Ši baisi istorija prasidėjo Altajaus srityje, Karsunsko rajone. 41 metų vairuotojas Igoris (visų vardai pakeisti) devynerius metus prievartavo savo podukrą. Jis pradėjo mergytę tvirkinti nuo šešerių metų…

 

Beveik dešimt metų mergaitė gyveno savo namuose kaip sekso vergė

„Pradžioje mama turėjo kitą vyrą. Bet jis išgėręs vairavo automobilį, padarė avariją ir liko neįgalus. Mama su juo išsiskyrė. Kai man buvo ketveri, į mūsų namus atėjo dar vienas naujas tėtė“, –  nedrąsiai pradeda pasakojimą Alina.

Dabar Alinai 19 metų – pakankamai nuovoki ir suaugusi mergina, tačiau išsaugojusi vaikišką trapumą ir išgąsdinto žvėrelio žvilgsnį vis dar vaikiškose akyse.

„Mes tada gyvenome Altajuje ir viskas buvo gerai, kol vieną kartą, tai buvo vasarą, tėtis pakvietė mane į mišką uogauti.  Ten jis mane išrengė nuogai ir ėmė glostyti visą kūną. Man buvo nemalonu, bet jis paaiškino, kad tai yra normalu. Pasakė, kad visi tėčiai su savo dukromis taip daro, tik kalbėti apie tai garsiai  nepriimta. Paskui tai vėl pasikartojo. Ir vėl miške. O dar po kiek laiko jis ne tik  lietė, o pradėjo TAI daryti iš tikrųjų. Verkdavau po kiekvieno tokio „seanso“. Labai skaudėdavo, o  paskui nieko, pamažu pripratau…  tai tęsėsi penkerius metus“, – dalijasi karčiais prisiminimais mergina.

Po to šeima persikėlė gyventi į Ulijanovsko sritį.  Ir čia viskas toliau tęsėsi…

Beveik dešimt metų mergaitė gyveno savo namuose kaip sekso vergė. Patėvis išvykdavo uždarbiauti į Maskvą pamainomis – penkiolika parų ten ir tiek pat namuose. Kiekvieną sykį mergaitė su baisumu laukė sugrįžtančio „tėtušio“,  nes žinojo, kad visas tas penkiolika dienų ji bus prievartaujama.

„Būdavo, kad ir kasdien. Būdavo ir du kartus per dieną. Kai mama pagimdė jaunesnį  broliuką ir buvo gimdymo namuose, mes su juo gyvenome beveik kaip vyras ir žmona“, – pasakoja mergina.

Pedofilas iškrypėlis, gąsdindamas ir grasindamas, liepė savo mažajai sugulovei laikyti liežuvį už dantų, išmokė paklusnumo, todėl galvojo, kad jai tai net patinka. „Jis net klausdavo manęs, ar aš nepavyduliauju mamai, bet aš jam nieko neatsakydavau. Prigąsdinta, labai bijojau mamai pasakyti, todėl visada tylėjau“, – prisimena mergina.

Bet paaugusi, mergaitė suprato, kad jos santykiai su patėviu – visai nenormalus dalykas. Bet nesiryžo kam nors papasakoti.

„Pripratau. Ir baisu buvo. Jis buvo labai stiprus ir tvirto sudėjimo. Vieną kartą kai aš atsisakiau su juo lytiškai santykiauti, tai jis  užsipuolė mamą,  nusivijo ją  į rūsį ir ėmė ten į ją laidyti stiklainius su konservuotais agurkais ir pomidorais.  Ji paskui visa pamėlusi vaikščiojo.  Ir mane mušdavo – tai šlepete per veidą,  koja į pilvą. Ir ausis sukiodavo“, – sako Alina.

Mergina prisimena, kaip vos ne kasdien patėvis įsisodindavo ją į mašiną, girdamasis visiems, kad moko dukrą vairuoti. Iš tikrųjų jis mokė ją visai ko kito… „Jis man liepdavo gerti kažkokį skystį iš buteliuko. Sakė, kad po to man bus maloniau.  Ir dar išsitrindavo kažkokiais tepalais, sakė, kad aš  stipriau susijaudinčiau. Ir kartais prezervatyvą užsimaudavo…“, – pridūrė ji.

Sprendžiant iš merginos pasakojimo, patėvis labai retai naudojo prezervatyvus. Tiesiog stebuklas, kad ji nė karto nepastojo per tuos visus metus.

 

Žurnalistus pribloškė tėvų ciniškumas

Kažkurią vasarą, grįžęs iš eilinės penkiolikos dienų trukusio darbo Maskvoje, patėvis sužinojo, kad jos „dukrelė“  turi draugą. Pedofilas tiesiog sužvėrėjo. Namuose prasidėjo nesibaigiantys skandalai. Nesivaržydamas nei žmonos, nei  savo vaikų patėvis išvadino mergaitę šliundra ir prostitute. Ėmė rėkti, kad jai „panižo uodega“, jeigu jau miega su savo draugeliu.

Po kiek laiko atsitiktinai tokią sceną užklupo ir Alinos močiutė ir… suprato, kur slypi tikrosios pavydo šaknys.

„Aš palaukiau, kol jis išvažiuos į Maskvą, išprašiau jaunesnius vaikus iš namų, pasisodinau prie stalo dukterį, o anūkei pasakiau: „Klok viską iš eilės! Раsakok viską, kaip yra. Kodėl patėvis tave taip vadina?“, – tvirtu ir griežtu balsu kreipėsi pagyvenusi moteris.

„Kai pradėjau pasakoti, mamą ištiko isterija. Ji verkė ir šaukė: „Kaip jis taip galėjo!“, – prisimena Alina.

Bet tada močiutė ne iš karto suprato, kad motina verkia ne dėl dukters, o dėl savęs. Kad vyras jai buvo… neištikimas.

Sužinojusi, kad patėvis grįžta, mergaitė pasakė, kad išeis iš namų, jei jis čia ir toliau gyvens. Bet patėvis grįžo ir motina plačiai atvėrė jam duris.

Gerai, kad močiutė susiprotėjo iškviesti policiją, kai patėvis paleido kumščius į darbus.

Galų gale mergaitė pabėgo iš nekenčiamų namų, bet pabijojo eiti į močiutės namus. Maža ką gali sugalvoti patėvis. Paauglė nuėjo į savo vaikino namus, kur jo motina išklausiusi apsiverkė ir pasiūlė pasilikti nakvoti, nepaisant to, kad jos namai – viso labo vienas, per vidurį atskirtas kambarėlis.

Po to Alinos motina nuolat ateidavo čia ir reikalaudavo, kad duktė atsiimtų pareiškimą iš policijos.

„Tai kaip mes toliau gyvensime? Kas mus išlaikys, jei jis atsidurs už grotų?“ – klausdavo motina.

Tuo metu leidinio korespondentai buvo susitikę ir su Alinos motina bei patėviu. Žurnalistai neslepė, kad jų ciniškumas tiesiog pribloškė. Motina su šypsena veide paaiškino atvykusiems, kad duktė paprasčiausiai pabėgo iš namų. O pareiškimą policijai parašė įkalbėta senos ir ne visai pilno proto moters, mergaitės močiutės. Tuo tarpu patėvis mėgino įtikinti žurnalistus, kad jis visą laiką laikė Aliną savo dukterimi.

O gal jis iki šiol yra įsitikinęs, kad tai, ką išdarinėjo su podukra – visiškai normalus dalykas?..

 

 

parengta pagal ulpressa.ru

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą