Neseniai Jordanui suėjo 10 metų ir tikisi, kad kas nors jį taip pat įsivaikins

Kiekvienas ligotas ar sveikas vaikas svajoja turėti mylinčius tėvus. Mes paruošėme jums dar vieną  jaudinančią istoriją, kuri nepaliks abejingos nei vienos širdies, – rašo „Mirror“.

Didžiausia svajonė – keliauti į naujus namus, kur vyktų jo įvaikinimo vakarėlis

Prieš šešerius metus Jordanas ir jo jaunesnysis brolis Brianas iš JAV  neteko tėvų ir pateko  Oklahomos Žmogaus paslaugų departamento žinion.

Kurį laiką  broliukai gyveno vaikų prieglaudoje, o praėjusiais metais Brianas buvo įvaikintas. Todėl dabar broliukai retai matosi. Neseniai Jordanui suėjo 10 metų ir tikisi, kad kas nors jį taip pat įsivaikins.

„Mums su broliu labai patiko viską daryti kartu. Pavyzdžiui, gaminti maistą ir užsiimti karatė“, – sako Jordanas.

Prieš kiek laiko Jordanas buvo pakviestas dalyvauti vietinės televizijos kanalo KFOR laidoje, kur jis davė interviu. Paprašytas papasakoti savo tris didžiausius puoselėtus norus, berniuko kalba taip sujaudino žiūrovus, kad daugiau nei 5000 porų norėjo jį įsivaikinti.

„Jei galėtum nuvykti bet kur ir  į bet kurią pasaulio šalį, kur vyktum?“, – paklausė žurnalistas.

„Į naujus namus, kur vyktų mano įvaikinimo vakarėlis“, – atsakė Jordanas.

„ O kokius tris linkėjimus norėtum pateikti, jei žinotum, kad jie tikrai išsipildys?“, – paklausė laidos vedėjas.

 

Jam reikia artimų žmonių, su kuriais galėtų kalbėtis bet kada ir apie viską

Vaiko atsakymas visus sujaudino. Berniukas pasakė, kad apie idealią šeimą net nesvajojantis. Jam būtų gerai, jei turėtų vieną iš tėvų.

„Turėti šeimą, šeimą ir vėl šeimą. Tai vienintelis dalykas, kurio noriu, – baigdamas pasakė Jordanas. – Aš tiesiog norėčiau turėti šeimą, kad bet kuriuo metu galėčiau paskambinti mamai ir tėčiui arba tiesiog mamai, ar tiesiog tėčiui“.

Žurnalisto paklaustas, kaip jis įsivaizduoja šeimą, anot berniuko, kurioje galima kartu valgyti makaronus ir sūrį, kartu važiuoti dviračiais ir visada jaustis palaikomi vieni kitų. Juk dabar jis net neturi brolio, su kuriuo galėtų pasidalinti savo vaikystės rūpesčiais ir problemomis.

„Tai labai svarbu, nes man reikia artimų žmonių, su kuriais galėčiau kalbėtis bet kada ir apie viską, kai man to reikia. Tikiuosi, kad vienas iš jūsų pasirinks mane“, – samprotavo Jordanas.

Praėjus 12 valandų po transliacijos, Oklahomos Žmogiškųjų paslaugų departamentą užplūdo laiškai, pareiškę norą įvaikinti Jordaną.

„Jordanas išgyveno daug, palyginti su dauguma mūsų vaikų, – sakė departamento spaudos atstovas  Christopheris Marlowe‘as. – Aš labai tikiuosi, kad tai yra proveržis, kurio reikia, norint rasti namus šiam vaikui“.

Užaugęs Jordanas svajoja tapti policininku, nes jie, pasak berniuko, yra juokingi ir saugo žmones.

Nuotr. Jordanas su broliuku Brianu, kol dar nebuvo atskirti

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą