Prieš kiek laiko „YouTube“  buvo išplatintas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip 16-metis moksleivis išdidžiai rūko cigarą ir  mėgina nusmaukti pusiau apsinuoginusių modelių kelnaites, užtvodamas joms rimbu. O pabaigoje aplieja vieną gražuolę šampanu „Cristal“,  kurio butelis kainuoja apie 280 Eurų.

 

Peržiūrėję vaizdo įrašą, sekėjai negailėjo karčių žodžių moksleivio tėvams

Chabarovsko milijardieriaus Igorio Nekliudovo anūkas Grigorijus Mamurinas ir vėl įkėlė vaizdo įrašą į „You Tube“ iš ciklo  „Pinigai sprendžia viską“, kur „ auksinis berniukas“ linksmai leidžia laiką dviejų gražuolių modelių kompanijoje, o paskui vieną jų aplieja elitiniu prancūzišku šampanu  „Cristal“.  Beje, provokuojančio siužeto veiksmas vyksta  viešbutyje „Mamaison“, vadinamuosiuose prezidento apartamentuose, kur para kainuoja 50 tūkst. rublių (697 Eurų). Vos pusantros minutės trunkančiame vaizdo įraše 16 metų moksleivis Griša Mamurinas atlieka paslaptingo ir įtakingo mačo vaidmenį, dviejų beveik nuogų gražuolių draugijoje. Žmonės, peržiūrėję šį vaizdo įrašą, negailėjo karčių žodžių moksleivio tėvams ir piktinosi, kad taip auklėdami savo atžalą, gali užauginti monstrą.

Neįvardintų šaltinių teigimu,  sužinojęs 68 metų milijardierius Igoris Nekliudovas, ne juokais įsiuto ant anūko. „Igoris pats nemėgsta viešumo ir kategoriškai yra nusistatęs, kad jo anūkai kaip nors išsiskirtų. Nekliudovas įsakė kuo greičiau atvežti Grišą į Chabarovską: dabar jis mokysis namuose, seneliui prižiūrint“, – sakė vienas iš milijardieriaus aplinkos žmonių.

„Žmogus pramogauja ir patiria gyvenimo malonumus, tuo aš net jį palaikau. Bet jei nėra tinkamai auklėjamas, pinigai paverčia žmogų  į beždžionę su pinigine“, – parašė vienas komentatorių.

Noriu atsiprašyti tų, kuriuos įžeidė mano socialinis eksperimentas“, – parašė ir turtuolio anūkas Griša socialiniame  tinkle.

Nepaisant to, dauguma vartotojų neigiamai atsiliepė apie naują vaikino vaizdo įrašą.

 

Siūlė merginoms nusifotografuoti greta ištaigingo automobilio

Dar anksčiau  Griša patalpino provokuojantį vaizdo įrašą, kur jis siūlė praeiviams Gorkio parke už pinigus išgerti stiklinę šlapimo ir išsirengti iki pusės prieš kamerą, stebint aplinkiniams bei atlikti  už pinigus kitas žmogaus orumą žeminančias užduotis.

Neįvardintų šaltinių teigimu, Grišos senelis itin neigiamai atsiliepia apie visas žmogaus orumą žeminančias anūko pramogas ir ne kartą šiomis temomis yra išsakęs savo nuomonę interviu. Taip pat ne kartą už tai kliuvo ir dukteriai Larisai, nesugebančiai tinkamai auklėti savo sūnų. Bet „auksiniam berniukui“ visa tai ne motais.

Chabarovsko milijardieriaus Igorio Nekliudovo  16 metų anūkas Grigorijus Mamurinas surengė Maskvoje  šou su „Lamborghini“.  Viskas buvo filmuojama.  Anot Grišos, pagrindinis tikslas buvo įrodyti, kad pinigai viską gali.  Moksleivis siūlė merginoms nusifotografuoti greta ištaigingo automobilio, paskui pasivažinėti po Maskvą, o dar vėliau nuvažiuoti su juo į viešbutį ir praleisti ten naktį. Vaikinas tvirtino, kad pagrindinis socialinio eksperimento tikslas buvo įrodyti, kad dėl gražios ir prabangios mašinos merginos yra pasiryžusios viskam.

Vaizdo įraše matyti, kaip Griša mandagiai siūlo merginoms pasivažinėti, o paskui nuvažiuoti į viešbutį išgerti „arbatos puodelį“. Vaikinas patikino, kad jo pasiūlymu susidomėjo dauguma  kalbintų merginų, net ir tos, kurios buvo su savo vaikinais.  O viena mergina nė nemirktelėjusi sutiko  važiuoti į turtingo nepažįstamojo namus.

 

Atsirado norinčių už pinigus laižyti savo batų padus ir išgerti šlapimą

Negana to, vaikinas ir toliau tęsė savo socialinių eksperimentų ciklą „Pinigai sprendžia viską“.

Paauglys sukūrė eilinį skandalingą vaizdo įrašą „Pinigai sprendžia viską“ ir patalpino jį „YouTube“ , kur jis  priverčia nusižeminti žmones už pinigus.  Šį kartą Griša siūlė praeiviams, mojuodamas „šlamančiais“ jiems po nosimis, laižyti padus, liesti kūną ir nusirengti nuogai automobilio salone. Už atitinkamus „konkursus“ buvo siūloma  iki  10 tūkst. rublių (139,40 Eurų).

Vaizdo įrašo pradžioje paauglys siūlo merginoms leisti paliesti jų krūtines už pinigus, bet ne viena jų pasiunčia jį „ant trijų raidžių“. Kol galų gale  vaikinas neva atranda dvi merginas, kurios sutinka ne tik būti liečiamos, bet ir už 10 tūkst. rublių nueiti  su Griša į prabangų automobilį, kur visiškai apsinuogintų ir leistų liesti ten, kur jis tik nori.

Be to, vaikinas pasiūlo pasivaikščioti po Maskvą ir ieškoti nuotykių, pradžioje įkalbinėdamas žmones šokti su drabužiais į tvenkinį, o paskui laižyti savo batų padus. Anot eksperimentuotojo, kaip bebūtų gaila, bet atsirado tokių žmonių, tik jie nesutiko būti filmuojami.

Rašoma, kad šį vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau kaip 1,5 mln. lankytojų. Nepaisant žmonių pasmerkimo dėl šio „auksinio berniuko“ poelgio, sekėjų skaičius tik didėja.  Nors dauguma lankytojų įsitikinę, kad Grišos vaizdo įrašai – vien šou ir apgaulė.

Вet  skandalingasis milijardieriaus anūkas tvirtino, norėjęs įrodyti, kad žmonės už pinigus yra pasiryžę viskam. Šį kartą „kylanti interneto žvaigždė“ siūlė merginoms už pinigus apnuoginti krūtis, pasibučiuoti su juo, o taip pat suvalgyti 1 tūkst. rublių  ir už tai gauti 3 tūkst., o benamius vaišino raudona ikra.

Kai kurios merginos sutiko  išpildyti jo prašymą.

Po to, žinoma, vėl patalpino vaizdo įrašą „Pinigai sprendžia viską“  į „YouTube“, kuris buvo audringai aptarinėjamas. Vieni buvo įsitikinę, kad tai vėl eilinis šou. Tuo tarpu kiti galvojo, kad tai yra tikra, o dar kiti nuoširdžiai nesuprato, kodėl tas įrašas turėtų stebinti, kad dėl pinigų žmonės pasiryžę viskam.

Tiesa, užplūdus pasipiktinimo bangai, Griša vis dėlto pareiškė, kad vaizdo įrašo herojai išgalvoti ir kad tai – socialinių eksperimentų ciklas. Jis net išgėrė stiklinę „šlapimo“ , kurį siūlė praeiviams. Iš tikrųjų tai buvo sultys.

parengta pagal amurmedia.ru/news

Nuotr. Youtube

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą