Daugelyje pasaulio kultūrų sapnai visada užėmė reikšmingą vietą.  Žmonės per visą istoriją bandė paaiškinti jų kilmę. Net mokslo ir technologijos amžiuje įprasta manyti, kad sapnai, anaiptol, nėra atsitiktiniai.

Be to, yra prirašyta daugybė knygų, kurių užduotis yra aiškinti sapnus. Beveik visose kultūrose sapnai, sapnuojami iš ketvirtadienio į penktadienį, laikomi ypatingais. Jie atskleidžia tiesą ir gali perspėti apie ateitį arba paaiškinti praeitį. Tokie sapnai vadinami pranašiškais.

 

Sapnai gali įspėti apie neišvengiamas problemas šeimoje, meilėje ar darbe

Taigi, kas yra pranašiški sapnai? Pirmiausia verta pasakyti, kad jie ne visada išsipildo. Visiems žmonėms tai  įvyksta skirtingai. Net ezoterikai ir sapnų aiškintojai negali tiksliai pasakyti, kuris sapnas išsipildys, o kuris ne. Čia svarbu pasitikėti išankstiniais nusistatymais ir neleisti dominuoti savo baimėms.

Ko gero ne vienas jūsų yra pastebėję, kad susapnavus blogus dalykus, dauguma jų išsipildo, o geri – ne. Anot sapnų aiškintojų, taip yra dėl to, kad žmonės labiau linkę tikėti blogais dalykais. Visi žmonės kažko bijo, o baimė labiausiai veikia mūsų sąmonę, ją pakeisdama. Moksle šis reiškinys  vadinamas „nocebo efektu“ – kai mintys sukelia kažką blogo. Ir kuris atsiranda tada, kai neigiami žmogaus lūkesčiai atsiranda dėl ko nors blogo ar sukelia neigiamą poveikį, nei jis norėtų. Pavyzdžiui, kai pacientas numato šalutinį vaisto poveikį, jis gali tai patirti, net jei vaistas iš tikrųjų yra nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Grįžtant prie ezoterikos, čia gali suveikti ir principas „blogas traukia blogą“. Todėl reikia išmokti nekreipti dėmesio, ignoruoti neigiamus dalykus ir negalvoti apie tai, kad blogas sapnas išsipildys. Tiesiog pabandykite suprasti paslėptą prasmę ar jame užšifruotą pranešimą.

Ką reiškia pranašiški sapnai?

Jei sapnuojate rūpesčius ir problemas, konfliktus ir ligas iš ketvirtadienio į penktadienį, tada sapnų aiškintojai pataria atidžiau elgtis sprendžiant problemas. Tokie sapnai gali įspėti apie neišvengiamas problemas šeimoje, meilėje ar darbe. Po blogo pranašiško sapno reikėtų būti atsargesniems, priklausomai nuo susapnuotų vaizdų ir pasakytų žodžių. Bet pirmiausiai patartina laikytis nuošaliau, nepradėti ir juo labiau nesivelti į konfliktus. Geriausia išeitis – būti nuolaidžiam ir tolerantiškam net ir tais atvejais, kai jūsų pašnekovas yra neteisus. Taip pat patartina nesivelti į abejotinas avantiūras, nuotykius ir juo labiau – rizikuoti.

Jei sapne pamatėte pavojingą žmogų, tada kitas porą dienų geriau vengti ir nepasitikėti mažai pažįstamais ar visai nepažįstamais žmonėmis. Tokie pranašiški sapnai išsipildo labai dažnai.

Užtat geri, teigiami sapnai, susapnuoti iš ketvirtadienio į penktadienį, gali sustiprinti pasitikėjimą savimi. Tai gerai, bet svarbu, kad pasitikėjimas savimi nevirstų arogancija ir išdidumu. Jei teisingai ir deramai elgsitės, geri sapnai išsipildys dažniau, nei blogi. Bet negalima visiškai pasikliauti sėkme ir prarasti kontrolę.

Kai tas pats sapnas sapnuojamas ne pirmą ir ne vieną kartą, tai rodo, kad jo siužetas iš dalies gali išsipildyti realiame gyvenime. Tokie sapnai iš ketvirtadienio į penktadienį yra ypač svarbūs. Jie gali nurodyti ne tik ateitį, bet ir atskleisti praeitį.

 

Susapnuotus neigiamus dalykus, galima pašalinti keliais būdais

Meilės sapnai, sapnuojami iš ketvirtadienio į penktadienį, dažniausiai išsipildo ir lemia sėkmę. Net jei tokiuose sapnuose yra tam tikrų neatitikimų realybėje arba iškyla problemų, jie vis tiek yra teigiami. Nors ir neužtikrina didžiulės sėkmės tikrovėje, bet jie mums praneša, kad pokyčiai ateina į gerąją pusę.

Norint susapnuoti pranašišką sapną, reikia laikytis kai kurių  dalykų. Pavyzdžiui, prieš užmiegant turite įtemptai galvoti apie tai, kas jus kankina ir neduoda ramybės. Taip pat pravartu būtų pasimelsti ir pasakyti: „Dieve, duok man jėgų pažinti ir nulemti savo ateitį“.

Norint išsiaiškinti sapne meilės klausimus, pravartu būtų po pagalve pasikišti mylimo žmogaus nuotrauką. O pabėrus monetų po pagalve, per sapną galite išsiaiškinti su pinigais susijusius reikalus. Tuo tarpu šalto vandens energija pasakys apie jūsų sveikatą. Tiesiog reikia šalia lovos pasistatyti stiklinę švaraus geriamojo vandens.

Daugelis bioenergetikos ekspertų pabrėžia, kad pranašiški sapnai dažniausiai sapnuojami pilnaties naktį. Jei pilnas mėnulis stoja naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, tada gerokai sustiprėja tikimybė susapnuoti tokį sapną.  Stebėkite mėnulio kalendorių, kad visada žinotumėte, kuri mėnulio fazė yra aktuali.

Neigiamus dalykus, susapnuotus blogame ar košmariškame sapne, galima pašalinti keliais būdais. Jei susapnavote ar retsykiais sapnuojate tą patį blogą sapną, pirmiausia padeda vandens energija. Kontrastinis dušas ryte puikiai valo energiją ir priverčia žmogų greitai įsijausti į teigiamas mintis ir norimą nuotaiką.

Geras būdas yra meditacija. Pabudus, patartina pasėdėti lovoje užsimerkus ir  įsivaizduoti, kaip jus veža toli, toli į kitą planetą ar begalinius snieguotus kalnus. Turėtumėte pajusti tarsi nesate priklausomi nuo to, kas vyksta aplink jus. Tai reiškia, kad jūs patys esate savo likimo ir gyvenimo šeimininkai. Ir jums patiems reikia spręsti iškilusius klausimus ar problemas. Taip pat bus naudingi visi tą dieną pasakyti teigiami žodžiai.

Jei tikite, kad jūsų sapnas išsipildys iš ketvirtadienio į penktadienį, tuomet galite sėkmingai  užprogramuoti save nuo nesėkmių. Mat teigiamas požiūris padeda pašalinti „virusines programas“ iš žmogaus pasąmonės. Metodas yra labai veiksmingas, bet reikalauja atkaklumo.  Todėl dažniau pasakykite sau, kad jums pasisekė, kad Visata yra jūsų pusėje ir kad viskas yra taip gerai, kaip visada, nes tai yra gryna tiesa.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą