Romantiškumas trunka tik metus. Po to prasideda kiti procesai. Archyvo nuotrauka
 1. Michaelas Nortonas ir Elizabeth Dunn įrodė, kad laimė vis dar priklauso nuo pinigų. Tiksliau, kaip teisingai juos išleidžiame. Vis dėlto mokslininkai priėjo išvadą, kad ir tai ne visus pradžiugina. Tačiau tai, ką žmogus gali leisti sau nusipirkti už pinigus, tiesiogiai veikia laimės lygį.
 2. Nepatartina pradėti darbo dienos dešimtą valandą ryto, nes tuo metu darbo produktyvumas būna mažiausias.
 3. Be įspūdžių, tiesioginis kelias į laimę yra būti apsuptais laimingais žmonėmis. Mat taip žmogus pasikrauna teigiamomis emocijomis, kurios perduodamos iš vieno žmogaus į kitą.
 4. Nuo atitinkamos muzikos priklauso ir žmogaus emocinis fonas. Todėl tai, ką girdime ir kaip mes suvokiame tą ar kitą dalyką, priklauso dienos nuotaika.
 5. Jei mokate kelias kalbas, geriau mąstykite užsienio kalba, nes tai padeda lavinti atmintį, logiką ir priimti teisingesnius sprendimus.
 6. Kvapas yra vienas veiksmingiausių atminties rodiklių. Ypatingas kvapas gali priminti žmogui tam tikrą gyvenimo laikotarpį ar vietą, kurioje jis kadaise buvo.
 7. Atminties piką pasiekia 19-20 metų žmonės. Po to išsilaiko iki dvidešimt penkerių metų ir pradeda mažėti po penkiasdešimties.
 8. Žmonės, kurie susipažino sunkmečiu arba ekstremalios situacijos metu, labiau linkę nesiskirti, nes tokiais atvejais užmegzti santykiai būna daug stipresni.
 9. Daugelis žmonių nesąmoningai įsimyli tuos, kurie, daugiau ar mažiau, yra panašūs į tėvus.
 10. Romantiškumas trunka tik metus. Po to prasideda kiti procesai.
 11. Nuo trisdešimt iki keturiasdešimt procentų žmonių niekada neranda savo gyvenimo meilės.
 12. Vyrai meluoja dvigubai dažniau nei moterys.

 

parengta pagal leverageedu.com

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą