„Tiktokeris“ ir buvęs jūrų pėstininkas vaizdo įraše parodė, kaip apsaugoti viešbučio kambarį nuo įsibrovėlių. Stop kadras

„Tiktokeris“ ir buvęs jūrų pėstininkas vaizdo įraše parodė, kaip apsaugoti viešbučio kambarį nuo įsibrovėlių. Norėdami tai padaryti, tinklaraštininkui reikėjo diržo, stiklinės,  dušo skersinio ir šiek tiek išradingumo. Galbūt išpuolio atveju vaikinui būtų pravertę ir savigynos būdai.

***

Nyderlandų „Tiktok“ vartotojas „dutchintheusa“ (tikrasis vardas Robinas) turi daugiau nei 3,5 milijono sekėjų. Paprastai tinklaraštininkas, turintis jūrų pėstininkų korpuso patirties, dalijasi „Tiktok“ patarimais, kaip apsisaugoti nuo užpuolimo, keliauti vienam ir išgyventi ekstremalioje situacijoje, jei žmogus pasiklystų jūroje ar būtų sugautas.

Pavyzdžiui, liepos viduryje Robinas savo socialinės žiniasklaidos puslapyje pademonstravo keletą būdų, kaip užrakinti viešbučio kambario duris. Vaizdo įrašo pradžioje jo autorius ištempia elastinį diržą, pritvirtina prie durų skląsčio, ir uždeda abu diržo galus ant durų rankenos. Po to, tinklaraštininko tvirtinimu, nekviestas svečias negalės atidaryti durų.

„Dėl to sunku  bus ar visai neįmanoma pasukti durų rankeną“, – sako Robinas.

Be to, vyras rekomendavo vonioje nuimti užuolaidas laikantį karnizą ir juo paremti duris.

„Tai yra mano mėgstamiausias metodas“, –  pripažįsta „TikTokeris“.

Buvęs jūrų pėstininkas parodė, kad nuo vagių galite apsisaugoti viešbutyje  ir su stikline

Kitaip tariant, norint aplenkti galimus vagis, buvęs jūrų pėstininkas pataria ant durų rankenos uždėti stiklinę, kuri, patekus į kambarį, nukris ir įspės apie pavojų.

„Dūžtantis stiklas pažadins jus, jei kas nors bandys atidaryti duris, – aiškina turinio autorius.- Be to, triukšmas įspės viešbučio klientus“.

Įrašas pateko į „TikTok“ viršūnes ir surinko apie 4,8 milijono peržiūrų, o tai laikoma aukšto lygio  tinklaraštininku, turinčių tokią auditoriją.

“TikTok” vaizdo įrašo stop kadrai ir “YouTube” vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą