Cheryl Cuccio su vyru Robu ir dukterimis

„Tėvas pirmą kartą išprievartavo mane, kai man buvo 10 metų, o  būdama 16 metų paprašiau vieno savo bendraklasio, kad jį nužudytų“, – sakė Cheryl Pierson  amerikiečių televizijos laidoje. Moteris  prisipažino pasielgusi taip nebegalėdama daugiau ištverti, kai tėvas prievartavo ją tris kartus per dieną. Cheryl papasakojo apie prieš daugiau kaip 30 metų įvykusią šeimos tragediją, kaip ji sumokėjo savo klasiokui 400 dolerių, kad šis nužudytų ją prievartavusį tėvą. Ir kaip praėjus keleriems metams, ji ištekėjo už kito bendramokslio, kuris mokėsi vyresnėje klasėje. Ir kad jaučiasi baisiai iki šiol dėl to, ką ji padarė.

 

Prievartaujama paauglė pagalvojo, kad tai galėtų būti vienintelė išeitis

1985 metais  16 metų Cheryl  pirmiausiai prisipažino savo vaikinui Robertui Cuccio, kad ją tėvas seksualiai išnaudoja ir prievartauja jau kelerius metus. Vaikinas neslėpė nujautęs, bet negalėjo nieko padaryti.

Praėjus beveik metams, dar besimokydama Niujorko  Niufieldo vidurinėje mokykloje, 16 metų Cheryl ryte, prieš eidama į mokyklą, atsitiktinai išgirdo  per televizijos žinias, kad viena moteris pasamdė žudiką, jog šis nužudytų jos vyrą. Ir tada tėvo prievartaujama paauglė pagalvojo, kad tai galėtų būti vienintelė išeitis iš jai nepakeliamos situacijos.

Taip mergina ir nusprendė susirasti žudiką. Todėl  jau kitą dieną paklausė bendraklasių paauglių, gal kuris nors iš jų galėtų nužudyti žmogų už 1000 dolerių. Sutiko tai padaryti Seanas Pica, bet dabar Cheryl tvirtina negalvojusi, kad iš tikrųjų vaikinas tai padarys. „Aš patyriau šoką iš siaubo sužinojusi, kad jis nušovė mano tėvą“, – sakė moteris.

Cheryl, grįžusi iš mokyklos, aptiko savo tėvą gulintį veidu į sniegą prie namo. Jos tėvas Jamesas Piersonas, 42 metų elektrikas buvo nužudytas penkiais šūviais į galvą ir krūtinę. Mergina ėmė karštligiškai ieškoti pinigų už įvykdytą užsakymą. Pavyko surinkti 400 dolerius.

Po savaitės  trijulė Cheryl, Seanas ir Robas, kuris ir perdavė pinigus žudikui, buvo suimta. 16 metų Cheryl  prisipažino paprašiusi nužudyti jos tėvą ir buvo nuteista 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme, bet dėl gero elgesio paleista į laisvę praėjus trims mėnesiams. 20 metų Robertas buvo nuteistas lygtinai. O 18 metų Seanas, kuris ir nušovė Cheryl tėvą, buvo įkalintas 24 metams, bet 2002 metais išėjo į laisvę.

„Aš jaučiausi baisiai, kad paprašiau jį padaryti tai“, – tvirtino moteris.

 

Pedofilas tėvas prievartavo dukterį beveik kasdien ir net po kelis sykius per dieną

Dabar Cheryl Pierson Cuccio 49 metai. Moteris galvoja, kad jos viešas prisipažinimas padės kitoms seksualinio išnaudojimo ir prievartos aukoms išvengti panašių nusikaltimų ir nekartoti jos klaidų. Moteris pradėjo savo pasakojimą nuo to, kad įvykdyta žiauri žmogžudystė labai sukrėtė vietos gyventojus. Cheryl tuo metu buvo mokykloje. Moteris, tarsi atsiprašinėdama ar norėdama pasiteisinti, žiūrovams tvirtino, kad jei tėvas Jamesas  Piersonas nebūtų jos žiauriai mušęs ir prievartavęs, nebūtų įvykę tai, kas įvyko.

Moteris, kito rankomis nužudžiusi tėvą, atvirai liejo širdgėlą, kaip tėvas daug metų ją lytiškai iš naudojo ir prievartavo iškreiptomis sekso formomis: oraliniu ir per išangę. Kaip jai nežmoniškai skaudėjo ir maldavo tėvo to nedaryti, bet jis buvo negailestingas ir nepalenkiamas.  Bet nepaisant to, pedofilo tėvo auka ne tik ištvėrė, nepalūžo, sugebėjo atsitiesti, bet ir sėkmingai sukūrė šeimą su savo mokyklos draugu Robertu Cuccio. Tuo pačiu, kuris irgi prisidėjo prie nusikaltimo, perdavęs pinigus jo vykdytojui. Vyras tvirtino, kad tada, dar būdamas paauglys, negalėjo net įsivaizduoti, kokiame  pragare gyvena jo mylima mergina Cheryl. Žinojo, kad jos tėvas Jamesas grasino užmušti dukterį, jei ji kada nors ir kam nors prasitartų ir pasakytų visą teisybę. Kad ji buvo seksualiai išnaudojama ir prievartaujama beveik kasdien ir net po kelis sykius per dieną.

„Tėvas nuolat kartojo man, kad užmuš mane ir tuos, kuriems aš pasakysiu, ką jis su manimi daro. Be to, tvirtino, kad niekas manimi ir nepatikės. Todėl ir tylėjau, – sakė Cheryl. –  Ne kartą mėginau pasipriešinti jam, bet jis tada mane taip primušdavo, kad nugriūdavau be sąmonės ant grindų. Ir viskas baigdavosi tuo, kad netekdavau jėgų ir būdama visiška bejėgė, jis su manimi darydavo ką norėdavo. Nes kai mušdavo – labiau skaudėdavo“, – atviravo Cheryl.  Moteris prasitarė, kad nesipriešindavo tėvui, leisdavo prievartauti ją ir dėl to, nes jis grasino tą patį padaryti ir su jos jaunesne seserimi Joanna.

 

Emociniai randai niekada neišnyksta

Piersonų  draugai  ir kaimynai teisme prisipažino įtarę, ką Jamesas išdarinėjo su dukterimi, bet ji niekada net pusę lūpų neprasitarė apie tai.

Be to, kaimynai tvirtino, kad Jamesas buvo pavojingas, grubus, agresyvus, linkęs smurtauti.

Jis buvo labai griežtas tėvas ir savo trims vaikams, kuriuos prigąsdino ir liepė tylėti, niekam neprasitarti, kas vyksta jų namuose. Jo ir auklėjimo metodai buvo nežmoniški. Cheryl jaunesnysis brolis pasakojo, kad parbėgus iš kiemo, tėvas neleisdavo atsigerti vandens, kol nepavalgydavo pietų. Arba jei tėvui nepatikdavo, kaip vaikai  kalba ir elgiasi, kaip mat trenkdavo su kumščiu kuriam nors iš jų į veidą. „Tėvas kasdien grasindavo mums mojuodamas kumščiais“, – sakė moteris.

Bet patys didžiausi baisumai prasidėjo, kai Cheryl suėjo 10 metų, o jos motinai gydytojai diagnozavo inkstų ligą. „Man teko imtis namuose moteriškų darbų ne tik buityje, bet ir lovoje. Tą patį, ką jis darė su savo žmona, mano motina“, – teigė Cheryl.  Anot jos, 1985 metais motinai mirus dėl inkstų nepakankamumo, tėvas vertė ją santykiauti  tris kartus per dieną. „Ir kai mėgindavau pasipriešinti, verkdavau, atsiklaupusi maldaudavau: „Tėti, neliesk manęs, man labai skauda“, jis tapdavo tik dar labiau agresyvesnis. Galų gale nustojo priešintis, vildamasi, kad tik greičiau baigtų. Ir visą laiką kaltinau save dėl to“, – pridūrė ji.

Dabar Cheryl Cuccio su šeima gyvena Long Ailende. Sakė, kad net ir nušovus tėvą, ji daug metų nesijautė saugi. „Emociniai randai niekada neišnyksta“, – liūdnai kalbėjo moteris.

Nepaisant to,  moteris džiaugiasi sėkmingai susitvarkiusi savo asmeninį gyvenimą.

1998 metais sausio 19 dieną ji ištekėjo už Robo Cuccio. Dar praėjus kiek laiko susilaukė pirmagimės dukros Samanthos. Praėjus dar trims metams –  kitos dukters Casey.

Jie – laiminga šeima, suprantanti ir palaikanti vienas kitą. Net ir tada kai juos užgriuvo nelaimė – 2012 metais Robui netikėtai sustojo širdis ir jis patyrė klinikinę mirtį. Visa šeima – žmona ir dukterys neatsitraukdamos budėjo prie jo lovos. Cheryl sakė niekada nepraradusi vilties nė sekundei ir atradusi savyje jėgų bei kovojusi dėl savo vyro gyvybės net ir tada, kai jo širdis nustojo plakti. Bet ir tada ji netikėjo, kad Robas gali mirti. Ir visų nuostabai bei palengvėjimui, jo širdis vėl pradėjo plakti. „Robas išgelbėjo mane, o aš išgelbėjau jį, – sakė Cheryl savo interviu. – O dabar mes norime išgelbėti  kitus žmones“. Dabar Cheryl konsultuoja mergaites, kurios patyrė seksualinį išnaudojimą ir prievartą.

Cheryl Pierson Cucio parašė knygą  „Incest, Murder and a Miracle: The True Story Behind the Cheryl Pierson Murder-For-Hire Headlines“ („Kraujomaiša, žmogžudystė ir stebuklas“), kurioje atskleidė savo skaudžius išgyvenimus vaikystėje. Knygoje pasakoja  apie baisumus, prasidėjusius, kai jai buvo 10 metų, o jos motina jau kelis mėnesius gulėjo ligoninėje dėl inkstų ligos.  Ir būtent tada tėvas pradėjo priekabiauti prie dukters.  Pirmiausiai pradėjo glamonėti jos kojas, važiuojant automobiliu į ligoninę aplankyti motinos ir grįžtant iš jos. Tada mergaitė dar nesuprato, bet ilgainiui jau nutuokė, kad su ja daroma kažkas negerai.

Kai mama mirė, Charyl buvo dar paauglė, kurią jau kelerius metus prievartavo tėvas.

Bet ir praėjus daugiau kaip 30 metų, Cheryl prisipažino iki šiol su siaubu prisimenanti savo vaikystę ir košmariškuose sapnuose  matanti savo mirusio tėvo kūną.

Mažoji Cheryl sėdi greta tėvo

Cheryl Pierson Cuccio su savo mylimu vyru Robu jaunystėje
ir dabar

parengta pagal užsienio spaudą

 

 

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą