Po vestuvių daugelis merginų galvoja, ką daryti su suknele. Bet reikia įsidėmėti keletą svarbių dalykų, prieš parduodant ar tiesiog perleidžiant nuotakos suknelę kitai merginai, nes kai kurie prietarai dažnai perspėja apie bėdas.

 

Nuotakos suknelė – tai naujai sukurtos šeimos talismanas

Vestuvinė suknelė, kuria buvo pasipuošusi nuotaka per savo vestuves, išlaiko savo energiją, todėl perleisdama šiuos drabužius kitai merginai, perduoda jai ir tuos dalykus, kurie buvo susiję grynai su nuotakos, atšokusios savo vestuves, emocijomis.

Problema ta, kad vestuvėms pasibaigus,  dažnai prašmatnaus drabužio tiesiog nėra kur laikyti. Taigi, ką daryti su savo vestuvine suknele?

Dar mūsų senoliai tvirtino, kad vestuvinė suknelė yra naujai sukurtos šeimos talismanas ir saugo ją nuo visokių negandų. Todėl pardavus  ar išnuomojus savo suknelę kam nors, jaunavedžiai gali patekti į bėdą, o tai galiausiai sukels nesantaiką šeimoje. Panašiai nutinka, kai būsimoji nuotaka išsinuomoja suknelę salone

Žinoma, suknelę galima parduoti, jei labai stinga pinigų, bet tą reikėtų padaryti ne anksčiau kaip praėjus metams po vestuvių. Bet kol nuotakos suknelė kabos spintoje ar bus gražiai sulankstyta ir padėta į dėžutę, tol šeima jausis laiminga, gyvens darniai, nekils nesutarimų, nes, kaip minėta, suknelė tampa naujos šeimos talismanu. Bet jei nuspręstumėt parduoti suknelę, reikia ją kruopščiai išvalyti, kad neliktų energijos.

Jokiu būdu negalima parduoti nuotakos suknelės, jei jaunavedžiai tuokiasi bažnyčioje ir duoda įžadus prieš Dievą. Mat Aukščiausiasis palaimina nuotaką, todėl per iškilmių ceremoniją vilkėta suknelė negali būti  ne tik parduodama, bet ir paskolinta net savo artimiems žmonėms, pavyzdžiui, seseriai, ar draugei. Priešingu atveju, tai reiškia, kad jūs perleidžiate kitam žmogui ir Dievo palaimą. Išeina, kad nuotaka lieka neapsaugota, o tai gali ne tik pakenkti naujai sukurtai šeimai, bet ir prisišaukti bėdų. Bet kuris vestuvių ritualas yra apskritai labai subtilus ir trapus dalykas, todėl reikia saugoti net nuo smalsių  ir pašalinių akių.

 

Ne vieną kartą naudotas drabužis praranda savo galias

Vis dėlto jei buvusi nuotaka nusprendė parduoti suknelę, tada reikėtų sau pasilikti bent nuometą ir su juo niekada nesiskirti. Mat šis atributas taip pat laikomas asmeniniu talismanu, apsaugo šeimą ir būsimus vaikus.

Užtat galite drąsiai parduoti pirštinaites, rankinę, batelius, papuošalus ir kitus vestuvių aksesuarus, bet geriau būtų, kad jie atitektų vienam pirkėjui.

Tačiau jokiu būdu negalima parduoti suknelės, jei būsima nuotaka pati ją pasiuvo ar išsiuvinėjo. Juk anksčiau dauguma merginų pačios puošdavo savo vestuvines sukneles gėlėmis, nėriniais, išsiuvinėdavo jas raštais. Suprantama, tuo pačiu įdėdavo ne tik daug meilės, bet ir savo energijos. Ir jų neparduodavo, niekam net neskolindavo, o pakabindavo į spintą. Teigiama, kad dvasios užsukdavo į tuos namus ir suteikdavo jaunai šeimai daug gėrio, santarvės, meilės ir laimės valandų.

Bet jei nuotakos suknelė bus perperkama arba išnuomojama salone, ji yra bevertė. Paprasčiausiai ne vieną kartą naudotas drabužis praranda savo galias. Juo labiau, kai jis eina iš rankų į rankas.

Kita vertus, ne vieną kartą vilkėta suknelė gali būti nužiūrėta ir piktos akies arba nepatenkintos  marčia jaunikio motinos. Žinoma, tokiais atvejais reikia kuo greičiau atsikratyti ta suknele.

Nemažai merginų  ir dabar tiki vestuvių prietarais ar ženklais, todėl stengiasi išlaikyti savo protėvių sandorą, kad nekiltų rūpesčių. Prietarų yra daug, bet ir skeptiškai nusiteikusių žmonių, turbūt, ne mažiau. Bet, kaip sakoma, nuo blogų padarinių nėra niekas apsaugotas. Linkime jums laimės ir gerovės.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą