„Iš pradžių Romeo buvo nervingas ir išsigandęs padaras, nes Casperas atrodė jai per didelis ir purus, - sakė Rinsa. "Instagram" nuotrauka

29 metų fotografė Rinsa Li iš Kraistčerčo  miesto (Naujoji Zelandija) mėgsta fotografuoti savo augintinius: 6 metų samojedų šunį Casperą ir 2 metų katę Romeo, kurių nuotraukos puikuojasi „Instagram‘e“ , rašo thestar.com.my.

 

Nusprendė, kad tai ir yra jų svajonių katė

Pūkuota pora mėgsta leisti laiką kartu – nuo glamonių ant sofos iki tolimų kelionių kartu. Nepaisant meilių santykių, Romeo negali atsikratyti niūrios išraiškos, kuri glumina nepažįstamus žmones.

Fotografė kartu su savo augintiniais mėgsta išeiti pasivaikščioti. Jie kartu leidžiasi ir į keliones,  lankėsi populiariose turistų lankomose vietose. Bet, svarbiausia, kasdien išeina  į dviejų valandų pasivaikščiojimą. Nepaisant savo niūrios išraiškos, katė Romeo tiesiog dievina šunį Casperą.

Dabar pora savo bendroje „Instagram‘o“ paskyroje turi daugiau nei 65 tūkstančius sekėjų, pabrėžiančių jų linksmas ir nuotykių kupinas akimirkas kartu.

„Aš visada norėjau turėti katę, bet nežinojau, kaip Casperas į tai reaguos, – sakė Rinsa. – Kai mano geriausias draugas pasiūlė pasižiūrėti vieną katę, nusivedžiau  ir Casperą į susitikimą, o jis iš karto parodė draugiškus santykius. Todėl nusprendėme, kad tai ir yra mūsų svajonių katė. Dabar jie negali gyventi vienas be kito“.

 

Neįsivaizduoja gyvenimo be jų

Kai Rinsa parsivežė Romeo namo, jie beveik savaitę gyveno atskirai, bet Casperas, anot šeimininkės, buvo labai smalsus. „Iš pradžių Romeo buvo nervingas ir išsigandęs padaras, nes Casperas atrodė jai per didelis ir purus, – sakė Rinsa. – Dabar Romeo  jaučiasi karalienė namuose ir Casperas nuolat sekioja paskui ją.  Man atrodo, kad Romeo turi šuns charakterį, o Casperas kartais parodo katės bruožus“.

Vienoje nuotraukoje taip pat matyti, kad Casperas atrodo labiau patenkintas sniego seniu nei Romeo.

„Nors Romeo ir atrodo niūri, bet ji yra mieliausia katė, kokį aš kada nors sutikau: ji leidžia visiems paimti save į rankas ir elgiasi nepaprastai švelniai“, – teigė fotografė.

Anot jos, jie visi neseniai grįžo iš dvi savaites trukusios kelionės. „Mes visi gyvenome name ant ratų. Neįsivaizduoju gyvenimo be jų“, – sakė Rinsa.

„Instagram“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą