Kokie bebūtų jūsų santykiai, jūs vis tiek esate du atskiri žmonės. Archyvo nuotrauka

Mes, žmonės, esame socialinės būtybės, mėgstame bendrauti, galėdami dalintis savo džiaugsmais bei mintimis apie gyvenimą. Tačiau kartais bendravimas su tam tikrais žmonėmis mums tampa virusinis. Kalbant su tokiu žmogumi, atrodo, kad palengvėjo ir problemų kaip nebūta. Arba priešingai – užsikrėtėte kitų nelaimėmis ir bėdomis, todėl norite kuo greičiau baigti pokalbį ir mažiau su juo bendrauti.

 

Bet kokios temos yra neleistinos, bendraujant ir su artimiausiais savo draugais?

  1. Seksas

Nesvarbu, ar norite pasigirti, ar pasiskųsti, tačiau neturėtumėte dalintis savo seksualinio gyvenimo detalėmis su draugais. Net ir  jūsų ištikimiems draugams tikrai nereikia žinoti rafinuotų jūsų sekso pozų, intymių tatuiruočių, seksualinių fantazijų ir kitų detalių, kurios turėtų likti tik poros viduje.

Bus labai nemalonu, jei informacija pasiektų jūsų antrąją pusę.

  1. Partnerio neištikimybė, kuriam ketinate atleisti

Jei ruošiatės skirtis su žmogumi, kuris jus apgavo, galite nedvejoti ir pasakyti, kaip yra. Bet jei turite nors lašą vilties palaikyti šiuos santykius, padarykite pertrauką ir niekam nieko nesakykite. Visada galima rasti jėgų atleisti partnerio neištikimybę, bet jūsų draugai prisimins  jūsų papasakotą vyro neištikimybę net  ir per jūsų auksines vestuves.

  1. Įtarimai dėl neištikimybės

Jums atrodo, kad jūsų partneris elgiasi keistai, su kažkuo susirašinėja SMS žinutėmis  ar vėlai grįžta namo iš darbo. Tačiau nesidalykite šiomis abejonėmis su draugais, jei apgaudinėjimas kol kas egzistuoja tik jūsų galvoje. Gali būti, kad jūsų įtarimai yra nepagrįsti. Tačiau draugams jūsų žodžio jau pakaks, kad žmogus būtų laikomas apgaviku, kuriuos negalima pasitikėti.

  1. Asmeninės partnerio problemos

Kokie bebūtų jūsų santykiai, jūs vis tiek esate du atskiri žmonės. Partnerio problemos yra jo problemos. Galite jo nepalaikyti, nepritarti jam, bet tikrai neturėtumėte ką nors apie tai pasakoti kitiems, net jei jie galėtų ką nors patarti ar padėti. Nes kiekvienas  jūsų pasakytas žodis  gali pavirsti  banaliomis apkalbomis. Tegul partneris pats nusprendžia, kam jis nori pasakyti apie savo bėdas, ligas, nesėkmes darbe ar tėvų problemas. Ir tai taikoma ne tik dabartinėms problemoms, bet ir buvusioms praeityje.

  1. Partnerio santykiai su vienu iš jūsų draugų

Tikrai nereikia  net prasitarti, kad jūsų partneris nemėgsta vieno iš jūsų draugų. Jam tereikia sukurti įprastų santykių iliuziją, kad netrukdytų bendrauti su nemėgstamu asmeniu. Bet jei  jūs kam nors papasakosite apie tikrąją padėtį, sugadinsite tolimesnę draugystę. Todėl nenustebkite, jei galų gale tektų pasirinkti tarp dviejų mylimų žmonių.

  1. Kivirčai ir skundai

Galbūt jums atrodo, kad dėl to reikalo ir yra skirti draugai, todėl kam kitam, jei ne jiems skųstis dėl partnerio. Bet įsikalkite sau į galvą: jei kas nors jums nuolat primins nemalonius dalykus apie žmogų, nevalingai kyla klausimas, kam apskritai tęsti šiuos santykius?..

Atsižvelgiant į tai, kad draugai girdi tik jūsų įvykių versiją, klausimas dar labiau paaštrėja dėl galimo jo neobjektyvumo. Dar šiek tiek ir draugai pradės gelbėti jus nuo šių baisių santykių. Na, arba jie nustos su jumis bendrauti, nes niekas nemėgsta nuolat klausytis, kaip kitas verkšlena.

Vienaip ar kitaip, bet draugai tikrai nepadės jums išspręsti poros problemų. Jei vertinate savo partnerį, tik su juo aptarkite visus nesutarimus.

Be to, labai svarbu suprasti, kad kalbame apie buitinius ginčus, kurie gadina jūsų nuotaiką, bet jie negresia  nei jūsų psichikai, nei sveikatai ar gyvybei. Bet supratus, kad įsiveliate į nesveikus, priklausomybę sukeliančius santykius, kalbėkite apie problemas ir ieškokite pagalbos, nes jums reikės liudininkų ir apsaugos.

  1. Socialiniai tinklai ir nuotraukos

Padedant socialiniams tinklams, kai kuriuos dalykus galima ne tik papasakoti draugams, bet ir parodyti. Jei tikrai norite pasidalinti susirašinėjimu ar juokingomis nuotraukomis, pirmiausia paklauskite partnerio, ar tai galima padaryti. Ne visi žmonės yra pasirengę plačiajai visuomenei demonstruoti  savo asmenino gyvenimo detales.

  1. Partnerio silpnybės

Silpnybės daro mus pažeidžiamus. Kalbėdamos apie partnerio trūkumus, jūs įteikiate kitam  asmeniui ginklą, nustatytą prieš jį. Ir net jei jie niekada tuo nepasinaudoja, būna tiesiog apmaudu, kai kas nors kalba apie savybes, kurių nenorite atskleisti. Nors jūs tikriausiai nekalbate apie partnerio kompleksus, trūkumus ir keistus įpročius ne dėl to, kad jums tai atrodo juokinga. Bet tuo pačiu metu jūs jį išjuokiate. Taigi, ne veltui sakoma, kad svarbu pirmiausia pagalvoti, o tik paskui kalbėti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą