Šiandien Šv. Valentino – visų įsimylėjėlių diena. Paprastai šią dieną visos merginos tikisi iš savo mylimųjų… tikrai ne deimantų ar auksinių papuošalų, o didesnio dėmesio.  Bet kuriai merginai paprasčiausiai reikia priminti ir pasakyti, kad yra mylima.  Todėl vaikinų dėmesiui gana dažnai paplitusios jų klaidos, kurias daro  per šią šventę.

 1. Padovanoja atvirutę su paruoštu tekstu ir nieko ant jos neužrašo  

Merginos per visų įsimylėjėlių dieną  nori jaustis ypatingos ir nepakartojamos. O jūs joms dovanojate atvirutę, kurią gaus galybė kitų merginų. Tai liudija, kad jūsų meilė lygiai tokia pat, kaip ir daugybės kitų vaikinų – paprasta ir banali. Įsikalkite sau į galvas, kad nei viena mergina neapsidžiaugs gavusi trafaretinį sveikinimą, kur nėra nė lašo dėmesio jos adresu.

Beje, šiuo klausimu buvo atlikta apklausa, per kurią paaiškėjo, kad daugiau kaip 75 proc. merginų, vietoj įprastos atvirutės, norėtų gauti meilės laišką. Beje, parašyta ranka. Psichologijos dr. Terri Orbuch  manymu, tokie laiškai net ir už brangiausias dovanas daug stipriau sujaudina merginų širdis. Todėl parodykite savo merginai, kad ji yra svarbi ir kad ją labai mylite. Patikėkite, tikrai nereikės ilgai laukti atsakymo.

 1. Nusiųsti merginai kalbantį žaisliuką, kuris viską pasakytų už jus

Тokios dovanos tinka vaikams, bet tikrai ne įsimylėjusiems žmonėms. Net jei kartu su pliušiniu meškučiu nusiųstumėt ir gėlių, mergina to neįvertins. Mat kompanija „ShopRunner“, atlikusi apklausą tarp merginų, išsiaiškino, kad jos nenorėtų gauti dovanų per Šv. Valentino dieną žaislinio gyvūnėlio. Tai liudija, kad visokie pliušiniai žaisliukai ir saldainiai – paskubomis nupirkta  dovana artimiausioje parduotuvėje. Jokio individualumo ir nuoširdumo.

„Vertėtų išrinkti dovaną, atsižvelgus į tarpusavio santykių etapą. Jei draugaujate visai neseniai ir dovanojate ekstravagantišką dovaną, tai nurodo, kad jūsų jausmai yra gilūs ir rimti“, – sako etiketo ekspertė Leah Ingram. Anot jos, geriausia dovana širdies draugei ta, kuri tikrai reikalinga jai. Pavyzdžiui,  gal ne taip seniai ji buvo prasitarusi, kad norėtų nusipirkti kažkokią knygą ar kompaktinę plokštelę. Ir štai praėjus kažkiek laiko, Šv. Valentino dienos proga jūs padovanojate jai, ko norėjo. Tai ir liudija, kad esate dėmesingi savo merginai ir kad ji jums kažką reiškia.

 1. Tvirtinti, kad Šv. Valentino diena – vien tik išlaidos

Ką jūs bekalbėtumėte apie šią dieną, tačiau bet kuriai merginai ši diena buvo, yra ir bus –viena mieliausių švenčių. Jei pasakysite jai, kad ši diena jums nieko nesiskiria nuo kitų dienų, galite susilaukti nepasitenkinimo ir užrūstinti ją. Todėl taip atsitikus, reikia kuo greičiau atsiprašyti ir pasiūlyti nueiti papietauti į kavinę ar kinų restoraną. „Šv. Valentino diena  suteikia žmonėms galimybę  padaryti tokius dalykus, kuriuos turėtume daryti kasdien, bet nedarome“, – sako psichologas Billas Doherty. Anot jo, tačiau kuo daugiau stengsitės sutaupyti per šią šventę, tai reiškia, kad tuo labiau „taupysite“ ir savo jausmus.

Todėl, jei jums  ši diena eilinė, švęskite paprasčiau – be fejerverkų. Tai gali būti ir vakarienė ar pietūs dviem. Ką tik norite.  Bet tai bus gera proga atidėkite „svarbius“ darbus, susitikti su patinkančia ar mylima mergina  ir pabūti vienas kitam Visatos ašimi bent pusvalandį.  Galite dar kartą peržiūrėti filmą, kurį žiūrėjote vos susipažinus ar per pirmą pasimatymą. Žodžiu, likus dviese galima mėgautis tiesiog vienas kito artumu.

 1. Sėdėti namuose vien su išmaniuoju telefonu

Prieš kiek laiko britų mokslininkai atliko apklausą, per kurią išsiaiškino, kad vienas  iš penkių vaikinų naudoja sveikinimams  išmanųjį telefoną.

Įsikalkite sau į galvą, kad niekas taip nenuvilia merginos, kaip sveikinimai SMS šią dieną. Joms atrodo, kad tai įsiveržia kažkas trečias į judviejų santykius.

Geriausia išeitis – susitikti su mergina akis į akį. O susitikus pamirškite savo telefoną. Dar geriau būtų, kad apskritai išjungtumėte jį. Jei neturite pinigų dovanai, paimkite baltą popieriaus lapą, užklijuokite ant jo savo ir savo mylimos merginos nuotraukas, o kitoje lapo pusėje parašykite  sveikinimo tekstą. Na, o jei pristigsite žodžių, parašykite keletą eilučių iš jūsų abiejų mėgstamos dainos.

 1. Laukti, kol mergina suplanuos už jus Šv. Valentino dieną

Prieš kiek laiko buvo atliktas tyrimas. per kurį išsiaiškinta, kad  64 proc. vaikinų net neplanuoja švęsti visų įsimylėjėlių dieną. Tuo tarpu 30 proc. merginų laukia iš savo mylimųjų, kad jie parodys iniciatyvą ir pakvies į romantišką susitikimą.

Todėl vaikinai turėtų žinoti, kad  iš anksto planuoti šventes, susitikimus ir kitus renginius –parodo jo brandumą ir  atsakomybę. Net jei jūsų planuose ir trūktų kai kurių punktų, tai nebus blogai. Svarbiausia – parodyti, kad galvojote apie tai ir ruošiatės. Todėl labai gerai, jei užsakėte staliuką iš anksto dviem. Tačiau, jei į kavinę nesiruošiate eiti, paruoškite vakarienę namuose.  Ir nepamirškite žvakių. Desertas ir meilūs žodžiai, skirti merginai, paįvairins šį nepamirštamą vakarą.

 1. Netinkama apranga

Per Šv. Valentino dieną tikrai netinka „pasipuošti“ džinsais. Nepaisant to, kad jie puikiai dera prie kitų jūsų garderobo detalių. Tai ženklas, kad jums nieko nereiškia tas žmogus. Be to, leidžiate jai suprasti, kad ir ši diena jums nėra svarbi.

Todėl vietoj megztinio, apsivilkite marškinius, seniai nešiotą švarką, užsiriškite kaklaraištį. Jei  mergina matė jus tik su džinsais ir striuke, tai patikėkite – ji labai nustebs pamačiusi jus tokį ir to vakaro ilgai negalės pamiršti.

 

parengta pagal „Psychology Today“

 

3 KOMENTARAI

 1. You actually make it seem so easy with your presentation but
  I find this matter to be actually something which I think I would never understand.
  It seems too complicated and very broad for me.
  I’m looking forward for your next post, I’ll try to get the hang
  of it!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą