Ko gero ne vienai moteriai teko sutikti nevykėlį vyrą, su kuriuo geriau nekurti rimtų santykių. O jei moteris vis dėlto užmezga santykius su tokiu, po to ji gailėsis praradusi daug laiko su juo.

Kai buvo galima šį laiką skirti vyrui, su kuriuo sukurtų šeimą, kuris mylėtų ir rūpintųsi moterimi.

Žinoma, moterims ne visada pavyksta  atpažinti beviltišką vyrą, o tai lemia liūdnus rezultatus ateityje. Norint to išvengti, pateikiame kelis pagrindinius neperspektyvaus vyro požymius.

  1. Jis palaiko santykius su kita arba yra vedęs

Toks vyras gali sakyti, kad esamuose santykiuose jis jaučiasi laimingas, todėl ieško kitos moters. Bet praktiškai taip neatsitinka. Bėga metai, moteris, palaikydama santykius su tokiu vyru, laukia ir tikisi ir… nesulaukia. Negana to, visada jam bus antroje arba kažkelintoje vietoje. Gaila, kad neretai supratimas, jog šis vyras neatneš jai laimės, ateina per vėlai.

  1. Jų skirtingi tikslai ir svajonės

Vyras gali matyti visai kitokią „šviesią“ ateitį nei moteris. Pavyzdžiui, moteris gali matyti jį kaip savo būsimą vyrą, kad turės du vaikus, o vyras, priešingai, santykiuose laiko save laisvu. Skirtingi tikslai ir svajonės lemia neperspektyvius santykius, kuriuose nėra bendros ateities.

  1. Jis įpratęs gyventi iš moters kišenės

Yra vyrų, kurie įpratę gyventi iš moters kišenės. Moteris gali duoti jam pinigų, sumokėti už jį sąskaitas ir panašiai. Toks vyras tikrai nepasikeis, greičiau priešingai –  dar labiau išnaudos moterišką naivumą. Net jei jis pažadės laikui bėgant pasikeisti – pradės dirbti, gal net įkurs savo verslą ir panašiai, bet neilgam. Po to jis ir toliau bus išlaikytinis.

  1. Nesulauksite palaikymo ir moralinės paramos

Kiekvienas vyras turėtų parodyti moralinę paramą savo moteriai. Jis turi ją palaikyti sunkmečiu, pasakyti malonius žodžius, apkabinti, paglostyti ir padaryti viską, kad palaikytų moterį. Bet jei vyras to nepadaro santykių pradžioje, tai ateityje jūs net nesitikėkite jo palaikymo.

  1. Turi žalingų įpročių

Daugelis žmonių turi blogų įpročių, tačiau yra įpročių, kurie kenkia santykiams ir šeimai. Šie įpročiai apima: pomėgį išgerti, narkotikams, priklausomybę nuo lošimų ir panašiai.

Jei vyras turi tokių įpročių, tuomet geriau nekurti santykių su juo ir  juo labiau neturėti jokio bendro verslo. Priešingu atveju, moteris labai pasigailės, susiejusi savo gyvenimą su tokiu žmogumi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą