Tikriausiai jau seniai rodai jai dėmesį, tačiau santykiai nepajudėjo iš vietos? Negaili jai komplimentų, gėlių, neši jos kuprinę, palydi iki namų, bet jokio rezultato. Ji priima visa tai, bet tau neduoda, tiesa? Kodėl negauni sekso iš jos? Pasiruošęs sužinoti tiesą? Kodėl mergina nori, bet neduoda? Sujaudino ir nubėgo… Kaip tu galvoji? O gal, manai, priežastis yra neteisinga mėnulio fazė?

Ji neduoda, nes nemato tavyje vyro. Be to, tikriausiai ir nebandai pademonstruoti savo vyriškų savybių. Kiek dar prašysi merginos sekso, nieko neduodamas mainais? Suprask, kad nėra tokio dalyko, kaip „ji nedavė“ – yra „tu nemoki gauti arba paimti“.  Ir taškas.

Taigi skiriamos kelios pagrindinės priežastys, kodėl mergina neduoda. Pavyzdžiui, jei pervertini jos reikšmingumą, tau nepatogu parodyti savo tikruosius norus,  užimi pasyvią poziciją ir taip toliau.

 

  1. Pervertini jos svarbą

Tai yra daugumos vaikinų problema. Ko gero neturi problemų su žemesnėmis nei tavo lygio merginomis, sutinki? Tu elgiesi natūraliai su jomis ir nesivargini, nes bet kokiu atveju tau duos arba ne. Bet kai tik sutinki aukštesnio nei tavo lygio merginą, prasideda problemos. Tau atrodo, kad turėtum būti super multimilijonierius, kad galėtum ją sudominti. Todėl tenkini bet kurį jos prašymą ir sutinki su viskuo.

Ir kaip, patenkintas rezultatu? Jei gyveni tikėdamasis, kad Jos Didenybė tau duos, tada turime tau blogų naujienų. Neduos. Iš tikrųjų pervertinus kieno nors reikšmingumą, nepakankamai įvertiname savo – kodėl mergina turėtų miegoti su žemo lygio vaikinu? Tai yra su nekultūringu, nemandagiu, gal net grubiu, nevalyvu ir prastai besimokančiu…  Ką daryti? Daugiau gerbk save ir didink savivertę.

 

  1. Jei kitų žmonių norus ir užgaidas iškeli aukščiau savo!

Tau atrodo, kad kaip ji pasakė, taip ir turėtų būti. Jei jai nepatinka tavo pasirinktas filmas, nuolankiai renkiesi jos mėgstamas verksmingas melodramas. Jei ji lieptų ateiti pasitikti ją,  tu taip ir padarysi. Jei ji nenori su tavimi susitikti šiandien, tu paskambinsi jai rytoj. Ir jei rytoj nenorės – tada poryt.

Jei tau viskas taip teisinga ir tinka, jei kitų žmonių norus ir užgaidas iškeli aukščiau savo, ko tada stebėtis, kad ji neduoda tau? Tokius vaikinus kaip tu, merginos laiko kvailio vietoje ir vedžioja už nosies.

Panelės paprastai sako vieną, tačiau nori visiškai kito. Ir  neduodama tau, ji nori pamatyti, kaip tu elgsiesi. Kaip parodysi save jos atžvilgiu. Kaip ketini užkariauti jos dėmesį. Neklausyk merginos – žiūrėk į ją!

 

  1. Droviesi parodyti savo tikruosius norus

Tikriausiai ne tu vienas norėtų su ja miegoti, bet stengiesi iš visų jėgų įrodyti, kad nesi toks. Ar tave domina jos vidinis pasaulis ir ką ji valgo per pusryčius? Tikriausiai kalbi su ja apie mokslus, orą ir debesis, kovinius filmus ir kompiuterinius žaidimus, o vakare, likęs vienas ir atsigulęs į lovą galvoji: „Kodėl mergina neduoda tau?“

Dabar atsakyk į klausimą: kodėl merginos mėgsta daryti makiažą? Kodėl jos dažnai užsuka į grožio salonus? Kodėl negaili pinigų apsipirkimams?

Jos nori patikti visiems vaikinams. Todėl tu turi išmokti bendrauti su mergina ta pačia kalba. Turi išmokti ją suprasti.  Tik tada gali tikėtis ją užkariauti.

Taigi, nebijok to parodyti! Sakyk jai komplimentus, flirtuok, būtinai paliesk ją ir visais įmanomais bei neįmanomais būdais parodyk, kad ji tau, kaip mergina, yra įdomi ir labai patinka. Kad tu nori jos…

O jei nieko nedarysi, nieko ir nebus. Būsi kaip visi kiti. Geriausiu atveju prisijungsi prie nevykusių  gerbėjų komandos.

 

  1. Užimi pasyvią poziciją

Tęsiant ankstesnę priežastį, prisimink, ar dažnai atsitinka, kai sėdite pasimatyme ir lauki progos paliesti jos ranką? O dabar įsidėmėk, kad vyras nelaukia tinkamų situacijų. Jis pats jas kuria. O gal lauki, kol ji pati žengs pirmąjį žingsnį? Ji pirmiausiai tau parašys, uždės tavo ranką ant savo širdies, paims tavo automobilio raktelius ir nuveš į namus?

Tu esi vyras ar ne? Darai viską! Tu turi pasakyti, kur ir kokiu metu judu susitiksite, ką veiksite,  kad tu linksminsi ją, viliosi ją, bučiuosi, atsegsi liemenėlę, tu … Apskritai, viską darysi tu.

 

  1. Nežinai, kaip atpažinti jos seksualinius signalus

Viena iš priežasčių, kodėl ji neduoda tau, kad nežinai, kaip atpažinti paslėptus tos žavios panelės seksualinius signalus. Moterys ir merginos yra kaip knygos, o tavo užduotis – išmokti jas skaityti. Kartais mergina net nesuvokia, kad užsiminė apie sekso troškimą gestais. Jei ji nėra griežta – greitai pamatysi, kad ji susidomėjo tavimi.

 

  1. Tu esi geras ir teisus. Trumpai – nuobodus

Tu esi tas, kuris įpratęs atverti duris moteriai, duoti jai kelią, sakyti komplimentus ir visko atsiklausti. Tu esi geras ir teisus.

Kas įkvėpė tave šiais principais? Vaikystėje mamos  ne vieną kartą pasakytas žodis „geras“. Paskui mokytojai ir mergaitės mokykloje kartojo tą patį.

O gal esi įpratęs elgtis įsakinėdamas kitiems ir dėl nieko nesijaudinti? O kas čia seksualaus? Ir manai, kad dėl to turėtum patikti silpnajai lyčiai?

Ar žinai, kodėl merginas traukia blogi vyrukai? Nes jie yra ne ištižėliai ir nevykėliai, o alfa patinai. Tai yra jų stiprybė, jų lyderystė, vyriškumas ir emocijos. Nuo jų sklinda pavydėtinas energijos užtaisas. Tai yra tas vyrų tipas, kuris priverčia merginas norėti jas įkalbėti, sutramdyti ir prisijaukinti kaip laukinį žvėrį. Tokį tolimesnį įvykių scenarijų savo rožinėse svajonėse prieš miegą mato daug merginų.

Blogas vaikinas nenuspėjamas, todėl mergina juo žavisi, paskatinta susidomėjimo, intrigų, vidinės stiprybės, rizikos. Toks vyras įpratęs laimėti ir pasiekti. Tai drąsa. Tai yra veiksmai. Tai yra rezultatas.

 

  1. Nuo pat vaikystės nematei teisingo vyriško elgesio modelio

Tu negundai jos, nes nežinai, kaip tą padaryti. Nesutinki? Galvoji, kad viską išmanai? Ir iš ko taip sprendi? Galvoji, kad esi guru? Kiek merginų  turėjai? Kokios jos buvo?

Niekas nemokė, kaip tinkamai save pristatyti? Tėvas to nepadarė, nes jūsų šeimoje pagrindinė buvo mama? Todėl nuo pat vaikystės ir nebuvo teisingo vyriško elgesio modelio.

Kompleksai nuo vaikystės, nesėkminga pirmoji patirtis su priešinga lytimi – priežasčių gali būti daug, bet yra tik vienas rezultatas. Ir nepamiršk, kad tai, ką žinai apie moteris, yra tik tavo draugų, kurie patys nieko nesupranta, patarimai. Tu nežinai, kaip elgtis su mergina: kaip susipažinti, kaip paskambinti ir pakviesti ją į pasimatymą, apie ką kalbėti su ja, kaip pradėti liesti, kaip padaryti taip, kad ji po to paskui tave lakiotų.

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą