Neblaivus vairuotojas - kelia pavojų ne tik keliuose, bet ir policijos pareigūnams. Archyvo nuotrauka

Kas tik nenutinka keliuose, pareigūnams sustabdžius neblaivius vairuotojus. Jie elgiasi agresyviai, įžeidinėją, puola kumščiais policininkus. O vienas neblaivus vairuotojas nudūrė peiliu policijos pareigūną, kai šis tuo metu rašė protokolą.

 

Ėmė mojuoti kumščiais

Vokietijoje, policijos duomenimis, 65 metų vairuotojas ankstų sekmadienio rytą važiavo 4 greitkeliu Frankfurto kryptimi, kai prieš jį esančiame ruože įvyko avarija. 34 metų vyras iš Reino krašto-Pfalco nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į betoninę slankiąją sieną. Per avariją vyras patyrė nesunkius sužalojimus ir buvo išvežtas į ligoninę. Turtinę žalą policija įvertino apie 10 000 eurų.

Greitkelis trumpam buvo uždarytas restauravimo darbams. 65 metų vyras iš Pilkų regiono su savo automobiliu stovėjo tiesiai prieš užtvarą. Įvykio vietoje policininko paklausė, ar gali važiuoti per užtvarą. Pareigūnas pajuto alkoholio kvapą. Tyrimo metu nustatytas 0,99 promilės alkoholio kiekis. Vyrui nebuvo leista toliau vairuoti. Jam taip pat buvo surašytas protokolas. Tačiau  neblaivus vairuotojas užsipuolė policininką ir net ėmė mojuoti kumščiais. Tada jis buvo surakintas antrankiais ir išvežtas į areštinę.

 

Teko kviesti papildomą policijos būrį

Belcuose (Rusijos Federacija) automobilio vairuotojas ir jo keleiviai, būdami neblaivūs, užpuolė policijos pareigūnus, kurie juos sustabdė. Ir ėmė juos stumdyti. Teisėsaugininkams teko kviesti papildomą policijos būrį ir panaudoti specialią įrangą. Apie tai pranešė Generalinė policijos inspekcija, rašo newsmaker.md.

Policijos duomenimis, sausio 21-osios popietę gautas pranešimas, kad Belcuose, Sporto gatve kone vingiuoja automobilis VAZ, keliantis grėsmę kitiems automobiliams ir pėstiesiems.

Netrukus policija automobilį sustabdė gatvių sankryžoje. Vairuotojas buvo 43 metų Singerėjaus rajono Cambulo kaimo gyventojas.

Policijos pareigūnui paprašius vairuotojo parodyti dokumentus, iš automobilio išlipo penki neblaivūs asmenys. Jie elgėsi agresyviai, įžeidinėjo ir puolė policiją. Tarp jų buvo ir moteris, kuri bandė įsilaužti į policijos automobilį, siekdama, kad teisėsaugininkai vairuotojui nesurašytų protokolo.

Įsakymo pažeidėjams sulaikyti patruliai turėjo kviesti papildomą būrį ir naudoti specialią įrangą. Jie buvo pristatyti į Šiaurės policijos komisariatą.

Tiesa, vairuotojas atsisakė tikrintis, ar kraujyje yra promilių. Už tai ir už pasipriešinimą policijos pareigūnams jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

“YouTube” vaizdo įrašas

 

Policininką mušė ir smurtautojo giminaitė

Tuo tarpu portalas lenta.ru rašo, kaip girtas vairuotojas sumušė jį sulaikiusį policininką.

Kurgano regione du rusai buvo suimti dėl policininko, bandžiusio sulaikyti girtą vairuotoją, užpuolimo. Tai trečiadienį, liepos 5 d., paskelbė Rusijos tyrimų komiteto (TFR) regioninis skyrius.

Tyrimo duomenimis, liepos 3-iosios vakarą policija bandė sustabdyti automobilį, kurį vairavo vyras su akivaizdžiais girtumo požymiais. Jis nepaisė prašymo sustoti, ir prasidėjo gaudynės. Po kiek laiko vienoje Čeriomuškų kaimo gatvių iš automobilio iššoko 30-metis pažeidėjas ir panaudojo fizinę jėgą prieš jį sulaikiusį policininką. Į kovą su policija stojo ir teisėsaugininkus ėmė mušti 38 metų smurtautojo giminaitė, atėjusi į pagalbą.

Galiausiai abu buvo sulaikyti ir išsiųsti į policijos komisariatą. Tyrėjai parengė prašymą teismui skirti įtariamiesiems suėmimą. Byloje atliekami tyrimo veiksmai, kuriais siekiama surinkti ir įtvirtinti įrodymų bazę, taip pat nustatyti kitus galimus sulaikytųjų nusikalstamos veiklos epizodus.

Liepos 3 dieną buvo pranešta, kad Jamalo-Nencų autonominiame rajone tėvas ir sūnus bus nuteisti už kelių policijos inspektorių įžeidimą ir jų užpuolimą.

O dar vienas atvejis, kai policininkai sulaikė neblaivų vairuotoją ir rašant jam protokolą, šis, sėdėdamas ant užpakalinės mašinos sėdynės, staiga išsitraukė peilį ir mirtinai subadė vieną policininkų, o kitą sunkiai sužalojo.

Įspėjame, kad vaizdo įrašas, pateiktas žemiau, skirtas ne jaunesniems, kaip 18 metų žiūrovams.

 

„YouTube“  vaizdo įrašai

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą