Vyrų supratimu, žmona turėtų apimti kelias funkcijas: virėjos, auklės ir geriausios draugės. Norite sužinoti, kuri mergina jums labiausiai tiktų į žmonas?

Norėdami gauti kuo teisingesnį rezultatą, greitai peržiūrėkite paveikslėlius, išsirinkite vieną iš keturių labiausiai patinkančių merginų ir sužinosite ne tik jos vidinį pasaulį, bet  ir požiūrį į santuoką.

 

Mergina Nr. 1

Jei ši mergina jums patiko, tai reiškia, kad ji bus praktiška žmona. Būtent tai ta moteris, kuri yra atsakinga už šeimos biudžetą ir turime pripažinti, kad jai seksis puikiai. Jūs turėtumėte ją vertinti vien už tai, kad iš jūsų gana nedidelio atlyginimo galima bus nusipirkti ne tik mėgstamų maisto produktų, apmokėti sąskaitas ir netgi atidėti poilsiui. Tai taip pat reiškia, kad ji yra iš prigimties  stipri moteris ir kiekvienas šeimos narys gali pasikliauti trapiais jos pečiais. Tačiau nepiktnaudžiaukite šia savybe, nes vyras turėtų būti visų atrama.

Mergina Nr. 2

Ji yra labai romantiškas ir trapus žmogus. Rankdarbiai, maisto gaminimas ir bet koks kūrybinis darbas yra jos silpnybė, per kurią gali išreikšti save. Likusį laiką skiria vyrui ir vaikams. Jos šūkis yra „jei nori gerai pasirodyti, daryk tai pats“. Psichologai sako, kad tai nėra labai teisingas kelias, nes netrukus vyras ir visi šeimos nariai gali pradėti visas jos pastangas laikyti savaime suprantamomis. Todėl pravartu būtų, kad ji pradėtų deleguoti kai kurias savo pareigas vyrui ir atmintų, kad pirmiausia ji yra moteris, o paskui – žmona.

Mergina Nr. 3

Jei jums patiko šis įvaizdis, tada puiku, nes ji yra tobula žmona. Vis dar lieka paslaptis, kaip jai pavyktų palaikyti tvarką namuose, auginti vaikus ir tuo pačiu kurti karjerą. Vienaip ar kitaip, bet jos  vyrui pasisekė, jis privalo tausoti ir branginti tokį deimantą. Iš tiesų, jei kas nors atsitiktų, vargu, ar pavyktų rasti geresnę už ją.

Mergina Nr. 4

Jai darbas visada bus pirmoje vietoje, o kasdienybė kels depresiją. Ne, tai nereiškia, kad ji bus prasta žmona. Veikiau priešingai – susituokus ji bus šeimos galva, o vyrui atiteks namų šeimininko pareigos. Kas sakė, kad tai neteisinga? Vaikai visada bus gerai maitinami ir tvarkingai aprengti. Visada užteks pinigų. Vyras dievina žmoną, visi yra laimingi ir tai yra svarbiausias dalykas.

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą