Iš išvaizdos Denisui Vašurinui ne daugiau kaip 15 metų. Liekno kūno sudėjimo, žemo ūgio. Tikrasis amžius gali būti matomas tik pažvelgus į jo akis. Socialinių tinklų nuotraukos

Nestandartinė išvaizda netrukdo Denisui gyventi visavertį gyvenimą ir užmegzti santykius su mergina. „Man 32 metai ir per tą laiką milijoną kartų girdėjau nustebusį „kiek?“, pasakius kiek man metų. Viskas prasidėjo nuo 4 metų, tada pasirodė pirmieji požymiai, o aš nustojau augti 14 metų. Mano ūgis dabar 149 centimetrai. Nesu nusiteikęs agresyviai žmonių atžvilgiu, kurie bando mane kažkaip įskaudinti ar kaip nors kitaip pašiepti, ar nevykusiai pajuokauti, – sakė jaunas vyras. – Aš jau išmokau susidoroti su visais sunkumais ir dabar padedu kitiems žmonėms.

 

Ūgio ir svorio trūkumas nesutrukdė jam būti autoritetu tarp klasiokų

Iš išvaizdos Denisui Vašurinui ne daugiau kaip 15 metų. Liekno kūno sudėjimo, žemo ūgio. Tikrasis amžius gali būti matomas tik pažvelgus į jo akis. Todėl nenuostabu, kad sako, kad akys yra sielos veidrodis. Tačiau Deniso sielai jau 32 metai. Priežastis – retas genetinis sutrikimas, dėl kurio suaugęs vyras atrodo kaip paauglys. Ir nors jo išvaizda peržengia standartus, Deniso akyse yra daugiau drąsos, išminties ir stiprybės nei tarp jo bendraamžių.

„Gimiau Amūro srityje, ten lankiau darželį, o paskui su šeima persikėlėme į Primorę. Čia aš studijavau kompiuterių priežiūrą kolegijoje, bet nebaigiau. Dabar aš dirbu energetikos įmonėje, – „Komsomolskaja pravda“ korespondentui Vladivostoke pasakoja Denisas Vašurinas. – Pirmieji ligos požymiai prasidėjo kai man suėjo ketveri metai. Tėvams tai buvo šokas, nes aš atsilikau nuo visų normų. Pašalinių žmonių  dėmesį pradėjau pastebėti turbūt  kai buvau 14-15 metų amžiaus. Nuo tada aš ir nustojau senti“.

Denisas prisipažįsta, kad mokykloje jis buvo mažiausias tarp bendraamžių. Tačiau šiuo atžvilgiu jis neturėjo jokių kompleksų. Ūgio ir svorio trūkumas nesutrukdė jam būti autoritetu tarp klasiokų, mokytis geriau už kitus ir draugauti su vyresniais vaikinais.

Nepaisant to, kad devintajame dešimtmetyje ir XX amžiaus pradžioje jis buvo moksleivis ir tai buvo visai ne kokia nors prestižinė miesto mokykla, jam neteko susidurti su patyčiomis, kaip tikina Denisas. Jis įsitikinęs, kad tai ne tik aplinka, bet ir charakteris. Nors iš tikrųjų, tikimybė susidurti su agresija ir žiaurumu jo mokymosi metais buvo labai didelė.

„ Jei leisiesi į patyčias, vadinasi, jos tęsis dar ilgai. O jei esi normalus, įdomus žmogus ir sustabdai visa tai pačioje užuomazgoje, tuomet gali išvengti įžeidimų“, – sako Denisas.

Atrodyti daug jaunesniam už savo amžių – daugelio svajonė. Ypač merginų. Tik Deniso atveju kalba eina ne apie nuostabią kūno savybę, o apie rimtą retą ligą. Tai apsaugo jo veidą nuo raukšlių ir kitų su amžiumi susijusių pokyčių.

„ Tai, kad aš nesenstu, yra ne dovana, o endokrininė liga. Pradėjau gydytis nuo ankstyvos vaikystės, bet tada nebuvo nei tinkamos įrangos, nei specializuotų specialistų, kurie galėtų susidoroti su šia liga. Galbūt  ir buvau gydomas, bet ne taip, kaip reikia. Ta diagnozė buvo nustatyta Maskvoje, – sako Denisas. – Mano šeimoje polinkio sirgti tokia liga nėra. Mano senelis taip pat buvo žemo ūgio, bet tai neturi nieko bendra su mano liga. Taip pat turiu vyresnę seserį. Beje, ji taip pat neatrodo savo amžiaus, daug jaunesnė, bet yra sveika“.

Anot jo, pagrindinis „jaunystės“ gydymas yra augimo hormonas. Jis buvo skiriamas iki 25 metų amžiaus, todėl rodikliai normalizavosi. Tačiau Denisas pripažįsta, kad praleido gydymo kursus, kitaip jis būtų buvęs didesnis nei dabar. 32 metų jo ūgis siekia vos 149 centimetrus.

„Buvau jaunas, išdykęs. Padariau klaidą, bet kas padaryta, jau nebesusigrąžinsi, – pridūrė Denisas.

Įsitikinęs, kad skųstis gyvenimu jam yra nuodėmė

Nesenstantis vyras sako niekada nebijojęs išsakyti savo nuomonės. Šių savybių pavydėjo draugai, kuriems gerokai daugiau nei 30 metų.

Denisas prisipažįsta, kad gyvena mažame kaimelyje, kuriame beveik visi vieni kitus pažįsta. Prie neįprasto kaimyno jie jau pripratę, todėl nepatogių situacijų tarp jų nebūna. Tačiau kai kur išeina toliau amžinai jaunas vyras, prasideda išbandymai. Suaugęs žmogus, atrodantis kaip paauglys, svetimoje teritorijoje, yra nuostabus reiškinys, kuriam daugelis tiesiog nebuvo pasiruošę.

Tačiau Denisas prisipažįsta, kad yra ramus dėl žmonių, kurie jį laiko paaugliu, nežinojimo.

„Visą  laiką po to, kai žmonės sužinojo, kiek man metų, išgirstu „Tikrai?“ ?? arba nustebusį „Kiek tau metų?“ milijoną kartų. Jie dažnai prašo paso parduotuvėse“.

Anot jo, tačiau būna, kad pardavėjui užtenka minutės, norėdamas suprasti, jog kažkas čia ne taip. „Daug kas sako, kad mano energija stipri, o ne vaikiška. Jie sako: „Ar matei savo akis? Juose yra visa tiesa, – prisimena Denisas. – Turiu vairuotojo pažymėjimą ir leidimą ginklui. Viską gavau pats, nepirkau. Nebuvo problemų juos gauti, netgi parodė man pavyzdį, kad toks kaip aš esu ne vienas“.

Denisas įsitikinęs, kad skųstis gyvenimu jam yra nuodėmė, nes pasaulyje yra daugybė žmonių, kuriems sekasi daug sunkiau nei jam. Neatitikimas tarp išvaizdos ir tikrų skaičių pase netrukdo Denisui gyventi visavertį gyvenimą, keliauti po Primorę, medžioti, žvejoti ir tiesiog medituoti ilsintis gamtoje.

Denisas neturi problemų su asmeniniu gyvenimu. Jo širdį jau užvaldė žavioji Ana, kuri, beje, pati inicijavo santykius.

„Jau ketverius metus esame kartu. Ji aukštesnė už mane. Prisipažįstu, kad tai ji užkariavo mano širdį, o ne aš jos. Ana pirmoji atsiuntė man dovaną socialiniame tinkle, – pasakoja Denisas. – Padėkojau, nuo tada viskas ir pradėjo rutuliotis. Tarp mūsų buvo simpatija, buvo susidomėjimas ir galiausiai užmezgėme santykius“.

Denisas su „Komsomolskaja Pravda“ korespondentu  pasidalijo savo nuogąstavimu dėl šios ligos. Tai turbūt vienintelis dalykas, kurio jis negali kontroliuoti.

„ Baiminuosi, kad liga bus perduota vaikams. Skaičiau, kad tokia galimybė vis dar egzistuoja. Nenorėčiau, kad mano vaikas išgyventų tai, ką išgyvenau aš. Taip, ir visi tėvai nori, kad jų vaikai būtų sveiki, aš nesu taisyklės išimtis šiuo klausimu“, – sakė Denisas.

Beje, po to, kai Denisas  išgarsėjo toli už savo gimtojo krašto ribų, jis pradėjo gauti daugybę laiškų iš žmonių iš viso pasaulio. Į jį pagalbos kreipiasi ta pačia liga sergantys užsieniečiai, kaip į nelaimės ištiktą brolį. Nesenstantis vyras prisipažįsta, kad nori ir toliau padėti žmonėms, net jei jiems reikia paprastos žmogiškos paramos. Jis pasirengęs ir toliau savo pavyzdžiu įrodyti, kad nei ūgis, nei išvaizda, nei kiti trūkumai negali sutrukdyti žmogui būti laimingam.

 

Atrodo, kad automobilį vairuoja 10-12 metų berniukas

Kitas vaikinas iš Primorės, vardu Nikita, iš garsėjo  dėl savo išvaizdos, automobilio „Subaru WRX“ dėka, rašo primamedia.ru.

Nikita yra  irgi neįprastas vaikinas. Šlovė jį užklupo šį pavasarį, kai greitkelyje netoli Vladivostoko vaikinas buvo pastebėtas prie „Subaru WRX“ vairo. Jį sekusi jauna pora nufilmavo vaizdo įrašą, kuris buvo pakartotinai paskelbtas socialiniuose tinkluose. Ant poros, atrodo, kad automobilį vairuoja 10-12 metų berniukas. Iš pradžių visi taip ir manė, bet netrukus tinkle pasirodė Nikitos vairuotojo pažymėjimo nuotrauka, ir tada visi aiktelėjo.

Išties vaikinas jau suaugęs, nors atrodo gerokai jaunesnis. Labai daug jaunesnis.

Nikita greitai tapo socialinių tinklų žvaigžde, kelis kartus išaugo jo „Instagram“ prenumeratorių skaičius. Jis davė interviu televizijos kanalams ir publikavo naujas nuotraukas bei vaizdo įrašus, kuriuose pats yra dėmesio centre.

Ir staiga jis paskelbė, kad pardavė „Subaru WRX“, o dabar jis turi naują draugą – BMW X6.  Vaikinas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame vokiškas automobilis stovi prie naujojo kazino pastato dar be numerių. Taip pat nuotrauką iš degalinės, kurioje jau yra numeriai, ir pasirašė: „Kregždė. Tai mano nauja X6 M kulka“.

Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip jaunas vairuotojas užtikrintai vairuoja automobilį vienoje iš Vladivostoko greitkelių. Vėliau paaiškėjo, kad automobilio savininkui buvo 18 metų, jis automobilį vairavo legaliai. Dėl audringos reakcijos jis patraukė visuomenės dėmesį.

Filmuodami mobiliuoju telefonu, vaizdo įrašo autoriai važiavo už „Subaru“, tada pasivijo sportinį automobilį ir pamatė, kad vairuoja „berniukas“. Tai nustebino liudininkus. Kaip tada ir visus kitus socialinių tinklų vartotojus. Tiesa, nuomonės išsiskyrė, vieni iš karto pasakojo apie šį jaunuolį, kiti stebėjosi, iš kur jis gavo pažymėjimą ir automobilį. „Tai tikras suaugęs vaikinas, bet atrodo kaip vaikas“, „Taip, viskas puiku, kad jis suaugęs ir viskas pagal įstatymą“, „Berniukas dabar yra „Instagram“ žvaigždė“, – komentavo jie socialiniuose tinkluose.

Vaizdo įrašo herojus vėliau pateikė savo teisių nuotrauką. Paaiškėjo, kad jis jau seniai buvo pilnametis, o vairuotojo pažymėjimą gavo vos sulaukęs 18. Sprendžiant iš nuotraukos socialiniame tinkle, automobilį jis įsigijo neseniai, todėl ir važiavo be valstybinių numerių.

Beje, vaizdo įrašo herojaus puslapį „Instagram“ tinkle per kelias dienas užsiprenumeravo daugiau nei 2 tūkst. Jis netgi pakeitė parašą profilyje – paliko „tas pats vaikinas su Subaru“. Pastebėtina, kad vaikinas mėgsta motokrosą ir jau yra užėmęs vietas regioninėse varžybose.

Nuotraukos: Instagram@denvashurin125,  instagram.com/nikita__vl__

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą