Londine Danielle šią naujieną išgirdo būdama 11 metų. "TikTok" stopkadras

Duktė, besiginčydama su mama, išvadino piktąja pamote, tačiau moters reakcija buvo nenuspėjama. Merginos žodžiai  ne tik atskleidė didžiausią šeimos paslaptį ir visam laikui pakeitė jos požiūrį į vyresnę seserį.

 

Šią naujieną išgirdo būdama 11 metų

„Tiktokerė“, slapyvardžiu „londyndanelle“ papasakojo, kaip netyčia atskleidė didelę paslaptį, kuri kardinaliai pakeitė jos mintis apie kiekvieną šeimos narį.

Neretai tik praėjus daug metų žmonės sužino apie save ir savo artimuosius didžiulę naujieną, kurios  net neįtarė. Pavyzdžiui, kad ir apie šeimos ryšį su serijiniais maniakais.

Tačiau Londine Danelle istorija verta būti šeimos dramos siužetu.

Savo vaizdo įraše mergina papasakojo, kaip sužinojo, kad moteris, kuri, jos manymu, buvo motina, visai nebuvo jos biologinė motina. Londine šią naujieną išgirdo būdama 11 metų, susikivirčijusi su moterimi.

„Kai man buvo 11 metų, ginčijausi su mama, kuri mane užaugino. Tada aš jai pasakiau: „Tu ne mano mama, tu bloga pamotė, aš esu įvaikinta“, – vaizdo įraše pasakoja  Londine.

Tačiau motina nesupyko dėl savo dukters žodžių, o, veikiau, buvo sukrėsta. Juk tolesni moters pasakyti žodžiai gali virsti košmaru bet kuriam vaikui.

„Kas tau pasakė?“ –  paklausė ji.

„Niekas, aš pati supratau“, – atsakė mergina.

 

Labai suglumino ir kelia problemų suaugus

Vaizdo įraše Londine prisipažino, kad tai pasakė motinai tik norėdama ją supykdyti, tačiau išgirdusi tai, ką išgirdo, nusprendė „pažaisti“.

Pasak Londine, netrukus  pas ją atėjo draugė, tačiau mama patarė paprašyti draugę eiti namo, o pati atsisėdo ant minkštasuolio tolimesniam pokalbiui.

„Tuo metu sužinojau, kad mano sesuo buvo mano mama, kita sesuo – mano teta, mama – mano močiutė, o močiutė – mano prosenelė “, – vaizdo įraše pasakoja Londine.

Žiūrovai buvo nustebinti  tokiais merginos pareiškimais ir norėjo sužinoti daugiau.

Tačiau kitame vaizdo įraše mergina paaiškino, kad iki šiol jai nepavyko sužinoti ką nors daugiau.

Iki šiol nežinau, kodėl buvau įvaikinta. Yra gandų, bet nemanau, kad kada nors sužinosiu visą tiesą “, – paaiškina Londine.

Jos teigimu, tiesa, kurią sužinojo vaikystėje, ją labai suglumino ir kelia problemų suaugus.

„Ką tiksliai žinau, kad tai mane išmušė iš pusiausvyros. Nemanau, kad jie man apie tai ruošėsi pasakoti. Jie tikrai nesitikėjo, kad aš tai sužinosiu pati. Dabar aš kovoju su tapatybės ir pasitikėjimo klausimais“, – sako Londine.

Bet mergina pridūrė, kad tikėjimas Dievu padėjo jai išgyventi audringus laikus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą