Galima gana greitai ir lengvai patikrinti  charakterį, atkreipus dėmesį, kaip žmogus  labiausiai mėgsta sėdėti. Kūno kalba visada padėdavo apibrėžti žmogaus charakterio bruožus. Pakanka tik būti dėmesingam, o tada nesunkiai nustatysite, kas yra priešais jus.

 

 1. Kai žmogus mėgsta sėdėti, pasilenkęs į priekį, vadinasi, jis smalsus. Jam įdomu sužinoti apie viską ir visada. Tokie žmonės nestokoja žavesio ir patrauklumo. Jiems tikrai nebūna sunku padaryti kam nors neišdildomą įspūdį.

 

 1. Jeigu žmogui patogu sėdėti pozicijoje „koja ant kojos“, vadinasi, priešais jus yra gana uždaras žmogus. Jis tikrai netrokšta bendravimo, ypač nerimauja, kad kas nors gali sužinoti jo charakterio silpnybes ir netobulumus.

 

 1. Tai labai tikslūs, jei ne pedantiški žmonės, jie taktiški ir punktualūs. Jie mėgsta tvarką ir nekenčia menkiausio taisyklių nesilaikymo. Jų prašymai yra panašūs į įsakymus, tačiau tai daroma siekiant laikytis vykdymo griežtumo ir tvarkos.

 

 1. Tokie žmonės turi labai tvirtą ir ryžtingą charakterį. Jie įpratę visko pasiekti patys, nesitiki kitų pagalbos. Bet tai trukdo bendrauti, nes tokiam žmogui sunku kam nors atsiverti.

 

 1. Jei žmogui patogu sėdėti kaip tik tokioje pozicijoje, vadinasi, priešais jus yra gan minkšto charakterio ir supratingas žmogus. Paprastai jie visada pasiruošę padėti, palaikyti patarimu ar tiesiog išklausyti.

 

 1. Tokia poza rodo, kad priešais jus yra subalansuotas ir savimi pasitikintis žmogus. Visada galima pasikliauti tokiais žmonėmis, jie neišduos. greičiau priešingai – visada ateis į pagalbą.

 

 1. Šiai sėdėjimo pozai pirmenybę teikiantis žmogus iš prigimties yra lyderis. Jis stengiasi nuolat rodyti savo vadovaujamas pozicijas, nors tai ne visada būna laiku ir tinka.

 

 1. Tokie žmonės labai pasitiki savimi. Jie turi tvirtą charakterį ir šaltakraujį protą. Net ir beviltišką situaciją jie gali išsispręsti užtikrintai, aiškiai ir nedelsiant.

 

 1. Jeigu žmogui patogu sėdėti sudėjus rankas priekyje ir sukryžiavus pirštus, vadinasi, turite labai linksmą ir mėgstantį bendrauti, draugišką žmogų. Šie žmonės visada būna teigiamai nusiteikę. Jiems būdingas optimistiškas požiūris, todėl sugeba pakrauti geru nusiteikimu ir visus aplinkui.

 

 1. Jei žmogus dažnai sėdi šioje pozicijoje, tuomet galima drąsiai teigti, kad bendraujate taktiškai ir kultūringai. Jam patinka stebėti žmones, analizuoti emocijas ir elgesį. Svarbiausia, moka atidžiai ir dėmesingai išklausyti.

 

 1. Šitaip sėdėdami žmonės iš pažiūros atrodo nerūpestingi ir kartais nerimti. Jie nesigilina į aktualių problemų sprendimą, leisdami kažkam kitam išspręsti visas problemas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą