Kiekvienas pagal savo gimimo datą gali sužinoti, kas jo laukia ateityje, dėl kokios priežasties jo likimas klostosi taip, o ne kitaip. Tai yra paprastas skaičiavimas padės tai nustatyti.

Yra įvairių veiksmingų būdų pakeisti likimą ir išvalyti karmą. Bet tai padeda tik tiems, kurie yra tikri, kad Visata bando juos vesti teisingu keliu ir išmokyti ko nors svarbaus. Todėl nepainiokite paprasto juodojo periodo su karmos problemomis.

Manoma, kad žmonės gimimo datą gauna ne veltui. Skaičiai vaidina ypatingą vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime, nes jie gali mums atskleisti savo likimo paslaptis. Numerologija yra tiesiogiai susijusi su karma.

Norėdami apskaičiuoti likimo skaičių, jums prireiks tik savo gimimo datos. Pavyzdžiui, 1991-12-03.

Pirmas žingsnis: padauginkite dieną, mėnesį ir metus. 1991×12 x3 = 71676.

Antras žingsnis: sudėkite gautus skaičius, kol liks vienas skaičius nuo 1 iki 9.

7 + 1 + 6 + 7 + 6 = 27. 2 + 7 = 9. Tai  ir yra karminis skaičius.

 

Vienas

Tie, kurie gimė globojami vieneto, yra kviečiami padėti kitiems žmonėms. Tik tokiu būdu galite išvalyti savo karmą ir pradėti teisingai gyventi. Be to, jei jūsų skaičius yra „1“, tada pirmiausia reikia kovoti su egoizmu ir pavydu.

Du

Jei Visata skyrė jums  skaičių „2“, tuomet turėtumėte būti atsargūs bendraudami su kitais žmonėmis. Net jei jums atrodo, kad radote sielos draugą, kuriuo galite viskuo pasitikėti, patariama kai kurias paslaptis pasilikti sau. Praėjusiame gyvenime jūs ne kartą kentėjote nuo apkalbų.

Trys

Šis skaičius byloja kad praėjusiuose gyvenimuose jums dažnai pasisekdavo kitų sąskaita. Galėtumėte manipuliuoti žmonėmis, priversti juos jaustis nepatogiai. Dabar jūsų likimas yra nesavanaudiška pagalba kitiems. Jei nebus tai daroma, vengsite šios veiklos, gyvenime gali prasidėti daugybė problemų.

Keturi

Karminis skaičius „4“ rodo, kad jūsų likimas yra visapusiškas vystymasis ir tobulėjimas. Galbūt buvote labai tingus praėjusiuose gyvenimuose, bet dabar Visata nori, kad jūs tai ištaisytumėte ar pasikeistumėte. Todėl nenustokite mokytis ir  siekite ko nors daugiau.

Penki

Skaičius „penki“ reiškia, kad neturėtumėte gaišti savo brangaus laiko. Svarbu pasirinkti vieną gyvenimo kryptį ir jos laikytis. Galbūt turėsite didelę meilę ar neapsakomus turtus, o gal tai bus dvasinis nušvitimas. Ir labiau įsiklausykite į savo intuiciją.

Šeši

Jūsų karma yra teigiama, todėl dauguma jūsų problemų, jei tokių yra, kyla dėl nesaugumo. Galite laisvai pasirinkti bet kokį gyvenimo kelią: Visata nesudarys kliūčių.

Septyni

Septyni yra blaivaus proto ir grynos sąmonės skaičius. Visata pataria atsikratyti priklausomybių, įskaitant neigiamus jausmus ir emocijas. Jei tai nebus padaryta, ateityje jūsų laukia didžiulės problemos. Beje, pavydas jūsų gyvenime užima ypatingą vietą, todėl labai verta susimąstyti, kaip jo neskausmingai ir visam laikui atsikratyti.

Aštuoni

Skaičius aštuoni yra kilpos simbolis. Visata bando įspėti, kad susiduriate ar susidursite su problemomis, kurių greitai nepavyksta išspręsti. Dėl to jumyse gali kauptis pyktis, nesaugumas ir neigiamos emocijos. Kad taip neatsitiktų, turite mokėti atsiriboti nuo problemų ir ramiai priimti pralaimėjimą, jei taip nutiktų. Tuštybė ir pasididžiavimas yra jūsų pagrindiniai priešai.

Devyni

Skaičius Devyni skatina žmogų susirasti draugų ir širdies draugą, tačiau svarbu nepamiršti savo pašaukimo. Ugdykite prigimtinius talentus ir vertinkite akimirkas, kai galite visiškai atsiduoti tam, kas jums patinka. Radę galimybę naudotis savo sugebėjimais, jūs tapsite laimingu žmogumi.

Labai dažnai žmonės dėl visko kaltina kitus. Jūs neturėtumėte savo karmos problemų perkelti ant kitų pečių, nes dažnai patys žmonės yra kalti dėl to, kad sėkmė nuo jų nusisuka. Labiau tikėkite savimi, bendraukite su gerais žmonėmis, išsikelkite sau tikslą ir pastebėsite, kaip gyvenimas keičiasi į gerąją pusę.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą