Kaip suprasti, kad mergina neprieštarauja po vakarėlio su tavimi grįžti namo pažiūrėti filmo?

Išsilavinimas, moralė, principai, visuomenė… visa tai ne visada suteikia merginai galimybę atvirai išsakyti savo norus ir troškimus. Dažniausiai merginos sako, kad jos nėra tokios, o iš tikrųjų jos pasirodo labai panašios. Kaip suprasti, kad mergina neprieštarauja po vakarėlio su tavimi grįžti namo pažiūrėti filmo?

 

Yra keletas ženklų, leidžiančių tai labai lengvai suprasti:

  1. Mergina sako vaikinui malonius žodžius

Ji atvirai pataikauja, vadindama vaikiną stipriu, gražiu, drąsiu, maloniu, rūpestingu, dėmesingu, dosniu ir taip pat gausybę įvairių epitetų. Akivaizdu, kad jai patinka vaikinas ir kažko iš jo labai reikia. Spėk?

  1. Mergina kalba atvirai ne tik jautriomis, bet ir intymiomis temomis

Mergina nesusigėsta, neišrausta ir nepasimeta, kai kalbama apie intymius dalykus. Atvirkščiai – ji įkvėpta, atvirai kalba, gal kiek droviai,  bet flirtuoja ir žiūri tiesiai į akis. Tai reiškia, ne ką kita, o kad ji nori sužadinti tavo susidomėjimą.

  1. Mergina su tavimi kalba kūno kalba

Ji aplaižo lūpas, žvilgčioja į tave, efektingai permeta koją ant kojos, pasilenkia, kad pažiūrėtum į jos palaidinukės iškirptę, pirštu sukioja plaukų sruogą, glosto kaklą, šypsosi ir daro viską, kad atkreiptum dėmesį ir įvertintum ją.

  1. Mergina stengiasi „netyčia“ paliesti

Tarsi netyčia paliečia tave koja po stalu arba tiesiog „netyčia“ ranka paliečia tavo ranką.

Ji kviečia tave pašokti ir tvirtai apkabina tavo kaklą rankomis. Ji kuria intymumą: atsisėda šalia, stovi šalia, ištiesia ranką. Taigi, pirmyn!

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą