Energinis vampyras šeimoje gali išvesti iš rikuotės visus jos narius

Aplink mus pilna energinių vampyrų, kurie maitinasi  ir pasistiprina siurbdami kitų žmonių žvalią, gerą nuotaiką ir jėgas. Bet yra keli pagrindiniai žmonių tipai, su kuriais reikia bendrauti, laikantis svarbių taisyklių. Bet dar geriau būtų nesustoti dirbant su savimi ir stiprinant savo energiją. Mat turint stiprų biologinį lauką, prasiskverbti pro jį neigiamiems srautams bus nepaprastai sunku.

 

Verkšlentojui atsidūrus aplinkinių apsuptyje, šie gali pamiršti, ką reiškia gera savijauta

Vadinamieji verkšlenantys energiniai vampyrai –  tai žmonės, sukeliantys kitiems netikrumo, dirglumo pojūčius. Jie verčia juos piktintis. Nors dauguma šio tipo nuodytojų ir nenori sąmoningai gadinti kitiems nervus, bet jie tiesiog negali kitaip.

Neretai žmonės  skundžiasi dėl to, ko patys negali padaryti. Pavyzdžiui, dėl nesibaigiančių problemų  darbe ar meilėje. Daugelis bent kartą gyvenime yra pasakę savo artimiesiems ar draugams: „Na, kodėl man taip nesiseka?“ . Nemažai jų skundžiasi piktu viršininku, gauta sunkia užduotimi, informacijos blokavimu. Labiausiai erzina jo žodžiai, nes tai yra tiesa ir problemos yra tikrai aktualios.

Tačiau verkšlentojams vampyrams atsidūrus aplinkinių apsuptyje, pastarieji gali pamiršti, ką reiškia gera savijauta, nes kyla didelis pavojus „užsikrėsti“ nuo jų nepasitikėjimu savimi ir žema saviverte.

Bet yra nemažai žmonių, mėgstančių daryti spaudimą… iš gailesčio. Tikėkimės, kad jūsų aplinkoje nėra nei vieno, nei kito. Šie žmonės skiriasi nuo verkšlenančių tuo, kad gali ne verkšlenti, o tiesiog  atakuoti tariamais faktais: „Jis sakė, kad tu gali tai padaryti, todėl nesuprantu, kodėl atsisakai“ ir darydamas spaudimą, priverčia žmogų nusileisti ar pakeisti  savo sprendimą.

 

Agresyvus vampyras išprovokuoja neigiamus žodžius, poelgius, veido išraiškas, gestus

Daugeliu atvejų nuodijantys kitų gyvenimus žmonės tai daro tyčia, norėdami net pakenkti kitam, dezinformuoti ar tiesiog sulaukti atitinkamo dėmesio. Kadangi dėmesys yra pagrindinė jų energinė „mityba“. Kuo daugiau dėmesio skirsite jiems, tuo didesnė tikimybė, kad jie vėliau grįš „pasipildyti“. Tai labai pavojingi žmonės, kurie atima ne tik gerą nuotaiką, bet ir sėkmę.

Su vadinamaisiais agresyviais energiniais vampyrais viskas paprasta. Jei jam bus blogai, viskas aplinkui bus blogai. Agresyvus vampyras išprovokuoja neigiamus žodžius, poelgius, veido išraiškas, gestus. Jam nieko nereiškia bet ką padaryti blogo, nes turi daug neigiamos energijos, kuria nori dalintis. Bet jei nekreipsite į jį jokio dėmesio ir nežaisite pagal jo taisykles, tada jis greitai nurims ir pabėgs.

Provokatoriams energiniams vampyrams atpažinti paprastai nereikia kažkokių ypatingų požymių. Juos galima pamatyti per kilometrą. Yra tik viena labai didelė problema: provokatoriai su jumis elgsis kiek įmanoma palankiau, kai jų nuotaika būna gera. Jie netgi gali jums padovanoti keletą dovanų ir padėti, kad nepabėgtumėte nuo jų bei atleistumėte už suteiktą sielvartą.

Iš tikrųjų reikia vengti ir  bijoti agresyvių energinių vampyrų. Be to, tokie žmonės dažnai būna uždari ir slepia savyje daug paslapčių. Jie gali atlikti kokius nors nešvarius darbus už jūsų nugaros, kol pamatysite savo akimis. Taip pat labai sunku susitaikyti su tokiomis asmenybėmis.

 

Apsimeta nežinantys ar nesuprantantys žmogaus problemų

Įkyrus energinis vampyras, kurio pasaulis turbūt dar nėra matęs, lenkia kitus. Jei tai viršininkas, jis anksčiau ar vėliau išsiurbs visą savo pavaldinio energiją be jokios sąžinės graužaties. Daugeliu atvejų tokie vampyrai siurbia kitų energiją maloniai bendraudami. Neįmanoma uždaryti jų burnų vien dėl to, kad jis yra kažkieno viršininkas. Šio tipo energiniai vampyrai pranašesni tuo,  kad

vargu, ar išdrįsite pasakyti jiems asmeniškai: „Aš nebenoriu jūsų klausytis“. Turite su jais elgtis dviem būdais: arba dėl visko susitarti ir nesikišti, užsiimti darbu ir neklausyti, arba iškart, tvirtai ir aiškiai nutraukti pokalbį.

Apsėsti ir kitus kritikuojantys energiniai vampyrai būna prisirišę prie žmonių, kurie labai agresyviai ar skausmingai reaguoja į bet kokią jiems skirtą kritiką. Šio tipo vampyrai apsimeta nežinantys ar nesuprantantys žmogaus problemų, todėl kartkartėmis tiesiog ryja jų emocijas tuo pačiu lipdami ant jų skaudamos vietos. Apsiginti nuo tokių vampyrų yra gana paprasta. Metodas „nustoti kalbėti su jais“ gali nesuveikti, nes jie tai daro tikslingai. Nepaisant to, verta įsidėmėti, kad yra būdų, kaip užkirsti kelią energijos parazitams jus kritikuoti ir nervintis, nebebūti draugais. Kai tik nustosite reaguoti į jų išpuolius, jie iškart paliks jus ramybėje, supratę, kad tai jums nebedaro jokios įtakos. Tokiu atveju jie nustos siurbti jūsų energiją ir jūs iš karto pasijusite daug geriau.

4 KOMENTARAI

 1. I’ve been surfing online greater than three hours nowadays, yet
  I never discovered any fascinating article like yours.
  It’s pretty worth sufficient for me. Personally, if all webmasters
  and bloggers made good content material as you probably did,
  the internet shall be a lot more useful than ever
  before.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą