Jei jis dėl santykių iškart atsisako visko, kas jam buvo brangu ir kas jį žavėjo, mergina gana greitai atšąla ir palieka tokį vyrą. Archyvo nuotrauka

Net ir tada, kai mergina sukurs šeimą su kuo nors kitu, bet visada prisimins tą vyrą. Nes jis labai giliai įstringa į jos į širdį. Ir tai visiškai natūralu, jei supranti moterišką psichologiją.

Dauguma vyrų užduoda tokius klausimus: kaip įtikti merginoms? Kaip priversti jas mylėti ir gerbti? Kokias savybes (kiek pinigų) reikia turėti, kad ji nustotų dairytis kitų? O ką myli tikros gražuolės?

Atsakymas yra paprastas ir tuo pačiu sudėtingas. Nes šias savybes vienu metu gali turėti visiškai  skirtingi žmonės. Arba gali sudaryti ir vientisą visumą. Tačiau psichologijoje  visos šios savybės vadinamos vienintele pilno ir suaugusio vyro šerdimi. Bet pirmiausiai pradėkime nuo to, su kokiais vyrais merginos vengia santykių arba po kiek laiko juos palieka. Taigi, jūsų dėmesiui vyro savybės, dėl kurių mergina gali greitai prarasti jausmus jam ir jį palikti arba priešingai – prisiminti jį ilgus metus.

 

1.Tipiškas savęs praradimas

Žinia, pasaulyje yra daug vyrų ir visi jie skirtingi. Jie užima skirtingus socialinės ir materialinės hierarchijos lygius. Tačiau daugelis galvoja paprastai: mergina stengiasi pasirinkti vyrą, esantį aukščiau hierarchijoje. Tai yra, turtingą, sėkmingą, išvaizdų, ​​perspektyvų. Tai yra tiesa. Yra tik viena problema. Niekas, net ir pats sėkmingiausias žmogus, nėra apsaugotas nuo to, kad vieną gražią akimirką jis bus paliktas. Taip nutinka net milijardieriams ir kino žvaigždėms, milijonų stabams.

Iš pradžių labai svarbu, koks tu esi vyras. Tačiau ilgalaikiams santykiams daug svarbiau, kaip jis elgsis toliau. Nes kai esi vienas ir kai esi santykiuose, tai dvi skirtingos situacijos. Ir tai galioja absoliučiai visiems – nepriklausomai nuo amžiaus, intelekto, socialinės ir finansinės padėties.

Mergina tikrai nustos mylėti save praradusį vyrą. Tai tik laiko klausimas.

Ką reiškia prarasti save? Kai santykiuose pamažu imi vis daugiau koncentruotis į jos problemas, norus ir jausmus, pamiršti save. Ir tai yra laipsniškas savęs praradimas. Atsisakyti visko, kas tau patiko anksčiau ir kas tave žavėjo.

  1. Atsisakymas jam svarbių dalykų dėl merginos ir dėl santykių

Kai tik tai atsitiks, mergina praras vaikinu susidomėjimą. Tai vienas pagrindinių moterų paradoksų. Štai kodėl vyras nesupranta, ko ji iš tikrųjų nori.

  1. Vyro sąžiningumas

Nepaisant to, ką visuomenė sako apie „tikrus vyrus“, nepaisant to, kaip „moterys mato tikrus vyrus“ (kiekviena savaip), jie savęs niekada nepraras tik likdami savimi. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti nereikšminga, bet iš tikrųjų viskas yra kiek kitaip.

Kol vyras neužmezga rimtų ir ilgalaikių santykių, jo gyvenimas būna kupinas įvykių ir posūkių,  tikslų ir siekių. Tačiau juos kaipmat pamiršta, pasinėrę į santykius ir įtikėję mergina, kad dabar turėtų galvoti tik apie tai, ko jai reikia.

  1. Vyro visiškas atsidavimas

Mergina nesąmoningai nori paklusti vyrui, kuris turi savo kelią. Ji nori su juo bendrauti. Giliai širdyje ji labai nori tapti jam tokia reikšminga, kad visos jo idėjos ir siekiai nublanktų prieš ją ir jis visą dėmesį nukreiptų tik į ją. Tačiau kai tik tai atsitiks, moteris iškart nusivils.

  1. Vyras kelrodė žvaigždė

Tai taip pat galima pavadinti aistra ar manija. Ir nesvarbu, kas tai yra – mokslas, pinigų uždirbimas, noras padaryti pasaulį geresnį, menas ar kažkas kita. Kažkas, kas vyrą verčia keltis anksti ryte, vėlai eiti miegoti ir atiduoti visas jėgas. Merginas tai žavi  ir jos išskirs tokius vyrus iš masių ir norės su jais palaikyti ilgalaikius santykius.

Kai kas tai vadina ambicingumu. Bet tai yra atsakymas į klausimą, kodėl gražios merginos ne visada pasirenka vyro esamą statusą ir materialinę gerovę. Mergina gali beprotiškai įsimylėti jauną muzikantą. Bet ar ji būtų jį įsimylėjusi, jei roko grupė jam būtų tik pomėgis, o ne gyvenimo prasmė ir tikslas? Ir ar ji liks su juo, kai jis pasirinks savo hobį, o ne ją? Ir ilgainiui nustos daryti tai, kas jam patinka?

  1. Dėmesys, atkaklumas

Nuo pat pradžių mergina siekia patraukti vyrišką dėmesį. O tai, kiek vyras atkakliai siekia savo tikslų – nepaisant net santykių ir įsimylėjimo – neabejotinai lemia jos požiūrį į vyrą. Jei jis dėl santykių iškart atsisako visko, kas jam buvo brangu ir kas jį žavėjo,  mergina gana greitai atšąla  ir palieka tokį vyrą.

Mergina taip pat perkelia sau vyro įsipareigojimą tam, ką jis myli ir kuo tiki. „Jei jis taip lengvai atsisako savo tikslų, anksčiau ar vėliau, jis atsisakys ir manęs“, – nesąmoningai supranta ji.

  1. Nenoras laukti ir ką nors daryti

Jei vyras nusiteikęs laukti merginos tiek, kiek reikės, ji tai pajus. Tai ne tik pasimatymas, į kurį ji vėluoja. Merginos širdyje ilgai išlieka tas vyras, kuris nebėgo, o nuėjo savo keliu, kol ji bandė manipuliuoti  juo ir „padidinti savo vertę“. Toks vyras išeis ir niekada nežiūrės atgal – nes vertina save ir savo laiką. Greičiausiai jis neduos antrojo šanso. Ir tai palieka gilų pėdsaką bei  verčia prisiminti jį net ir po daugelio metų.

  1. Savarankiškumas

Savarankiškumas yra daugialypis žmogaus bruožas, ir nuo jo priklauso, kaip žmogus renkasi. Kai vyras nebijos prarasti merginos, todėl jos manipuliacijos jam nė motais. Ta pati savybė leidžia sutelkti dėmesį į save ir neapsigauti, jei mergina sugalvotų pradėti manipuliuoti juo.

  1. Gebėjimas būti laimingam vienam

Vyras, kuriam niekam nereikia, kad jis būtų laimingas, tiesiogine prasme glumina merginas. Net jei jis neturi nė cento,  kaip mat jį  pakeis vyrai medžiotojai. Su tokiu vyru dingsta pagrindinės manipuliacijos santykiuose – praradimo baimė.

Tai reiškia, kad beprasmiška jį šantažuoti, kad jis išeitų. O jei mergina vis dėlto parodo jam duris,  toks vyras daugiau niekada jų neatidarys. Ir ji prisimins jį po daugelio metų, galvodama, kad tai buvo didžiausia jos gyvenimo klaida.

Ir dar. Mergina niekada nepamirš to, kas ją mylėjo, bet nepadarė jos vienintele  savo gyvenime.

Bet kuri mergina svajoja tapti vienintelės aistros objektu, bet kartu pavargsta nuo tokio dėmesio ir praranda pagarbą. Mat ilgainiui jai tampa nuobodu: vyras, kuris anksčiau atrodė aistringas, tampa nugalėtas.

Aukščiau išvardintos skirtingos vyro savybes, tačiau iš tikrųjų jos visos yra glaudžiai tarpusavyje susijusios ir sudaro brandžios, vientisos asmenybės rėmus. Ir būtent šis rėmas labiausiai atitinka „tikro vyro“ sąvoką. Ne išorinė jėga, o aistra, ryžtas, teisingi prioritetai, galimybė pasirinkti pačiam, o ne sekti visuomenės ir moterų norais bei pageidavimais.

Žinoma, vyras turi mokėti mylėti, bet ir netapti savo jausmų vergu. Jam bus gaila išsiskirti su mergina, kuria beatodairiškai rūpinosi, bet pirmenybė sau yra svarbiau. nes tai yra esminis dalykas. Kita vertus, bet kuris  vyras turi mokėti mylėti, atsižvelgdamas į mylimosios poreikius.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą