Tikriausiai ne vienam vaikinui teko atsidurti keblioje situacijoje: labai patinka klasiokė (arba mergina iš kitos klasės), bet nesiryžta prieiti prie jos. Juo labiau, pakviesti ją į pasimatymą. Nenusimink, mes ne tik patarsime, kaip galima užkariauti jos palankumą, bet kad ji ir  įsimylėtų tave.

 

Giliai įkvėpk, suskaičiuok iki trijų ir pasakyk svarbius žodžius

Vis dėlto pirmiausiai reikėtų pradėti nuo komplimentų ir veiksmų, nurodančių, kad ji patinka tau.  Tai reiškia, pasakyk jai, kad šiandien kaip niekada gražiai atrodo jos šukuosena, labai madingi ir elegantiški jos bateliai, kuprinė. O po to žiūrėk, kaip ji reaguos. Jei nusišypsos, išraus, mažumėle sutriks ar pasimes, turėtum suprasti, ką ji nori tuo pasakyti.

Merginoms labai patinka, jei vaikinas yra dėmesingas klausytojas. Todėl gali drąsiai jos paklausti: „Papasakok, ką vakar veikei“ arba „Kaip praėjo tavo diena“.

Patinkančiai merginai gali padovanoti kad ir mažytę dovanėlę ir pasakyk: „Pamačiau ją ir iš karto pagalvojau apie tave“. Pakeisk savo įprastą maršrutą į mokyklą, norėdamas susitikti ją pakeliui į mokyklą. Aišku, tuo atveju, jei ji gyvena kitur. Arba gali pasakyti: „Vakare būsiu tavo rajone, gal susitikime ir išgersime kavos?“  Tuo pačiu būtų puiki proga pasikalbėti su ja akis į akį.

Tačiau net ir pagaliau nusprendus, kad atėjo laikas atskleisti jai savo jausmus, nedaryk to kavinėje ar kurioje nors kitoje viešoje vietoje, jei aplink zuja žmonės. Mat tada ji gali pasijusti nepatogiai ir atsakyti ne tai, ką tu norėjai išgirsti ir tikėjaisi. Todėl pasiūlyk nueiti į kurią nors jaukią ir ramią vietelę, kur ji galėtų atsipalaiduoti ir neįsitempusi išklausyti tavo prisipažinimą: „Aš norėčiau kai ko tavęs paklausti. Ar gali mane išklausyti?“ arba „Prasieikime, jau seniai noriu tau kai ką pasakyti“. Tokie kreipiniai privers ją iš karto suklusti.

Pirmiausiai keliais žodžiais pasakyk, kad vertini jos draugystę. Pasakyk, kad tau patinka jausti jos buvimą klasėje ir kad judu labai gerai praleisite laiką. Kalbėk trumpai, kad galėtum greitai  prieiti prie pagrindinio tikslo. „Tu juk ir taip žinai, kad atrodai puikiai, tiesa?“, „Esu laimingas, kad sutikai susitikti su manimi“. „Jaučiu, kad su tavimi galima kalbėtis apie viską. Tu – nuostabi draugė“.

Paskui giliai įkvėpk  ir atskleisk savo jausmus. Aišku, tai nebus lengva. Bet jei giliai įkvėpsi, suskaičiuosi iki trijų ir pasakysi svarbius žodžius, tai tau gerokai palengvės. Jei kalbėsi nuoširdžiai, paskui net didžiuosiesi tokiu savo poelgiu. Gali pradėti, pavyzdžiui, kad ir tokiais žodžiais: „Tu man labai patinki“, „Daugiau nebegaliu apsimetinėti, tartum tau nieko nejausčiau. Tai – neįmanoma, nes tu esi nuostabi“. „Man patinka, kad mes esame draugai, bet aš labai norėčiau, kad mūsų draugystė peraugtų į kažką daugiau“.  Išsakęs šiuos žodžius, neskubink jos atsakyti. Leisk jai pagalvoti. Gali būti, kad tavo jausmai jai – visiškas netikėtumas ir jai reikia laiko, norint išsiaiškinti su savimi ir priimti atitinkamą sprendimą. Todėl gali pasakyti: „Tu neprivalai man atsakyti tuo pačiu, bet aš daugiau nebegaliu slėpti, kad tu labai patinki man“. „Aš nenoriu daryti tau spaudimo, bet paprasčiausiai norėjau, kad tu žinotum, ką tau jaučiu“. „Suprantu, kad tai netikėta tau“. „Juk aš turėjau daug daugiau laiko visa tai apgalvoti“. „Bet jei tu pasirengusi dabar kalbėti su manimi apie tai, aš tavęs atidžiai klausau“.

Ultimatumu ne tik išgąsdintum merginą, bet įvarytum ir į kampą

Jei sulauksi teigiamą atsakymą, pakviesk ją į pasimatymą, nurodydamas konkrečią datą ir laiką. Jei ji sutiks su tavimi draugauti, gali pasakyti: „Tebūnie ši diena mūsų draugystės pradžia. Ir pridurk: „Jaučiuosi labai laimingas, kad tu šalia ir noriu padaryti tave tokia pat laiminga. Ar galiu pakviesti pavakarieniausi su manimi šį penktadienį? Aš labai džiaugsiuosi, jei suteiksi man galimybę labiau pažinti tave. Ar tu norėtum eiti kitą savaitę su manimi į parodą? Aš pasirūpinsiu bilietais iš anksto. Aš labai norėčiau, kad mes eitume ten kartu“.

Tačiau, jei patinkanti mergina pradėtų abejoti ar pasakytų, kad kol kas nežino, kaip bus ir dar negali pasakyti, nepradėk dramatizuoti ir venk plačių „romantiškų“ gestų. Ne kartą melodramose girdėti gražūs žodžiai ir gestai realiame gyvenime dažniausiai nesuveikia. Geriau elkis paprasčiau ir lik savimi. Tai viskas, ko tau reikia.

Dar keli patarimai, ko nereikia kalbėti. Jei per pirmąjį susitikimą pasakysi merginai „Aš tave myliu“ (nors iš tikrųjų taip ir yra), tai  vien iš netikėtumo ji gali atsakyti: „O aš tavęs nemyliu“.  Ir kas tada toliau?  Viskas. Iš tikrųjų dar gerokai per anksti apie tai kalbėti. Juo labiau, jei mergina pirmą kartą išgirdo, ką tu jauti jai. O jei po to pasakytum: „Jei mes negalime būti kartu, geriau mums iš viso nesimatyti“. Tokiu savo ultimatumu ją ne tik išgąsdintum, bet įvarytum į kampą ir ji tada jaustųsi siaubingai. Tai toli gražu ne romantiškas poelgis!

Merginą taip pat gali išmušti iš vėžių, jei pasakytum: „Tu man patinki jau labai seniai. Ir vis labiau ir smarkiau“. Arba – „Mudu kaip medus ir bitės, kaip lengvas vėjelis prie jūros“ ir panašiai.  Geriau kalbėk paprastai. Ji turi jaustis lengvai ir rami su tavimi, o prirėmęs prie sienos ją, gali viską sugadinti. Todėl dar kartą kartojame: „Būk savimi ir nenusišnekėk!“.

Kartu džiaukis jos laimėjimais ir pasiekimais

Pasistenk  daugiau laiko praleisti su patinkančia mergina draugų kompanijoje. Susidraugauk su jos draugėmis. Jei tavo mergina lanko sporto klubą, pasiūlyk kartu sportuoti treniruoklių salėje. Palaikyk merginai draugiją, jei ji mėgsta  lankyti renginius ir vakarėlius. Tegul ji pamažu pripranta prie tavęs. Daugiau klausinėk jos, o ne kalbėk, domėkis ja ir pamatysi, kaip tapsite artimais draugais.

Bet ir tada nenustok ja domėtis bei stenkis kuo daugiau sužinoti apie ją. Išsiaiškink, kas jai patinka, o kas ne, jos pomėgius ir žalingus įpročius, jei jų turi. Štai ir kelias į pasisekimą, nes merginos nenori susitikinėti su tais, kuriems jos patinka tik dėl išvaizdos.  Jos nori draugauti su tais vaikinais, kurie jas supranta ir palaiko. Gali kalbėti su ja įvairiausiomis temomis, pradedant kosmetika, baigiant politika. Taip pat pasiteirauk apie jos šeimą, tėvus, senelius. Ar turi brolių, seserų. Ir kitus jai svarbius dalykus. Žinoma, galima retsykiais ir papokštauti!

Taip pat pasistenk, kad ji sužinotų daugiau ir apie tave, net jei ir neklaustų!  Draugiškai bekalbant, leisk jai išsikalbėti, bet nepamiršk ir pats įsprausti vieną kitą žodelį. Svarbiausia, palaikyk ją tada, ką ji labai mėgsta daryti. Ji  turi jausti tavo palaikymą. Tegul ji pamato, kad ir tu džiaugiesi jos laimėjimais ir pasiekimais. Juk aistra užkrečiama ir tada ji jausis laiminga.

Pasistenk būti atsidavusiu draugu. Tai yra visada būk greta, prireikus palaikymo ar sunkią gyvenimo valandą. Atsiradus problemoms, padėk jai išspręsti jas.  Jei matai, kad ji liūdi, prajuokink, pataisyk nuotaiką ir vis atrask naujų dalykų, padedančių džiaugtis gyvenimu! Nebijok būti ne vienas jos „artimo draugo zonoje“. Jei iš tikrųjų būsi jos vertas, nesvarbu, kiek laiko praeis, ji būtinai atsakys tau tuo pačiu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą