Jei vis dar neapsisprendėte, kurio tipo vyras jums labiausiai tinka, šis testas pagaliau padės jums išsiaiškinti. Nors jų rezultatų ir nereikėtų vertinti rimtai. Bet, kaip sakoma, kiekviename pokšte yra dalis tiesos. Be to, jūs tikrai pakelsite sau nuotaiką. „Bright Side“ paruošė testą, kuris jums pasakys, kokio tipo vyras jums labiausiai tinka. Pirmyn!

 

  1. Mistinis personažas

Atletiškas kūno sudėjimas. Puikūs pilvo raumenys, tiesios kojos, kiek atsikišęs užpakalis.

Jis neturi jokių problemų: nei su humoro jausmu, nei su sveikata, nei su pinigų uždirbimu.

O svarbiausia – jis visada randa laiko savo mylimajai. Nors gyvenime  retai taip būna, nes tai neretai moteriškos vaizduotės vaisius. Todėl, jei pasirinkote šio tipo vytą, turite nusiimti rožinius akinius ir grįžti į realybę.

  1. Švelnus gražuolis

Gražus, aukštas, patenkintas savimi. Miestietis. Be galo susirūpinęs savo išvaizda, bet nemoka skaldyti malkų. Tvarkingas, rafinuotas, švelnus. Jis gali daryti ir pedikiūrą. Merginų jam beveik nereikia. Jei pasirinksite šį tipą, turėsite išmokti aiktelėti iš džiaugsmo ir periodiškai sušukti: „Dieve, tai Apolonas!

  1. Mėgstantis sočiai pavalgyti

Paslankus, vidutiniškai plaukuotas. Niekada nenuilsta valgydamas. Tiesiog amžinai alkanas vilkas-rijūnas. Bandeles ir keptas bulves su grybais  galėtų valgyti kasdien. Jis padarys viską pasaulyje, jei tik būtų pavaišintas kotletais ir koldūnais. Jei pasirinkote šio tipo vyrą, artimiausiu metu turėtumėte išmokti mintinai bent 100 pirmojo ir antrojo patiekalų receptų ir paruošti norų sąrašą jam.

  1. Tvirtas kaip riešuto kevalas

Neturi silpnybių. Jokių išskirtinių detalių, net užpakalis tvirtas. Ekonomiškas, nepretenzingas.

Vertina vidutinio ūgio ir vidutinio amžiaus moteris. Jei pasirinkote šį tipą, turite tapti vidutinio ūgio, nusidažyti plaukus šviesiai ir pašalinti tatuiruotę, jei tokią turite.

  1. Beveik tikras personažas

Lieknas, vidutiniškai pasipūtęs. Išsiskiria reljefine krūtine ir gražiomis vyriškomis rankomis.

Puikiai juda šokdamas ir miegamajame. Tinka visoms merginoms ir moterims.

Jei pasirinkote šį tipą, turite nueiti į kiną, kad pamatytumėte savo išrinktąjį.

  1. Brutalus

Galingas, plaukuotas, stabilus, nors ir šiek tiek susilenkęs. Pagrindinis išskirtinis bruožas – griebti merginą. Nors šiaip moterų tipas jam neturi reikšmės. Jam tinka viskas, kas yra ištiestos rankos atstumu. Jei pasirinkote tokį tipą, tereikia suartėti su išrinktuoju, tada jis viską padarys pats.

  1. Nepakeičiamas sode ir darže

Skoliozės požymiai (1-3 laipsniai). Įdubusi krūtinė. Plaukai reti. Ištikimas, užjaučiantis žmogus. Neužima daug vietos. Naudingas aktyvaus gyvenimo būdo moterų buityje. Nepakeičiamas sode ir darže. Pasirinkus šį tipą, reikia įsigyti sklypą, jei jo dar neturite, ir paruošti dirvą darbui.

  1. Linksmintojas

Tai linksmas bičiulis su alaus pilvu. Dažnai ir su malonumu dainuoja, tačiau ne visi džiaugiasi.

Žino visus pokštus planetoje. Mėgsta pažnybčioti merginas. Jei pasirinkote šį tipą, turite išmokti juoktis garsiai, net jei neišsiskiriate humoro jausmu. Ir apsirūpinkite rūkytos žuvies atsargomis.

  1. „Išgaubtas-įgaubtas“

Jį galima apibūdinti kaip „išgaubtą-įgaubtą“. Jis dėvi megztas kepures ir vamzdines kelnes.

Bėda ta, kad neretai praranda savisaugos instinktą.  Užtat turi naujausio modelio mobilųjį telefoną.

Jis nuolat aktyviai ieško nuotykių ir adrenalino. Jei pasirinkote šį tipą, turite išmokti megzti kepures, būti pasiruošusioms šokti parašiutu ir panašiai.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą