Į visus artimųjų raginimus nusiimti rožinius akinius ir pamatyti, kad jis nėra geriausias pasirinkimas, mergina visada ras jam pateisinimą. Archyvo nuotrauka

Tvirtai sąjungai nepakanka vien noro. Reikalingas nuolatinis darbas ir tarpusavio jausmai. Mergina ar moteris, giliai širdyje matanti, kad tarp jos ir jo kažkas negerai, būtina atidžiau pažvelgti į žemiau išvardytus ženklus. Jie pasakys, kad vyras jos nevertina ir nemyli.

1.Slepia tikrąjį savo charakterį

Jei mergina, vyro akivaizdoje, sulaiko savo emocijas, pristato  save jam patogia forma – tai byloja ne tik jos aklą meilę jam, bet ir jos pasirengimą bet ką padaryti dėl jo. Kiekviena mergina nusipelno tokio partnerio, kuris vertintų ją tokią, kokia ji yra, o ne apsimetančią „tobula“.

2.Trūksta jo palaikymo

Mylimas žmogus visada pasirengęs tapti atrama. Verta atkreipti dėmesį į abejingo vyro elgesį. Sunkiu metu jo nėra šalia. Telefonu jis taip pat dažnai būna nepasiekiamas arba pasako tik porą frazių ir tuo viskas baigiasi. Beje, dažnai partneris pavydi savo išrinktosios sėkmės, todėl juo labiau negali tikėtis palaikymo. Taigi, jei jo elgesyje galima atsekti bent ką nors iš aukščiau paminėtų dalykų, santykius geriau nutraukti.

  1. Užstoja savo partnerį

Kaip sakoma, iš šalies geriau matyti. Todėl merginos ar moters draugės žiūri į jį skvarbiu žvilgsniu ir  mato visus jo trūkumus. Bet vyro mergina tuo pačiu metu bando jį apsaugoti, užstoja, mėgina įtikinti visus, kad jis yra geras ir pateikti jį tik palankioje šviesoje.

  1. Priima visus jo trūkumus

Partneryje viskas gali būti tobula, išskyrus keletą akivaizdžių trūkumų, kurių jis nenori pakeisti. Pažinties pradžioje tai merginos neerzina, tačiau jūs turite suprasti, kad laikui bėgant jis nepasikeis ir jo trūkumai gali tapti nepakenčiami.

5.Nepasitenkinimas santykiais

Moteris turi atkreipti dėmesį į tai, ar partneris atkreipia dėmesį į jos norus, ar dažnai jis klausia, kaip jai sekasi, kaip ji jaučiasi, ar pagarbiai su ja elgiasi. Jei jis to nedaro, moteris  jaučia nepasitenkinimą santykiais, bet irgi nesiima jokių priemonių. Greičiau susitaiko su tuo.

6.Nepaiso atsiradusių problemų

Santykių problemas ignoruojanti moteris yra nelaiminga. Taip ji elgiasi dėl to, kad bijo ar  nenori prarasti partnerio, užmerkdama akis viskam. Patikėkite, ir jis nesuka dėl to galvos, jam nerūpi ir dėl nieko nesijaudina.

  1. Nejaučia laimės būdama viena su vyru

Reikia atkreipti dėmesį į tokius dalykus kaip komplimentai, šventinės datos ir kiti dėmesio ženklai. Jų nebuvimas iš vyro pusės kalba apie jo abejingumą. Mergina niekada nejaus tokio vyro meilės.

8.Nepastovus elgesys

Jo  nepastovus ir nestabilus elgesys laikomas blogu ženklu. Jei vyras yra malonus ir žavus savo draugų kompanijoje, o likęs vienas su savo išrinktąja jis užsisklendžia savyje, tyli, nebendrauja, tuomet reikia persvarstyti tokios sąjungos poreikį.

  1. Supratimo trūkumas santykiuose

Bet kurį žmogų labiausiai kankina nežinojimas. Mergina, nežinanti, ko tikėtis iš partnerio ir kuriame santykių etape ji dabar yra, niekada nebus laiminga. Tokiais atvejais partneriui būna tiesiog patogu ir jis neplanuoja ilgalaikių santykių.

  1. Nesusimąsto dėl jo klaidų

Svarbu mokėti pripažinti savo klaidas ir atsiprašyti už jas. Ar jūsų partneris niekada to nedarė? Tai reiškia, kad viena moteris deda pastangas dėl santykių, nerimaudama, kad jie gali nutrūkti. Nes labai bijo prarasti savo mylimąjį.

  1. Tik ji rodo iniciatyvą

Kiekvienas partneris turėtų būti vienodai iniciatyvus. Priešingu atveju, atsakomybė už  besiklostančius santykius tenka tik vienam jų. Taigi, moteris, pajutusi, kad tik ji yra aktyvi, pradės pamažu kaupti nuoskaudą savo partnerio atžvilgiu, kol susikaupusios nuoskaudos sprogs  ir pasibaigs didžiuliu kivirču.

12.Nuolat teisina jį

Į visus artimųjų raginimus nusiimti rožinius akinius ir pamatyti, kad jis nėra geriausias pasirinkimas, mergina visada ras jam pateisinimą. Panašu, kad ši situacija jau aprašyta kiek aukščiau, kur mergina pasirengusi susitaikyti su jo trūkumais.

13.Pasitikėjimo trūkumas

Neapibrėžtumas, ypač kai jis matomas akivaizdžiai, nėra geras ženklas. Tarkim, mergina padarė viską, kas priklauso iš jos pusės, ir ji yra morališkai pranašesnė už savo partnerį, bet jis nepajudina nė piršto. Aišku, toks jo elgesys nervina merginą. Vadinasi, pats laikas paklausti savęs: „Ar jis reikalingas man?“.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą