiau, kad labiau turėčiau būti panaši į tėtį. Todėl norėjau žinoti, koks jis yra“, – sakė Catherine.

Iš giminaitės moteris sužinojo, kad jos tėvas jaunystėje dirbo vietinėje ligoninėje, o paskui kažkur išvyko. Ir kad jo vardas yra Casey Vandenbergas.

Praėjo keleri metai, o Catherine vis dar ieškojo savo tėvo. Gimė sūnus Lindonas, o po trejų metų – dukra Christine. Vaikai užaugo, o Catherine išsiskyrė ir susituokė antrą kartą. Po to gimė anūkai. Bet moteris ir toliau ieškojo savo biologinio tėvo. Naujasis sutuoktinis ir suaugę vaikai palaikė Catherine.

 

Prisiminė merginą, kuri prieš pusšimtį metų galėjo pastoti nuo jo

2015 metais Catherine atsitiktinai apsilankė genealogijos tyrimų svetainėje, siūlanti ieškoti giminaičių pagal šeimos medžio DNR. Taip pagal DNR tyrimo rezultatus moteris sužinojo, kad Anglijoje turi giminaitę, kurios pavardė Vandenberg. Po to, kai Catherine parašė jai, išsiaiškino, kad giminaitė yra Casey dukterėčia.

Tuo tarpu 82 metų Casey Vandenbergas ramiai gyveno Floridoje, kai dukterėčia jam papasakojo apie Catherine. Pradžioje vyras abejojo, tačiau atliktas DNR tyrimas jį įtikino.

„Tai buvo nepaprasta žinia. Iš pradžių netikėjau, bet paskui prisiminiau merginą, kuri prieš pusšimtį metų galėjo pastoti nuo manęs. Kai žmonai pranešiau, kad galiu turėti dukrą, o jai buvo 53 metai, ji beveik neteko žado iš netikėtumo“, – pasakojo senolis.

Netrukus Catherine susitiko su savo biologiniu tėvu.

„Tai buvo šokas mums abiem, bet mes pajutome abipusį ryšį. Man buvo lengva pasakyti jam: „Tėti“. Juk aš jo ieškojau 33 metus“, – sakė ji.

Moteris nustatė, kad jos akys ir šypsena buvo tokios pat kaip jos tėvo ir dviejų jo suaugusių sūnų bei dukterų. Ir ji buvo tokia pat aukšta.

„Dabar mes atrodome kaip visi jo vaikai, kartu augę nuo vaikystės, – sako Catherine. –  Mano (dukters) ir tėvo  santykiai yra kaip suaugusių žmonių. Jokių priekaištų jam neturiu. Tik pagarba. Mums patinka leisti laiką kartu. Ne visos istorijos turi laimingą pabaigą, bet aš viena iš tų“.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą