Brazilijos gyventojas savo 18-ąjį gimtadienį atšventė taip, kad to nepamirš ko gero iki savo gyvenimo pabaigos. Archyvo nuotrauka

Brazilijos gyventojas savo 18-ąjį gimtadienį atšventė taip, kad to nepamirš ko gero iki savo gyvenimo pabaigos. Juk pasveikinti atėjo ne jo draugai, o policininkai su pyragu ir kola. Bet pareigūnai turėjo lukterti valandą, kol vaikinas sulauks pilnametystės, kad galėtų sulaikyti jį dėl  įvykdytos vagystės.

***

Birželio pradžioje iš Makao kilęs Paulo Rodriguezas atšventė svarbų savo gyvenimo įvykį – vaikinui suėjo 18 metų, – rašo S&DS. Tikriausiai vaikinas savo pilnametystės proga planavo ką nors grandiozinio, bet policijos pareigūnai pakoregavo sukaktuvininko planus. Nes  į jaunuolio  namų duris  pasibeldė tie, kuriuos jis mažiausiai tikėjosi (ir norėjo) pamatyti.

Įdomu tai, kad policijos pareigūnai atvyko  pas Paulą nešini kola ir pyragu. Pareigūnai pasveikino Rodriguezą su jo gimtadieniu, bet po to pasakė, kad atostogos baigėsi, nes jis bus suimtas. Vaikinas įtariamas įvykdęs vagystę iš parduotuvės, tačiau pagal Brazilijos įstatymus teisėsaugos pareigūnai negalėjo jo suimti, kol jaunuoliui sueis 18 metų. Taigi, šio įvykio nekantriai laukė ne tik šios progos herojus, bet ir policininkai.

Pats Rodriguezas net neįtarė, kad jis ilgą laiką buvo stebimas. Jis tikriausiai buvo įsitikinęs, kad jo nusikaltimas liks nenubaustas, nes nežinojo, kad parduotuvėje yra stebėjimo kameros, užfiksavusios jo vykdomą nusikaltimą. Galbūt todėl vaizdo įraše matyti Paulo liūdnas veidas ir jis visai nesidžiaugia dėl savo gimtadienio.

Nepaisant  suėmimo, Paulo neatsisakė nemokamos kolos ir  pyrago, kurį paslaugiai suraikė vienas policininkų. Policija taip pat parodė supratingumą, todėl dainavo jam sveikinimus su visa kompanija ir laukė, kol Rodriguezas baigs valgyti. O po to išsivedė.

Dabar vaikinas turės stoti prieš teismą, kuris nustatys, ar Paulo kaltas dėl vagystės, ar ne.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą