Šis paprastas daiktas padės jums išlaikyti įtemptus pilvo raumenis. Archyvo nuotrauka

Šiame straipsnyje norime pasidalinti vienu užmirštu, bet labai paprastu metodu, kaip atsikratyti išsikišusio pilvo be treniruočių ar dietų!

Žinia, net lieknos merginos neišvengia išsikišusio pilvo ir tai ne visada siejama su antsvoriu. Yra keletas priežasčių, kodėl ši dalis būna neestetiška. Taigi, į kokį dalyką verta atkreipti dėmesį ir jo  lengvai bei greitai atsikratyti.

 

Tiesi nugara visada atrodo patraukliai

Ne viena iš jūsų  ir ne kartą įsitikino, kad  ryte, kai rengiasi eiti į mokyklą ar į darbą, ramiai užsisega džinsus, tačiau po pietų ar vakare norisi atsegti sagą.

Priežastis – netinkami maisto produktai, sukeliantys fermentacijos procesą. Pavyzdžiui, visiems žinomi švieži kopūstai, kurių  salotas taip mėgsta lieknėjančios. Paprastai nerekomenduojama šio produkto  valgyti daug, juo labiau – dideliais kiekiais, nes jie ne tik sukelia pilvo pūtimą, bet ir pakeičia odos kvapą. Beje, ne į gerąją pusę. Kitas mėgstamas produktas – pienas –  kurį taip pat turite vartoti labai atsargiai. Nuo jo ne tik išsipučia pilvas, bet  atsiranda ir veido nelygumai. Todėl stebėkite, kaip pieno produktai veikia jus.

Ne mažiau svarbus punktas – tiesi laikysena! Tiesi nugara visada atrodo patraukliai, o mergina -pasitikinti savimi, nepaisant jos svorio ir formų. Beje, kai mergina sėdi tiesiai, tada automatiškai sumažėja ir pilvas. Nepamirškite to.

Ir pagaliau prieiname prie svarbiausio punkto. Tai šokdynė! Nieko sudėtingo ar neįprasto. Šokinėjant su šokdyne, padės jums išlaikyti įtemptus pilvo raumenis. Be to, tai daro įtaką ir raumenų formavimuisi, kurie yra atsakingi už pilvo įtempimą, taip pat sulaiko  ir vidaus organus, kuriems atsipalaidavus, dėl to neretai ir atsikiša pilvas.

Taigi, ką reikia padaryti? Atsigulkite, uždėkite šokdynę ant abiejų kojų pėdų, ištieskite  ir kilnokite kojas aukštyn žemyn. Tuo pačiu įsitemps pilvo raumenys. Pratimą pakartokite 10-15 kartų.

Kitą dieną vėl pakartokite pratimą, bet jau 20-30 kartų. Ir taip pamažu didinkite krūvį.  O po 2–3 savaičių savo akimis pamatysite, kad pilvuko nebeliko. Ir jums nebus sunku visą vakarą prie šventinio stalo atrodyti dailiai, lieknai ir prašmatniai.

Bet nepamirškite ir septynių maisto produktų, sukeliančių dujas ir pilvo pūtimą. Žinia, sveikam žmogui dujos išsiskiria vidutiniškai 5-15 kartų per dieną. Bet būna, kad tokių epizodų padaugėja arba dujos įgauna aštrų nemalonų kvapą. Tai gali būti ne taip pastebima socialinio atsiribojimo ir medicininių kaukių dėvėjimo metu, tačiau vis tiek daugeliui žmonių tai sukelia nepatogumų, ypač jei tai pasireiškia skausmingais pojūčiais.

 

Virškinimo trakto ligos  -tai padidėjusios dujų gamybos priežastis

Pernelyg didelė dujų gamyba dažniausiai siejama su netinkama mityba. Kai kurių iš jų nesuvirškintos dalelės patenka į žarnyną, bakterijos bando jas suskaidyti ir išskirti dujas. Kai dujos kaupiasi, jos išsiskiria.

Žinant produktus, sukeliančius tokį poveikį, padeda išvengti nemalonios situacijos.

Tai maistas, kuriame yra daug maistinių skaidulų, pavyzdžiui, daržovės ir ankštiniai augalai, maitina gerąsias žarnyno bakterijas. Savo ruožtu šie mikroorganizmai skaidulas paverčia naudingomis medžiagomis – vitaminais ir sviesto rūgštimi. Tačiau kai kurios bakterijos išskiria dujas kaip šalutinį poveikį.

Kai kurios žarnyno bakterijos, tokios kaip Desulfovibrio ir Desulfobulbus, gamina vandenilio sulfidą iš amino rūgščių, esančių maiste. Dėl šios priežasties dujos gali skleisti supuvusių kiaušinių ar kopūstų kvapą.

Virškinimo trakto ligos ir kai kurios sąlygos taip pat gali būti padidėjusios dujų gamybos priežastis. Tarp jų yra laktozės ir glitimo netoleravimas, dirgliosios žarnos sindromas (DŽS).

Taigi, kas labiausiai kelia pilvo pūtimą ir padeda kauptis dujoms?

  1. Ankštiniai augalai
  2. Kryžmažiedžiai
  3. Pienas ir pieno produktai
  4. Produktai, kurių sudėtyje yra glitimo
  5. Produktai su inulinu
  6. Dieta su dideliu baltymų kiekiu
  7. Dirbtiniai saldikliai

P.S. Šis straipsnis yra paskelbtas tik švietimo ir informaciniais tikslais ir neturėtų būti naudojamas diagnozei ar gydymui ar kaip profesionalių patarimų pakaitalas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą