Pagrindinė nesėkmių asmeniniame gyvenime priežastis – neigiama psichologinė patirtis ir nuostatos. Pabandykime išsiaiškinti, kokia tiksliai yra jūsų problema.

Pasirinkite vieną iš pateiktų gėlių vazose. Ir labiau pasitikėkite pasąmone, nes joje yra paslapčių, kurių net neprisipažįstate sau…

 

Rezultatai:

 

  1. Neigiama praeities patirtis. Ir nebūtinai jūsų asmeninė. Kažkas seno ir jau pamiršto nuolat palieka pėdsaką ir tęsiasi iki šiol. Tai netgi gali būti giminės karma, kur santykių siužetas kartojasi iš kartos į kartą. Jūsų mąstymas yra įkalintas šiose praeities rėmuose. Jūs nepastebite ir visiškai vengiate žmonių, kurie galėtų jus padaryti laimingus. Išplėskite savo minčių akiratį, nekartokite to, kas jau buvo ir nesitikėkite, kad viskas susitvarkys savaime. Minties galia  gali padėti įveikti baimę.
  2. Klaidingas savęs įvaizdis. Jūs nežinote, kas esate, kodėl ir ko tiksliai jums reikia, taip pat nežinote. Jūs nepažįstate savęs, o tai reiškia, kad reikia susitikti ir pasirinkti žmones, kurie iš esmės yra tokie pat pasimetę kaip ir jūs. Du nesubrendę žmonės nesugeba sukurti brandžių santykių. Daugiau dirbkite su savimi. Veskite savo minčių, emocijų, tikslų dienoraštį, o ne jums primestą. Be to, būtų pravartu kiekvieną dieną užduoti sau šiuos klausimus: „Kas aš esu? Ir ko aš noriu?“.
  3. Nėra geros patirties tarp artimųjų, neigiamas požiūris į šeimą, galbūt polinkis į priklausomybę, noras nemylėti vyro/moters, nesimėgauti meile, o gelbėti, padėti, norėti keistis ir pasiduoti viltims, kad galėsiu jį/ją pakeisti. Gelbėtojo vaidmuo paverčia jus auka, kurią skriaudžia visokie turintys priklausomybių ir kiti žmonės, kurie neatsako už savo gyvenimą. Jūs esate visatos centras! Rūpinkitės savimi, mylėkite save ir gyvenkite savo gyvenimą! Neverskite kitų žmonių savo gyvenimo tikslu. Ir jūsų asmeninis gyvenimas sužibės naujomis spalvomis. Išsilaisvinsite nuo emocinės priklausomybės.
  4. Trūksta harmonijos viduje, blogai jaučiatės su savimi, todėl varginate kitą žmogų savo dėmesiu, reikalaujate nuolatinio laiko, bendravimo. Net ir energijos lygmenyje jūs net tyliai sužadinate jausmą, kad tik su jumis gali kitas žmogus pajusti pilnatvę. Panašu, kad vienatvė lipa ant kulnų. Net jei šalia jūsų yra kitas žmogus, jis nepajėgs užpildyti jūsų sieloje atsiradusios tuštumos. Išmokite sutarti su savimi, priimti vienatvę kaip laisvę ir mėgaukitės ja, labiau pažindami save. Be to, esate užsidaręs savyje, šaltas, nepasitikintis žmogus. Buvote kažkam įsipareigojęs, o mainais to nesulaukėte. Dėl to niekuo nepasitikite, negalite atsipalaiduoti ir atsiverti savo partneriui.
  5. Jūs net nežinote, kokio partnerio norite. Arba norite būtent tų, kurie jūsų nenori, neprieinami. Jūs neturite aiškiai asmeninių idėjų apie tai, ko jums reikia, todėl iš viso to atsirenkate tuos, kuriems jūsų reikės mažiau nei kitiems arba, pavyzdžiui, nebus laisvi. Jau laikas apsispręsti dėl savo gyvenimo prioritetų, susirašykite sąrašą tų savybių, kurios yra nepriimtinos, gerbkite save ir neįsileiskite į savo gyvenimą tų, kurie jūsų negerbia.

Galbūt turite seksualinių kliūčių, suvaržymų. Užsispaudus viduje, prarasite laiką, o atsitvėrus nuo žmonių, artimieji negali ištirpdyti jūsų širdies. Žingsnis po žingsnio atidarykite duris ir perženkite savo baimę. Jei jus išdavė vienas žmogus, tai dar nėra visas pasaulis.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą