Tai, kad moterys labiau mėgsta aukštus vyrus, jau seniai žinoma mokslui. Nenumaldomas evoliucijos procesas sukūrė tvirtą įsitikinimą: vienišas milžinas jas geriau apsaugos nei būrys pigmėjų, taip pat nušaus galingiausią mamutą ir pasieks viršuje augančius prinokusius bananus.

***

Leidinyje „Science Direct“ paskelbtas įdomus tyrimas, kurio autoriai išsiaiškino, ar egzistuoja ryšys tarp moters laimės santuokoje ir jos išrinktojo augimo (jų teigimu, anksčiau niekas to nebandė išsiaiškinti).

Jie atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 7850 žmonių, ir nustatė: taip, yra priklausomybė ir tiesioginė: santuokoje laimingiausios yra tos moterys, kurių vyrai gerokai aukštesni už jas. Ir kuo didesnis ūgio skirtumas vyro naudai, tuo žmona laimingesnė.

Tačiau yra niuansas: tokia koreliacija laikui bėgant silpsta, o po 18 metų vedybinio gyvenimo ji visiškai išnyksta. Bet, kaip sakoma, su visa pagarba mokslininkams ir jų diplomams gražiais rėmais, ūgis dar ne viskas. Istorija žino daug precedentų, kai žmona žvelgia žemyn į vyro galvą (pavyzdžiui, Nicole Kidman ir Keith Urban ar Carla Bruni ir Nicolas Sarkozy), ir nieko, jie puikiai sutaria ir gyvena laimingai!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą