Kiekvienam Zodiako ženklui numatytos energetiškai įkrautos dienos, suteikiančios galimybę ne tik įveikti pasitaikančius tą dieną sunkumus, bet ir susilaukti sėkmės. Per Zodiako ženklams skirtas sėkmingiausias savaites dienas ne tik išsipildo planai ir lūkesčiai, bet ir nuotaika kyla kaip ant mielių. Aišku, viskas priklauso nuo planetų, globojančių atitinkamus Zodiako ženklus, įtakos,  nusiteikimo ir geranoriškumo.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šio ženklo atstovams vertėtų didesnį dėmesį atkreipti ir nusiteikti pagal savo planetas globėjas. Raudonasis Mėnulis atsakingas už antradienį, o Saulė – už sekmadienį. Tai puikus laikas bet kurioms idėjoms ir iniciatyvoms įgyvendinti, imtis aktyvių ir naudingų veiksmų. Bet kuris darbas, nesvarbu – mokymasis ar kita veikla, antradienį atneš svarių rezultatų. Tai skatina ir prigimtinis šio Ugnies stichijos ženklo azartiškumas ir energija. Bet paskutinę savaitės dieną rekomenduojama paskirti asmeniniams santykiams. Maloni, jauki ir šildanti Saulės energija suteikia Avino ženklo žmonėms suteikia puikią progą atskleisti ne tik savo geriausias savybes meilės fronte, bet ir didvyriškai ar pasiaukojančiai pasielgti.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Žinia, šio ženklo atstovai yra globojami dviejų planetų – Mėnulio ir Veneros. Bet jei Mėnulis atsako už aktyvų pirmadienį, tai meilės planeta – už aistringą penktadienį. Akivaizdu, kad rimtais darbais ir veikla reikia užsiimti pirmąją savaitės darbo dieną. Ši diena apskritai dėkinga ir palanki Jaučio ženklo žmonėms ir dėl to, kad gali ne tik gauti aukštus įvertinimus, bet ir sėkmingai sudaryti finansines sutartis. Arba investuoti į savo atžalų ateities gerovę. Penktadienį vertėtų atsipalaiduoti. Tai ne tik geriausia diena pažymėti sėkmingai užbaigus darbo savaitę, bet ir paskirti pasimatymą arba užmegzti rimtus ir ilgalaikius santykius.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Šio  Zodiako ženklo atstovai aktyvumo piką pasiekia trečiadienį. Būtent tą dieną jie atsiduria veržlaus Merkurijaus planetos glėbyje. Šį ženklą globojanti Merkurijaus planeta ne tik rodo palankumą, bet ir palaiko Dvynius bet kurioje jų veiklos sferoje – mokantis ar kitus mokant, užmezgant partnerystės ryšius versle ir panašiai. Be to, šio ženklo atstovai gali tikėtis draugiškos pagalbos ir savaitės viduryje. O besimokantiems taip pat trečiadienį geriausiai pavyksta išlaikyti egzaminus ar parašyti kontrolinius darbus bei gauti įskaitas. Tačiau jei ko nors nepadarytų, ką nors praleistų ar išsilystų iš rankų šio ženklo atstovams tą dieną, tai jie lengvai gali pasivyti ir sekmadienį. Mat paskutinę savaitės dieną Saulės energija dar nebūna išeikvojusi savo resursų, todėl suteikia jiems galimybę pasiekti viliojančios sėkmės.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Šis Mėnulio planetos globotinis jaučiasi geriausiai pirmadienį. Kol kitų Zodiako ženklų atstovai tik pabunda, Vėžio ženklo žmonės jau šeimininkauja visur. Tą dieną jie sėkmingai įgyvendina visus savo planus ir gana greitai. Vėžio žmonėms ganėtinai sėkmingas ir ketvirtadienis: tą dieną jie dažniau užmezga reikalingus kontaktus arba įgyvendina kurią nors ilgai brandintą idėją. Sėkmingai bendradarbiaujant  ir palankiai veikiant Jupiterio planetai, tuo metu susijungus su Mėnulio planeta, daug laimingų minučių užklysta ir į jų asmeninį gyvenimą.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Šio ženklo atstovai yra įpratę niekur neskubėti. Jie ramiai imasi veiklos bet kurią savaitės dieną. Jų pasitikėjimas savimi visada yra stabilus. Vis dėlto net šie išdidūs Ugnies stichijos atstovai džiaugiasi savo diena – sekmadieniu.  Saulės planeta suteikia galimybę jiems tą dieną susitvarkyti su savo vidumi – dvasine ir emocine sumaištimi. Taip pat ne tik pagerinti materialinę gyvenimo pusę, bet ir nusiteikti naujų aukštumų užkariavimui. Neretai būtent paskutinę savaitės dieną Liūtai mėgina pagriebti sėkmę už uodegos.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Kaip ir Dvynių ženklo atstovus, taip ir Mergeles globoja Merkurijaus planeta. Ši planeta atsako už sėkmingą bendravimą trečiadienį. Jei tą dieną besimokantis bus pakviestas atsakinėti prie lentos, viskas baigsis sėkmingai, nes, tikėtina, gaus gerą įvertinimą. Tuo tarpu dirbantys sėkmingai pasirašys naują bendradarbiavimo sutartį su užsienio partneriais arba pratęs esamą. Tą pačia dieną susipažinus su mergina ar vaikinu, taip pat šį romantišką susitikimą vainikuos sėkmė. Galų gale tą dieną Mergelės ženklo žmonių intuicija būna aukštumoje: lengvai atskiria pelus nuo grūdų, o draugus nuo priešų. Ir įgyvendina savo svajones bei užsibrėžtus planus.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šio ženklo atstovams, panašu, geriausias ir sėkmingiausias savaitgalis. Tai yra po šiuo ženklu gimę žmonės būna iš anksto „rezervavę“  daugelio mėgstamą penktadienį. Tai reiškia, kad jis nebūna toks sėkmingas kitiems, kaip šio ženklo atstovams.  Mat Svarstyklių ženklo globėja Veneros planeta užtikrina joms asmeninę gerovę ir bet kurių jų mylimų ir artimų žmonių palaikymą. Taip pat šio ženklo atstovai gali tikėtis ir kad sėkmingai bus įgyvendinti jų sumanymai, gerai įvertintos atliktos užduotys, išlaikyti egzaminai.  Be to, pasiekti aukštumų Svarstyklės gali ne tik savo pastangomis, bet ir padedant kitiems.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Niekas kitas negali  kėsintis į antradienį, nes tai Skorpiono ženklo atstovų diena. Galingasis Marsas yra atsakingas už šią savaitės dieną ir saugo bei gina šio ženklo žmones nuo bet kokių nemalonumų, bėdų ir rūpesčių. Tą dieną Skorpionas jaučia jėgų ir energijos antplūdį ir gana nesunkiai išsprendžia ir pakankamai sunkias užduotis. Žodžiu, tą dieną viskas jų jėgoms. Svarbiausia –  nebijoti neįveikiamų kliūčių ir sumaniai bei protingas išnaudoti savo jėgas.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Jupiterio planeta, globojanti Šaulio ženklo atstovus, skiria jiems palankiausią dieną – ketvirtadienį. Jei tą dieną Šaulys nuspręstų leistis į kelionę arba imtis naujo projekto įgyvendinimo, tai sėkmė bus ištikimiausias jo palydovas.  Šaulio žmonės ketvirtadienį ne tik sėkmingai užmezga naujas pažintis, bet ir gauna puikią galimybę tą dieną net išlošti didelį laimėjimą. Žinoma, jei bus nusipirkę loterijos bilietą. Todėl šio Zodiako ženklo atstovams tikrai verta įsidėmėti šią savaitės dieną ir planuoti, įgyvendinant užsibrėžtus tikslus.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Šio ženklo atstovai turėtų suklusti ir įsidėmėti, paminėjus šeštadienį. Nes būtent tą savaitės  dieną juos globojanti Saturno planeta tampa itin stipri ir daro didžiulę įtaką. Šiai planetai padedant, pašalinami bet kokie apribojimai ir kliūtys ir suteikia galimybę pasiekti gerų rezultatų ne tik moksle, bet ir bet kurioje kitoje veiklos sferoje. Tada gali netikėtai atsiskleisti ir Ožiaragio talentai. Arba pasiryžti ir leistis į žygdarbius. Ožiaragių prigimtinio ištvermingumo dėka ir sugebėjimu viską tiksliai apskaičiuoti, jie užtikrintai kuo palankiau išnaudoja šią savaitės dieną.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Šio ženklo atstovams skirtos dvi sėkmingiausios savaitės dienos – šeštadienis ir trečiadienis. Tai nulemta tuo, kad norint šio ženklo atstovui pasireikšti, privalomas dviejų savybių susijungimas: ištvermė ir diplomatiškumas. Jei už ištvermingumą atsako Saturno planeta (šeštadienis), tai dėl mokėjimo užmegzti ir sėkmingai nusistatyti reikalingus ryšius – Merkurijaus planeta (trečiadienis).  Todėl  Vandenis gali ramiai balansuoti tarp šių dviejų savaitės dienų, pamažu įsisavinant naudingus įgūdžius.  Bent vienas jų turėtų atnešti jiems laimę.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Jau kam pasisekė, bet Žuvims tikrai. Šio ženklo atstovams skirtos net trys sėkmingos savaitės dienos. Sėkmės maratonas prasideda pirmadienį, tęsiasi ketvirtadienį ir baigiasi penktadienį.

Žuvų ženklo globėja Jupiterio planeta globoja ir nepaleidžia jų iš akių ketvirtadienį, todėl bet kuris šio ženklo atstovo judesys ar veiksmas baigiasi sėkmingai. Pirmadienį ir penktadienį verta užsiimti įdomiais darbais, norint neišgąsdinti sėkmės paukštės rutina ir pilka kasdienybe.

 

parengta pagal jessicaadams.com

3 KOMENTARAI

  1. You can definitely see your skills within the work you write.
    The sector hopes for even more passionate writers like you who
    are not afraid to say how they believe. All the time
    go after your heart.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą