Turtuolis Jeffas Bezosas (cenre) leipsta iš juoko, kol kiti aiškinasi paprastus dalykus. Socialinių tinklų nuotrauka

Jei manote, kad milijardieriai savaitgaliais plaukioja jachtomis, švaistosi pinigais ar tiesiog nieko neveikia, labai klystate. Jie  ir per išeigines turi pakankamai kasdienių užduočių ir problemų. Du turtingiausi pasaulio žmonės pasidalino patarimais, kaip naudingai  praleisti savaitgalį. Jų patirtis turėtų būti sektinas pavyzdys. Tuo labiau, kad tam nereikia pinigų, rašo inc.com.

 

  1. Pakankamai miegokite

Kiekvienam žmogui reikia bent 7 valandų miego per dieną. Jei dėl kokių nors priežasčių nepadarėte to per savaitę, pasivykite savaitgaliais. Kūnas ir smegenys turi pailsėti, atsipalaiduoti, įgyti jėgų, norint išlaikyti našumą ir produktyvumą.

  1. Praleiskite laiką su artimaisiais

Tegul tai būna šeimos vakarienė arba kartu žiūrėkite filmą. Vaikai bus laimingesni, jei eisite su jais pasivaikščioti į parką. Net jei turite nebaigtų reikalų, imkitės to šeštadienio rytą, kad visą likusį laiką galėtumėte skirti žmonai, vaikams ir tėvams. Tai padeda nesijausti kaltam dėl to, kad  vakar iki vėlumos sėdėjote darbe.

  1. Sudarykite savaitės planą

Pasistenkite skirti bent 15 minučių pasiruošimui darbo dienai ir jo produktyvumui. Suplanuokite nedidelius darbus, kuriuos vis atidėliojate savaitgaliui: skalbiate, perkate maisto produktus ir panašiai. Tokiu būdu galite atrasti pakankamai laiko kitam savaitgaliui ir daryti tik malonius dalykus.

  1. Darykite tai, kas jums patinka

Nesvarbu, ar tai kuris nors pomėgis, ar sportavimas, ar maisto gaminimas. Skaitykite knygą, žiūrėkite filmą, žaiskite pokerį ar šachmatus su draugu. Pavyzdžiui, Gatesas mėgsta žaisti golfą, o Bezosas mėgsta atsisėsti ar pagulėti ant sofos su laikraščiu.

  1. Nepaverskite buities rutina

Milijardieriai, kaip ir paprasti žmonės, plauna, valo ir ruošia maistą ateinančiai savaitei. Tačiau savaitgalio jokiu būdu nepaverčia buities rutina. Pirmiausiai skirkite laiko darbams, kurios užima daugiausiai laiko. O kitką įtraukite į planą kitai savaitei ir tuo pačiu savaitgaliui suplanuokite poilsį.

  1. Apmąstykite darbą, karjerą, ateitį

Surinkite reikiamą informaciją apie savo verslą ir tinkamus žmones. Jei esate nepatenkintas savo atlyginimu, laikas ieškoti kito darbo. Kitaip tariant, reikia sukaupti finansų kuriam laikui ir pagaliau nuspręsti atsisakyti nekenčiamos pozicijos. Nes nuo pirmadienio vėl būsite užsiėmę savo darbais ir neliks laiko apmąstymams.

  1. Padėkite savo šeimai

Jūsų šeimos nariai taip pat nusipelno pertraukos, o kartu tai palengvina. Turtingieji turi daug tarnų, tačiau jiems labiau patinka jų žmonos paruoštas maistas. Billas Gatesas mėgsta naminius sūrio mėsainius, o Bezosas –  salotų mišrainę ir virtus kiaušinius.

„Aš vis dar esu tik milijonierius, bet jau esu per žingsnį nuo pirmojo milijardo. Ir nuo savęs galiu patarti: neapsikraukite savaitgalį rūpesčiais. Visų  darbų vis tiek nepadarysite, nes jie niekada nesibaigia. Svarbiausios trys užduotys: atsipalaiduoti, skirti laiko sau ir savo artimiesiems“, – sako Bezosas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą