Kažkas įkarštyje nesusilaiko ir įskaudina, o paskui apgailestauja dėl to, kas buvo pasakyta. Kiti nori būti „kaip visi“ ir bando tai pritaikyti savo gyvenime. Archyvo nuotrauka

Vaikino ir merginos draugystė gali būti sėkminga tik tuo atveju, jei jiedu elgsis pagarbiai, mandagiai, kultūringai ir supratingai. Deja, ne tik vaikinai, bet ir kai kurios  merginos leidžia sau elgtis kitaip. Vieną dieną gali pasakyti ką nors neįprasto. Ir jei bent kartą praleisite pro ausis jos tokius žodžius, tai kartosis vėl ir vėl. Todėl vaikinai, gerbkite save ir jei išgirsite šiuos žodžius iš merginų – bėkite!

 

  1. „O, aš taip pavargau nuo tavęs“

Tu jai paskambinai ir ji jau pavargo? O gal nuėjai su ja į kiną ir ji sako, kad pavargo? Hmm, keista, tiesa? Žinoma, nereikia atmesti tų atvejų, kai vaikinai nuolat skambina ir rašo. Savaime suprantama,  toks įkyrus elgesys nepatrauks merginos dėmesio. Bet jei parašei jai vieną žinutę, o ji pavargo, tai kokia kalba gali būti apie tolimesnę draugystę! Ar galite bent minutę įsivaizduoti, kad jei ji tai pasakys dabar, kas bus toliau?

  1. „Žinai, kiek praėjusį mėnesį uždirbo mano sesers vyras?

„Kam man reikia šios informacijos?“, – pagalvos bet kuris sveiko proto žmogus. Mano gyvenimas neturi nieko bendra su tavo sesers ir jos vyro gyvenimu. Ir tikrai pinigų neatsiras vien dėl to, kad ji pasakys jam tą skaičių.

Tokias merginas vadina materialistėmis. Jos dažniausiai ieško vyrų ir tikisi iš jų pinigų. Jos myli juos už pinigus. Todėl drąsiai leisk jai susirasti tokį kvailą vyrą, o tu  jai pasakyk „sudie“! Ir net negalvok, kad gailėsis paleidęs.

  1. „Kada paskutinį kartą žiūrėjai į veidrodį?“

Kaip tą galima toleruoti? Jei mergina žemina savo vaikiną, ką tu gali padaryti šalia jos? Jei mergina gerbia ir myli, ji to niekada nesakys vyrui.

  1. „Aš noriu taip, o ne kitaip. Man nerūpi, ką tu apie tai galvoji“

Jeigu mergina taip sako, vadinasi, ji linkusi vadovauti, kontroliuoti, nurodinėti. Jai vaikinas kaip skuduras, į kurį gali nusišluostyti kojas.

Būna situacijų, kai geriau suteikti merginai teisę rinktis. Bet ne visada! Jei jai nerūpi, ką tu galvoji, kodėl turėtum su tuo susitaikyti? Išeitis paprasta: leisk žmogui priimti sprendimus ir gyventi vienam.

  1. „Tu kaltas ir niekas kitas!“

Visi klysta. Vaikinai ir merginos taip pat. Kai santykiuose nėra pagarbos iš merginos pusės, ji visada dėl visko kaltins savo vaikiną. Net kai nėra priežasties, ji kritikuos jį, sugadins nuotaiką.

Beje, dėl menkiausių smulkmenų gali kilti konfliktas ar net skandalas. Su tokiomis merginomis neverta tęsti draugystės, geriau kuo greičiau atsisveikinti.

Ką jūs, vaikinai, manote apie tai? Pasidalinkite komentaruose.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą