16 metų paauglė buvo išprievartauta ir nužudyta savo bendramokslių. "YouTube" stopkadras

16 metų amerikiečių moksleivė Kiplyn Davis, 1995 metais gegužės 2 d. dingo be žinios.

Ji tuo metu mokėsi antrus metus Jutos vidurinėje mokykloje. Tik praėjus daugybei metų paaiškėjo, kaip su ja pasielgė bendramoksliai,  rašo ksl.com.

 

Mergina skundėsi, būtų geriau, jei ji išvengtų kruopščios tėvų kontrolės

Raudonplaukė mergina gyveno įprastą gyvenimą su tėvais, seserimis ir broliais ramioje vietoje. Ji labai mylėjo vaikus, visada su jais elgėsi švelniai ir maloniai, o ateityje svajojo apie mokytojos karjerą.

Kai Kiplyn suėjo 16 metų, ji pradėjo lankyti vairavimo pamokas. Pamokas derinti su mokykla buvo sunku, nes vairavimas prasidėdavo anksti ryte, prieš mokyklą, todėl kiekvieną sykį ji turėjo keltis apie 4.30 val. ryto.

Anksti ryte suskambėjo paauglės žadintuvas, bet ji taip norėjo pamiegoti dar 5 minutes, todėl automatiškai išjungė visus erzinančius garsus ir dėl to pramiegojo vairavimo pamokas.

Nenoromis išlipusi iš lovos ji paklausė mamos ir tėčio, ar galėtų šiandien praleisti mokyklą, tačiau griežti tėvai jai, suprantama, paprieštaravo, todėl šeimoje kilo nedidelis kivirčas.

Nepaklusnūs garbanoti Kiplyn plaukai tą rytą nesidavė sušukuojami, todėl kažkaip juos susėmė į uodegą. Po to ji išsilygino baltus marškinius, apsivilko džinsinius šortus ir išėjo į lauką.

Nusiminusi mergina įsėdo į mamos automobilį ir jos nuvažiavo į mokyklą.

Tuo metu seserys ir broliai vis dar miegojo savo lovose ir neįtarė, kad daugiau jos nebepamatys.

Susitikusi savo artimus draugus mokykloje, Kiplyn, stovėdama pat spintelių, linksmai kalbėjo apie rytinį kivirčą su tėvais. Ir paminėjo, kad būtų geriau, jei ji išvengtų kruopščios tėvų kontrolės.

Merginai tą dieną, sprendžiant iš tvarkaraščio, buvo 5 pamokos. Susidėjusi daiktus į spintelę, ji nuėjo į klasę.

Vėliau visus jos asmeninius daiktus, įskaitant piniginę, makiažo krepšį, dantų plokštelę ir mokyklinius vadovėlius, policija rado paliktus mokyklos spintelėje.

Kiplyn dalyvavo visose rytinėse pamokose, o paskutinį kartą  ją matė pietų metu mokyklos valgykloje su draugais ir klasės draugais. Tačiau ketvirtoje ir penktoje pamokose ji nepasirodė.

Kai Richardas Davisas grįžo namo apie 15.30 val., jo raudonplaukės dukters dar nebuvo namuose.

Tai jam atrodė šiek tiek keista, nes pamokos mokykloje baigėsi apie 14.30 val., o grįžti namo prireikia vos 15 minučių.

Eidamas į virtuvę vyras pastebėjo mirksinčią raudoną atsakiklio lemputę.

Tėvas patikrino dukters balso paštą, kad sužinotų, ar ji skambino, bet vienintelis pranešimas autoatsakiklyje buvo pranešimas iš mokyklos, kuriame teigiama, kad Kiplyn praleido keletą paskutinių pamokų po pietų.

Merginos tėvai tvirtino, kad ji negalėjo dingti šiaip sau. Kadangi nebuvo jokių ženklų: dingimo metu ji buvo patenkinta savo gyvenimu,  ketino gauti vairuotojo pažymėjimą, o vyresnioji sesuo netrukus turėjo atšokti vestuves.

Iki tos pačios dienos 17 val. Kiplyn vis dar nepasirodė. Tėvai Richardas ir Tamara pradėjo jos ieškoti.

Jie keliavo po visą miestą, dairėsi po apylinkes, ieškojo jos mokykloje, skambino visiems draugams, bet nė vienas nežinojo, kur ji yra. Tuomet buvo nuspręsta kviesti policiją ir pranešti apie dukters dingimą. Tačiau papasakojus visas rytinio kivirčo aplinkybes, į juos nebuvo žiūrima rimtai.

Policija tiesiog nusprendė, kad paauglė elgiasi neadekvačiai ir maištauja prieš tėvus. Todėl pasakė trumpai: „Palaukite porą dienų ir ji pasirodys“.

 

Du bendramoksliai išprievartavo ir nužudė merginą

Tą akimirką merginos tėvai pagaliau susisiekė su vienu jos draugu Eliu, kuris pasakė, kad tą dieną mokykloje pastebėjo kažką keisto. Elis pasakojo, kad per pertrauką matė Kiplyn kalbančią su „bloguoju berniuku“ Chrisu Jeppsenu. Sutapimas ar ne, bet tai ne pirmas kartas, kai tėvai išgirdo šio vaikino vardą.

Nes anksčiau, tą dieną, kai Kiplyn kambaryje ieškojo įkalčių, jie rado jos dienoraštį, o viename iš paskutinių įrašų ji parašė, kad įsimylėjo Chrisą ir kad jau jį pabučiavo.

Tačiau Chriso nebuvo namuose ir, anot jo sesers, jis visą dieną buvo mokykloje ir grįžo namo apie 22 val.

Richardas ir Tamara  vėl nuvažiavo į mokyklą, bet jiems atvykus, viskas jau buvo užrakinta.

Grįžę į jo namus, prie terasos pamatė keletą automobilių. Vienas iš automobilių priklausė Ruckeriui Leifsonui. Dingusios merginos tėvas atpažino automobilį, nes Ruckeris ir Kiplyn buvo draugai ir jis anksčiau kvietė ją į pasimatymą. Kadangi jau buvo po vidurnakčio, Richardas kažkodėl nusprendė vaikinų netrukdyti.

Kaip paaiškėjo, Kiplyn dingimo naktį penki vaikinai turėjo alibi: Harry‘is Blackmore‘as, Scottas Brunsonas, Timmy‘as Olsenas, Chrisas Jeppsonas ir Davidas Ruckeris Leifsonas tvirtino, kad buvo mokyklos aktų salėje ir kabino lempas koncerto pasirodymui.

Bet tik praėjus 10 metų, naujų parodymų dėka paaiškėjo, kad Kiplyn dingimo naktį aktų salėje koncertavo vietiniai choristai, o penkių vaikinų jie nematė.

Na, tada visi vaikinai, dabar vyrai, buvo apkaltinti melagingais parodymais ir už tai net kai kurie jų atsidūrė už grotų.

O jau 2011-ųjų vasarį Timmy‘as Olsenas prisipažino kaltas dėl netyčinės žmogžudystės.

Per savo advokatą Olsenas teigė buvęs liudininkas, kaip Kiplyn du kartus trenkė į galvą nepažįstamas vyras minkšto kamuoliuko dydžio akmeniu ir ją nužudė. Tada Olsenas ir vyras tą naktį paslėpė kūną po medžiais, prieš perkeldami jį į kitą nepatikslintą vietą.

Jis atsisakė atskleisti vyro, su kuriuo buvo kartu, tapatybę, tačiau tikino, kad vienas iš vyrų prisipažino kaltas davęs melagingus parodymus.

Richardas pasiūlė sumažinti baudžiamąją atsakomybę Olsenui mainais į  nurodytą į jo dukters kūno vietą, tačiau vyras atsisakė jam pasakyti.

Policija mano, kad Olsonas ir Leifsonas išprievartavo ir nužudė Kiplyn, o kiti trys vyrai melavo, nrėdami užtikrinti jiems alibi.

Kiplyn palaikai niekada nebuvo rasti.

Deivisų šeima pastatė paminklinį akmenį, tačiau vis dar tikisi rasti dukters palaikus.

Nuotraukų šaltinis ksltv.com, „YouTube“ stopkadrai

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą