16 metų Maddie Bradshaw - sėkminga verslininkė

Maddie Bradshaw – „M3 Girl Designs“  kompanijos įkūrėja, dabar uždirba apie 1,6 milijonus JAV dolerių per metus. Viskas prasidėjo nuo paprastų papuošalų, kol virto klestinčia jaunos merginos kompanija. Maddie sukurti drabužiai, karoliai ir kiti papuošalai parduodami visoje JAV. Per mėnesį parduodama vien aksesuarų daugiau kaip 50 tūkst. vienetų. Artimiausiu metu Maddie planuoja išplėsti aksesuarų gamybą, išskyrus karolius.

 

Pirmieji gaminiai buvo išparduoti per mažiau nei dvi valandas 

Maddie Bradshaw yra  ir juvelyrikos kompanijos „M3 Girl Designs“ prezidentė, kurios metinės pajamos siekia apie 1,6 milijonus JAV dolerių.  Kompanijoje sukurti gaminiai parduodami daugiau nei 6 tūkst. parduotuvių Aerikoje. Taip pat ir interneto parduotuvėje „amazon.com“.

Viskas prasidėjo nuo to, kai mergaitei buvo 10 metų ir ji norėjo kažkuo papuošti savo mokyklos spintelę, bet nerado nieko įdomaus ir originalaus. Tačiau kai Maddie dėdė, nepaprastai mėgstantis „Coca-Colą“, padovanojo jai 50  „Coca Colos“ buteliukų dangtelių, mergaitė nusprendė jais išpuošti savo  drabužių spintelę. „Kai mano draugai pamatė, jie irgi užsimanė, kad ir jiems taip pat papuoščiau spinteles dangteliais“, – prisimena paauglė.

Jų entuziazmas privertė Maddie išbandyti ką nors naujo: sukurti karolius iš buteliukų dangtelių, kuriuos pavadino „Snap Caps®“. Jaunosios dizainerės tikslas buvo ne tik pabrėžti savo asmenybę, bet ir unikalią idėją, kurios temos prasidėjo nuo inicialų, muzikos žvaigždžių ir pasakų herojų. Po to Maddie Bradshaw nuvežė pirmuosius 50 karolių į vietinę žaislų parduotuvę. Jie buvo išparduoti per mažiau nei dvi valandas.  „Tuo metu aš jau žinojau, ką darysiu toliau“, – prisimena jaunoji verslininkė.

„Manau, kad  jau iš pat pradžių mums sekėsi, kadangi aš buvau labiau susitelkusi į tikslo siekimą ir mažiau nerimavau dėl nesėkmės“, – neslepia Maddie. Jaunoji kūrėja išleido tik 300 JAV dolerių savo pinigų, kuriuos mama padėjo surinkti, pardavus prekes. Užtat savo pirmąjį milijoną JAV dolerių paauglė uždirbo būdama 13 metų.

Dabar Maddie kartu su jaunesne seserimi Margot, kuri yra bendrovės viceprezidentė, kuria juvelyrinių papuošalų dizainus. Ji taip pat dalyvauja visuose įmonės susitikimuose ir parodose. Neseniai jaunoji verslininkė pradėjo naują vėrinių seriją pavadinimu „Spark of Life“ („Gyvenimo kibirkštis“), kuri skirta vyresnei paauglių grupei.  „Puikus dalykas mūsų įmonėje yra tai, kad ji auga kartu su manimi. Keičiantis mano skoniui, keitėsi ir produktai“, – sako Maddie.

 

Sulaukė vietos ir nacionalinės žiniasklaidos dėmesio

Maddie Bradsaw  parašė ir išleido knygą „Jūs taip pat galite pradėti verslą“. Po to sulaukė daugybės elektroninių laiškų iš jaunų merginų, kurios taip pat norėjo pradėti verslą. Be to Maddie siekia įkurti stipendiją pradedantiems verslininkams. „Man patinka, kad turiu galimybę ištiesti pagalbos ranką kitiems. Ne visi turi pinigų, todėl aš esu pasirengusi sumokėti jų pradines išlaidas“, – sako jaunoji verslininkė.

Maddie Bradshaw iniciatyva sulaukė vietos ir nacionalinės žiniasklaidos dėmesio. Jaunoji verslininkė pasirodė ABC  televizijos laidose „The View“ ir“ Shark Tank“, o jos  darbai įvertinti „Teen Choice“ apdovanojimuose. „Aš taip jaudinausi atsakydama į vedėjos Barbaros Walters klausimus“ , – prisimena Maddie savo pasirodymą „The View“ laidoje.

„Bet kalbėdama apie savo kompaniją daugybės žmonių akivaizdoje, įgijau šiek tiek daugiau pasitikėjimo ir sužinojau, kad galiu padaryti daugiau, nei maniau“, – pridūrė ji.

Dalyvaudama „Shark Tank“ laidose, Maddie Bradshaw sulaukė penkių investuotojų finansinių pasiūlymų ir sudarė mentorystės sandorius su verslininkais, kurie investavo į jos įmonę 300 tūkst. JAV dolerių, pasiūlius 15 proc. „M3 Girl Designs“. Galiausiai pasiūlė 30 proc. verslo akcijų už 300 tūkst. JAV dolerių. Tai buvo nemaža parama už papildomus 15 proc. paauglės vadovaujamai kompanijai.

Po kiek laiko trys investuotojai – Markas Kubanas, Robertas Herjevich ir QVC karalienė Lori Greiner pasiūlė Maggie  atidaryti savo įmonę tarptautiniu mastu ir ją globoti kartu, investavus milijardus dolerių į jaunos merginos verslą.

Nors Maddie Bradshaw įmonė ir toliau kyla į neregėtas aukštumas, bet ji pataria kitiems jauniems verslininkams: „Jei sugalvosite idėją ir ji labai patiks jums, niekada neatsisakykite jos, o atkakliai siekite ją įgyvendinti“.

parengta pagal digitaljournal.com

“Youtube” stop kadrai

4 KOMENTARAI

  1. I am not sure where you’re getting your information, but good topic.

    I needs to spend some time learning more or understanding more.
    Thanks for magnificent info I was looking for this information for my mission.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą