Emocingi žmonės pokalbio metu gestikuliuoja, mosikuoja rankomis, atvirai demonstruoja veido išraiškas. Archyvo nuotrauka

Žmogaus energiją galima nustatyti be didelių sunkumų, tiesiog atkreipiant dėmesį į tai, kaip jis kalba. Tai padės jums  ne tik bendraujant, bet ir bus gera proga patikrinti  žmogų dėl galimybės tapti jūsų artimu draugu, rašo skillsyouneed.com.

 

Žinia, žmogaus energija yra kintanti, tačiau visada galite išsiaiškinti pagal pagrindinius jos kriterijus, jei būsite pakankamai įžvalgūs  ir nuovokūs. Todėl stenkitės būti ypač atidūs bendraudami su neigiamos auros žmonėmis.

  1. Labai kalbus žmogus

Daugeliu atvejų tokie žmonės yra tipiški ekstravertai, jie skleidžia energiją ir nieko nereikalauja mainais. Tai reiškia, kad jūs susiduriate su dosniu žmogumi, kuris energetiškai yra labai atviras. Jis gali dalytis ir teigiama, ir neigiama energija, tačiau antruoju atveju nepajusite diskomforto.

Kita vertus, daug kalbantys žmonės vargu ar taps jūsų priešais: jie turi stiprią aurą, tačiau tai neslopina kito žmogaus biologinio lauko. Kitaip tariant, energija išsisklaido neliečiant jūsų asmeninės erdvės bei nepažeidžiant jūsų čakrų ir nuotaikos. Dažniausiai tokių žmonių silpnybė yra pokalbio poreikis. Jei jie netenka to, vaizdžiai kalbant, gali nudžiūti, kaip ir gėlė, ilgą laiką palikta be vandens.

  1. Balso tembras

Aukštas ar žemas balso tembras yra puikus būdas atpažinti asmens energiją, galimybes ir silpnybes. Todėl pirmiausiai  ir pabandykite atkreipti dėmesį į tai.

Taigi, jei žmogaus aukštas balso tembras, vadinasi, tai kūrybinga prigimtis. Be to, uždaros asmenybės pasižymi ir aukšto balso tembru. Vargu, ar jie kelia pavojų, tačiau su jais gana sunku rasti bendrą kalbą. Tokie žmonės turi silpną biologinį lauką, todėl jie patys yra jautrūs energetinių vampyrų įtakai.

Tuo tarpu žemas balso tembro asmenybės turi galingą energiją, todėl jos gali valdyti ir kontroliuoti kelis žmones vienu metu. Jie yra gimę lyderiai. Tiesa, žemo balso tembro savininkai turi nedaug draugų, nes su jais būna labai nelengva. Jų silpnybė yra jų pačių tikslai. Savo labui jie gali padaryti beveik viską. Yra labai atvirų žmonių, turinčių tokį balsą, tačiau dauguma  iš jų negalima pasitikėti šimtu procentų.

  1. Kalbėjimo greitumas

Kai žmogus kalba labai greitai, vadinasi, jis nesistengia ką nors nuslėpti nuo savo pašnekovo.  Tokius žmones galima vadinti atvirais ir maloniais. Jų aura yra kūrybinga ir lengva. Iš trūkumų  galima paminėti nemandagumą,  tiesmukiškumą, gal net storžieviškumą.

Tuo tarpu pamatuota  ir apgalvota kalba, kuri yra pastebimai lėtesnė nei vidutinė, gali parodyti, kad žmogus atkakliai siekia savo tikslų ir yra ištikimas savo svajonėms. Jo mintys keliauja greičiau nei jo kalba. Tačiau jie būna paslaptingi, gali daug ką nutylėti, todėl su jais turėtų būti elgiamasi atsargiai.

  1. „Aš visada teisus“

Tas žmogus, kas nuolat ginčijasi su kitais, nesutinka ar prieštarauja jų nuomonei ir nuolat tvirtina tik jis esantis teisus, greičiausiai yra labai toksiškas energetiškai žmogus. Tai gali būti žmogus vampyras arba tiesiog tas, kuris turi labai mažai draugų.

Tokių žmonių biologinis laukas yra destruktyvus, griaunantis, todėl ilgą laiką išbūti šalia jų yra nepaprastai sunku. Pagrindinis jų trūkumas yra nesugebėjimas susirasti ir bendrauti su naujais  žmonėmis. Jei tokie žmonės taip pat pertraukia jus, kai kalbate, tada jie yra netgi pavojingi energijos prasme. Tai gali būti ir nestabilios, nuolat kintančios psichikos ar net neadekvatūs  žmonės.

  1. Atstumas iki pašnekovo

Jei pokalbio metu asmuo stovi gana toli nuo jūsų (neabejotinai toliau nei kiti), tuomet galite labai tiksliai tokį asmenį įvardinti silpnos, bet tuo pačiu ir neįprastos energijos savininku. Kai kreipiatės į tokį žmogų, galite pajusti kažkokią atstumiančią jėgą. Tokie žmonės retai ką nors įsileidžia į savo gyvenimą, nes yra nepaprastai nepasitikintys savimi. Vienaip ar kitaip, bet jais galima pasitikėti.

Ir priešingai – tas, kuris nuolatos prieina prie jūsų pernelyg arti ir pažeidžia asmenines ribas, turi labai stiprią vidinę energiją. Tokie žmonės kalbėdami gali nesąmoningai prisiartinti prie kito, nes turi tokią galingą aurą, kad paprasčiausiai nejaučia savęs taip, kaip norėtų jausti.

  1. Emocijos

Emocingi žmonės pokalbio metu gestikuliuoja, mosikuoja rankomis, atvirai demonstruoja veido išraiškas. Tačiau jie gali būti laikomi pakankamai ištikimais ir atvirais draugais, su kuriais galima „eiti į žvalgybą“. Jie turi lanksčią aurą, netrikdančią jūsų ramybės. Kitas dalykas yra žmonės, kurie kalba monotoniškai ir be emocijų. Jie dažnai kažką slepia. Jų biologinis laukas sunkiai įskaitomas, jų planai ir mintys nenuspėjami.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą