Jei viename iš kambarių pamatėte vorą ir pastebėjote, kad jis eina jūsų link, tada netrukus tikėkitės gero finansinio pelno. Archyvo nuotrauka

Mūsų protėviai visada skyrė didelį dėmesį kiekvienam mažam dalykui, nutikusiam jų gyvenime.

Ir tai ypač pasakytina apie namus, nes būtent ši vieta anksčiau buvo laikoma šventa. Namai buvo saugomi nuo piktų dvasių, jie visur pakabindavo apsauginius amuletus ir stengėsi namuose palaikyti  tobulą švarą.

Beje, seniau vorams buvo priskiriamos tam tikros mistinės savybės.

Ši būtybė buvo laikoma namo globėja, todėl jos pasirodymą namuose jie bandė susieti su kažkokiu gyvenimo įvykiu.

Taigi, kokių iš tikrųjų buvo ženklų apie vorus, kuriais daugelis tiki iki šiol.

Kambaryje

Jei viename iš kambarių pamatėte vorą ir pastebėjote, kad jis eina jūsų link, tada netrukus tikėkitės gero finansinio pelno. Šis ženklas žada ilgalaikę finansinę gerovę. Jei įėję į kambarį pamatėte, kad voras nusileidžia ant voratinklio, tada laukite svarbių naujienų.

Virtuvėje

Virtuvėje voras pasirodo, kai jis nori įspėti apie artėjančius tarpusavyje susijusius konfliktus. Jei ant neplautų indų randamas vabzdys, tai namo savininkams žada nemalonų, varginantį pasiruošimą, nes netrukus  ar po kiek laiko turi atvykti svečiai. Jei voras bėgo palei grindų paviršių, tai yra geras ženklas, žadantis pokyčius.

Vonios kambaryje

Vonios kambaryje rastas voras, ropojantis žmogaus link, žada teigiamų pokyčių. Jei jis slepiasi ant sienos – tokiu būdu jis užsimena, kad savininkams atėjo laikas atlikti ne tik fizinį, bet ir energinį bendrą  namų valymą.

Ant lubų

Pamatę ant lubų vorą, atkreipkite dėmesį, kur jis sėdi. Jei jis slepiasi viename iš kampų, tai reiškia, kad šeimoje ilgą laiką viešpataus tarpusavio supratimas. Jei, be kita ko, jis audžia voratinklį, tai yra slapto sapno įsikūnijimas. O jei jis pynė voratinklį tiesiai virš sutuoktinių lovos, tada netrukus bus neišvengiami konfliktai.

Ant sienos

Ant sienos pastebėtas ropojantis voras gali nurodyti skirtingas aplinkybes. Pavyzdžiui, jei jis juda aukštyn, tai žada šeimos materialinę gerovę, jei žemyn – romantišką pasimatymą, jei į dešinę – pokyčius asmeniniame gyvenime, į kairę – nedidelių gyvenimo problemų atsiradimą.

Ant durų

Jei ant durų pastebėjote vorą, tai nėra geras ženklas. Jei jis sėdi pasislėpęs – kas nors netrukus susirgs šeimoje, jei ropoja į jūsų pusę – tikėtini finansiniai sunkumai, jei staiga nukrito nuo durų ant žemės – nelabai gerus gyvenimo pokyčius.

Ant lango

Voras ant lango yra laimingas ir malonus ženklas. Jei vienišas žmogus jį pastebėjo, jis gali neabejoti, kad netrukus jo laukia lemtingas susitikimas. Jei šeimos vyras tai pastebėjo, tai žada visišką šeimos santykių harmoniją. O jei voras nusprendė pinti voratinklį tiesiai lango viduryje, tai žada greitą žingsnį, kuris pradžiugins visus namiškius.

 

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą