Numerologija gali padėti daug ką išsiaiškinti. Taip pat ir būsimo širdies draugo ar vyro  vardo pirmą raidę. Tiesiog  belieka atlikti paprastus skaičiavimus ir sužinokite, ar jūsų gyvenimo meilė bus Matas, Tomas ar Kondratas?

***

Bet pirmiausiai reikia apskaičiuoti ir išvesti savo likimo numerį. Norėdamos tai padaryti, užrašykite savo gimimo datą skaičiais ir išveskite bendrą vieną skaičių. Tarkime, gimėte 2000 04 21. 2 + 0 + 0 0+ 0 + 4 + 2 + 1 = 9.  Šiuo atveju iš karto gautas vienas bendras skaičius. Bet jei būtų dviženklis skaičius, pavyzdžiui, 16, tada reikia sudėti, kad būtų gautas  vienaženklis skaičius. 1 + 6 = 7.

Taigi, jūsų likimo skaičius – 9.

1 – jūsų išrinktojo vardas, kuris taps jūsų atrama, patikimu petimi, apgaubs jus meile ir rūpesčiu, bus skambus ir trumpas. Pavyzdžiui, Gedas, Tomas, Aistis ir panašiai.

2 – jūsų antrosios pusės vardas bus gana neįprastas ir ilgas.  Pavyzdžiui, Tautvydas, Voldemaras, Benjaminas, Stanislovas ir panašiai.

3 – raidės „A“, „F“, „J“ – labiausiai tikėtinos, kurios bus, pasirinktinai,  pirmoji jūsų būsimo vyro vardas. Beje, jūsų mylimojo vardas gali būti ganėtinai retas. Pavyzdžiui, Aras, Fabijus arba Fabianas, Joris.

4 – jūsų būsimo sutuoktinio vardas greičiausiai bus iš „B“ ar „M“ raidės, bet nebūtinai pradžioje.

5 – labiausiai tikėtina, kad būsimo vyro vardas bus iš „T“, „P“ ar „R“ raidžių:  Tadas, Tomas, Titas, Paulius, Renaldas ir panašiai.

6 – vyras, kurio vardas prasideda „L“, „E“ arba „K“ raidėmis (Laimonas, Eugenijus, Edvardas, Kęstas ir taip toliau), padarys jus laimingiausią pasaulyje.

7 – jūsų laimė yra vyro rankose, kurio vardas prasideda raidėmis  ir I. Olegas, Ostapas, Igoris.

8 – sutuoktinio vardas prasidės raidėmis „D“, „Š“, „S“ – Donatas, Šarūnas, Saulius.

9 – „Ž“ ir „V“ – tai pirmosios svajonių vyro vardo raidės. Greičiausiai tai bus Žygimantas, Žigintas, Viktoras, Vaidotas ir panašiai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą