Taigi išsirinkite papuošalą su topazo, smaragdo ar granato akmeniu ir sužinosite testo rezultatą, kurį parengė ekspertai psichologai.

 

  1. Žiedas su topazo akmeniu

Aplinkiniai mano, kad esate empatiška ir pastabi. Bet su nepažįstamais žmonėmis jums sunku greitai užmegzti ryšį, todėl labai pamažu, tiek psichologine, tiek dvasine prasme, artėjate jų link. Užtat jūs gana ramiai reaguojate į bet kokias situacijas. Bent jau jūsų veidas neišskleidžia viduje siaučiančios ugnies. Jūs tikrai žinote savo vertę.

 

  1. Auskarai su smaragdo akmeniu

Energija ir kūrybiškumas yra tos charakterio savybės, už kurias aplinkiniai žmonės jus vertina. Jūs įkraunate kitus savo teigiama nuotaika. Iš jūsų tiesiog liejasi energija, svarbiausia nukreipti ją teisinga linkme. Jei jūsų galvoje kyla idėja, jūs ją įkūnijate ir džiaugiatės rezultatu.

 

  1. Pakabukas su granato akmeniu

Jūs pasižymite ypatingomis savybėmis – giliai mąstote ir analizuojate savo veiksmus bei žodžius. Taip pat galite patarti, sugebate ne tik kiekvieną išgirsti, bet ir išklausyti. Artimieji jus vadina savotišku asmeniniu psichologu. Artimiausiu metu jūsų pastangos ir malonus požiūris į žmones pasiteisins.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą