Ko gero ne visi žino, kad kai kurie sapnai perspėja apie artėjančias nesėkmes. Todėl žinodami šių sapnų aiškinimą, galite užkirsti kelią problemoms ir išvengti nemalonumų.

Žinia, sapnai yra savotiškas mūsų pasąmonės „bendravimas“ su aukštesniosiomis jėgomis. Žmogui esant miego būsenoje, jo pasąmonė pradeda atvirai kontaktuoti su subtiliomis energijos materijomis ir tuo pačiu gali priimti bei suprasti siunčiamus įspėjimus.

 

Sapnuoti sunaikinimą – visada įspėja apie nelaimingus įvykius

Anot žinomos amerikiečių mediumės Sylvia Celeste Browne, žmogui miegant, jo intuityvų „matymas“ nenuslopina ar neuždengia pasąmonė, o tai reiškia, kad bet kuris gali suvokti informaciją, esančią „subtilioje erdvėje“ – pasąmonėje. Būtent dėl tos priežasties ir turėtumėte atkreipti dėmesį į sapnuojamus vaizdus, nes kai kurie iš jų įspėja apie tykojančias ar artėjančias nesėkmes gyvenime.

Potvyniai, tornadai, uraganai, taifūnai, lėktuvo kritimas ir kitos gamtos ar žmogaus sukeltos nelaimės sapne yra nesąmoningos artėjančios nelaimės signalas. „Sapnuoti sunaikinimą – visada įspėja apie nelaimingus įvykius, kurių galima ir išvengti. Jei sapne jūs ir jūsų artimieji išgyveno sukrėtimą, tada greičiausiai atsidursite nemalonioje situacijoje. Jei jūs ar jūsų artimieji sapnuoja, kad kenčia ar kaip nors kitaip patiria kančios pojūčius, tada, tikėtina, kad gyvenime užgrius viena po kitos nesėkmės“, – sako žinoma mediumė.

Kitas, ko gero daugeliui gerai žinomas ženklas – iškritus ar praradus dantis sapne  reiškia nelaimę, nes dantys yra apsaugos ir žmogaus stiprybės simbolis. Tokie sapnai dažniausiai simbolizuoja nemalonius pokyčius, ligas. Pagrindinės emocijos, sukeliančios tokius sapnus, yra psichologinė įtampa, stresas, baimė, kartėlis, tuštuma. Ypač, jei tiesiogiai dalyvaujate kuriame nors sapno siužete ar jo epizode arba juos stebite iš šalies. Jei sapnai alsuoja labai ryškiomis emocijomis, tada greičiausiai žmogus savo pasąmonės lygmenyje jau žino šios ar kitos problemos sprendimo būdą.

 

Galima ne tik išvengti pavojingų situacijų, bet ir sumaniai jomis pasinaudoti

Tuo tarpu pasąmonė bandys pateikti jums vieną variantų, padedančių išvengti nesėkmių. Tokius sapnus svarbu iš anksto išanalizuoti: jei yra galimybė išvengti ne tik kurios nors pavojingos situacijos, bet ir sumaniai ja pasinaudoti.

Sylvia Celeste Browne  teigimu, neretai žmonės sapnuoja sapnus, kuriuos įsimena ir išlieka atmintyje. Taip pat išlieka ir jausmai bei emocijos, kurias patyrė sapne. Pavyzdžiui, išlieka skausmas, nusivylimas, išsiblaškymas, jaudulys, nerimas ir panašiai. Visos šios emocijos tiesiogiai nurodo apie artėjančią bėdą, nelaimę ar nesėkmę artimiausioje ateityje. Paprastai neigiamos emocijos ir sukelia šiuos jausmus, kuriuos pasąmonė ir įspėja. Pabandykite atsikratyti neigiamų emocijų ir jūs galite išvengti sumaišties, įtampos ar nerimo.

Ši sapnų grupė beveik visada įspėja apie problemas. Ir jums nereikia skaityti sapnininkų, norint  suprasti, apie ką būtent sapnas perspėja. Toks sapnas paprastai  gerai prisimenamas, nes jis savaime įspėja tai, kas jums asmeniškai asocijuojasi su melu, melagyste, išdavikais, priešais ir sukčiais. Tikėtina, kad sapne galite pastebėti sudaužytus daiktus, tinklus ar spygliuotą vielą, į kurią patekote.

Miegant patirti  šie ir panašūs jausmai – tai ženklas, kad likimas paruošė jums išbandymą.

Žinia, sveikata, sėkmė, ilgaamžiškumas ir laimė sapne dažniausiai siejama su gamta. Todėl nugaišę gyvūnai, suvytę augalai ar medžiai dažniausiai nurodo ligas, nesėkmes ir materialines problemas.

 

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą