Mes  ne šiaip sau pasirenkame tai, ką renkamės mene, muzikoje, knygose, drabužiuose, maiste.

Mūsų nuostatos daug ką pasako apie mus. Šį kartą pagal jūsų muzikinį skonį, išsiaiškinsime, kokia esate asmenybė.

Galite  rinktis atsitiktinai, pagal skaičių nuo 1 iki 7.  Arba pasirinkite kurį nors vieną iš koliaže pateiktų septynių paveikslėlių, kurie priklauso skirtingoms muzikos kryptims.

Dabar, kai  jau pasirinkote, pažvelkime į rezultatus.

 

  1. Džiazas ir bliuzas

Jei pasirinkote šią sritį, tuomet esate kūrybingas ir nepaprastas žmogus. Jūs pakankamai pasitikite savimi. Labai malonu p ir lengva  kalbėtis, bendrauti su jumis. Be to, mėgstate išbandyti ką nors naujo. Tuo pačiu metu jūs turite aiškiai suformuluotą savo nuomonę.

 

  1. Klasikinė muzika

Jūs esate linkęs būti šiek tiek konservatyvus  tiek savo požiūriais, tiek ir pageidavimais.

Jūsų negalima pavadinti atviru žmogumi, kadangi jums priimtinų žmonių ratas yra labai, labai ribotas. Jūs esate išskirtinio skonio ir charizmatiško charakterio. Be to, jūs vertinate save ir savo laiką.

 

  1. Rokas, metalas

Šios kryptys yra galios ir energijos įsikūnijimas. Jei pirmenybę teikiate joms, vadinasi, žinote, kaip ginti savo ribas,  nors kartais tai  pavyksta padaryti gana sunkiai. Be to, jūs  tiesiog trykštate kūrybine energija, kurią galima įkūnyti labai nestandartiniuose dalykuose.

Tačiau jums nepatinka būti Visatos centru, nes, vėlgi, visas savo jėgas atiduodate kūrybinių idėjų įgyvendinimui.

 

  1. Populiari muzika

Jūs esate atviros prigimties žmogus. Lengvai užmezgate pažintis. Galite bendrauti su visiškai skirtingais žmonėmis įvairiomis temomis. Puikiai suprantate šiuolaikinės mados tendencijas. Be to, esate pakankamai pasitikintis savimi žmogus. Tačiau kūrybiškumas nėra stipriausia jūsų pusė.

 

  1. Folkloras

Jūsų tapatybė jums svarbi, todėl dažnai savęs klausiate: „Kas aš esu? Kodėl aš čia? Koks mano tikslas?“. Esate gilus žmogus, pasinėręs į vidinius procesus. Jums  yra labai svarbu ryšys su artimais žmonėmis, todėl labai sunku ištverti konfliktus šeimoje. Be to, priimant sprendimus nuolat kyla abejonių ir tam tikras netikrumas.

 

  1. Elektroninė muzika

Esate subalansuotas žmogus, netgi galima sakyti, kiek flegmatiškas. Tuo pačiu jūs  išsiskiriate iš kitų savo „šoniniu“ mąstymu. Gebate kūrybiškai spręsti pavestas užduotis.

Bendraujantis, bet saikingai. Žmonėms patinka jūsų nuoseklumas tiek jūsų elgesyje, tiek emocijose.

 

  1. Repas, hip-hopas

Jūs esate kovotojas. Esate nusiteikęs iki paskutinio atodūsio ginti savo požiūrį.

Turite gerą ir aukštą nuomonę apie save. Energingas, judrus, ir  dažniau veiksmais, darbais parodote, ką nuveikėte, o ne žodžiais.

Nepriklausomas, niekada nesilankstote kitiems. Kartais tai apsunkina komandinį darbą. Asmeninių ribų gynimo klausimas jums  taip pat nėra  vien tuščias pasakymas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą