Italų aktorius Massimiliano Morra tikras mačo

Skirtingose ​​pasaulio šalyse yra  daug visokių dalykų. Taip pat vyrų ir moterų grožio standartai. Pažvelkime į įdomiausius skirtingų tautų vyriškos išvaizdos bruožus.

Korėjos vyrai mėgsta pasidaryti makiažą

Australija dėl savo klimato diktuoja sveiką gyvenimo būdą. Tai suprantama, nes kiekvienas australas daug laiko praleidžia paplūdimyje. Tai įpareigoja visada būti formos. Įdomus faktas yra tas, kad plastikinė kosmetologija yra labai paklausi tarp Australijos vyrų. Tobulumui nėra ribų. Taigi, kodėl gi nepadovanojus sau  naujos veido išvaizdos ar holivudiškos nosies ir skruostikaulių.

Prancūzų vyrai priversti nusiskusti ūsus ir barzdą.  Kodėl?  Kadangi prancūzės mėgsta  nusiskutusius vyrus ir pilnomis lūpomis. Be to, ir plaukai neturėtų būti per ilgi. Prancūzai ypatingą dėmesį skiria smulkmenoms –  dantų baltumui ir dailiam manikiūrui. O garderobe  prancūzų vyrai labiausiai vertina  ir mėgsta aksesuarus – šalikus, skareles, kepures, akinius.

Korėjiečiai, japonai ir kinai – europiečiams juos labai sunku atskirti. Tačiau žinant jų išvaizdos ypatybes, tai padaryti bus daug lengviau. Korėjos vyrai mėgsta pasidaryti makiažą. Ne veltui jie yra  patyrę makiažo meistrai. Jų vyriškame kosmetikos krepšyje galite rasti ir antakių pieštuką, ir veido kremą. Jei sutiksite azijietį, kuris jums primins kurio nors animacinio filmo personažą, tada jis yra korėjietis.

Japonų vyrus visada galima atskirti pagal puikiai išlygintą tamsiai violetinės spalvos kostiumą, tačiau jie išsiskiria bateliais iš kitų. Jų batai visada atrodo kaip nauji.

Tuo tarpu tobulas kinas yra kolektyvinis įvaizdis tarp stiprių karių ir trapių vaikinų iš populiarių roko grupių. Kinijoje vyras visada buvo svarbesnis už moterį. Todėl ir vyriškas grožis yra svarbesnis už moterišką. Nuolatiniai grožio salonų klientai yra kinų vyrai, o ne moterys. Kvepia gėlėmis, lūpos dažytos matiniais lūpų dažais, tobulas manikiūras – toks šiuolaikinių kinų įvaizdis.

 

Apie vyrų grožį yra daugybė prieštaraujančių viena kitai nuomonių

Šiuolaikinis anglas visada yra aukštas, raumeningas, tamsiais ir trumpais plaukais. Tačiau yra vienas ypatumas – perteklinis kūno plaukuotumas. Mat britės moterys teikia pirmenybę švariai nusiskutusiems vyrams.

Žinia, Italija yra aukštosios mados gimtinė. Būtent čia daugelis dizainerių pelnė pripažinimą. Sunku rasti italą, kuris neturėtų brangaus garsaus dizainerio kostiumo. Italų ypatumas yra laisvas rengimosi stilius, plaukų formavimas ir pernelyg didelis emocionalumas. Patrauklus italas nebūtinai turi turėti tobulus veido bruožus ir tobulą figūrą, tačiau net raukšlės neatims jo natūralaus žavesio. Bet ir tik pasikvėpinęs prabangiais kvepalais italas peržengs savo namų slenkstį.

Brazilijos vyrai savo išvaizda sujungia pačių įvairiausių tautų bruožus. Čia galite rasti ir mėlynakių šviesiaplaukių, ir šokoladinių juodaodžių. Brazilų gyvenimo būdas palieka pėdsaką jų išvaizdoje. Kadangi Brazilijoje yra futbolo kultas, vyrai yra fiziškai išsivystę ir visais įmanomais būdais demonstruoja savo kūną, tiksliau, nėra įpratę jo slėpti.

Apie vyrų grožį yra daugybė prieštaraujančių viena kitai nuomonių, kartais net verda ginčai. Kai kurie įsitikinę, kad „vyras neturi būti daug gražesnis už beždžionę“. Kiti teigia, kad „grožis išgelbės pasaulį“ ir nesvarbu, ar tai moteris, ar vyras. Kadangi grožio samprata yra labai santykinė, todėl ir  vyriško grožio  kriterijų neverta ieškoti. Ir vyrams, ir moterims svarbu neprarasti savęs siekiant grožio standartų. „Nesvarbu, kaip tu atrodai, nes vis tiek atsiras žmogus, kuris laikys tave patraukliausiu žmogumi pasaulyje“, – sakė vienas rašytojas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą