Darykite tai ne tik norėdami palaikyti dailias kūno formas, bet ir lavinti smegenis, nes įrodyta, kad fizinė veikla sukuria neuronus, mažina stresą ir gerina gebėjimą susikaupti. Archyvo nuotrauka

Galite pykti ar įsižeisti, tačiau faktas lieka faktu: vyras ar vaikinas nori matyti išpuoselėtą, sveiką priešingos lyties atstovę. Beje, merginos taip pat dairosi sportiškų, dailaus sudėjimo vaikinų, todėl renkantis antrąją pusę karaliauja visiška lygybė. Vis dėlto yra dalykų, kurios gali „išjungti“ bet kurį vyrą. Dėl tos pačios priežasties galite prarasti bet kokį jų susidomėjimą.

 

  1. Pernelyg plona/liesa

Yra kategorija merginų, kurios yra natūraliai lieknos. Paprastai jos atrodo patraukliai ir harmoningai. Tačiau kartais merginos būna pernelyg priklausomos nuo dietų ir atrodo daug lieknesnės nei turėtų. Be to, gerokai apribojus mitybą, pradeda slinkti plaukai, lūžinėti nagai, o veido oda tampa „pilkšva“. Reikia pabrėžti, kad prasta nuotaika taip pat yra susijusi ne tik su maistinių medžiagų trūkumu, bet ir su amžinu rūpesčiu dėl savo svorio.

Žinoma, šios merginos labiau atstumia, nei pritraukia vyrus. Svoris turi atitikti fiziologines normas. Taigi, taisyklė „mažiau yra daugiau“ ne visada veikia.

  1. Nemoka gražiai valgyti

Dažnai merginos nesupranta, kokios  gali būti atstumiančios, sėdėdamos prie stalo. Tai yra jos ne kramto, o „kapoja“ maistą, ima jį rankomis, kramto pravėrusios burną ir panašiai.

Atrodo tiesiog bjauriai. Todėl labai svarbu mokėti gražiai valgyti ir, žinoma, naudoti stalo įrankius, o ne rankas.

  1. Blogas kvapas

Blogas kūno kvapas gali atsirasti dėl kelių priežasčių: ligos, netvarkos, blogų įpročių. Tačiau, kad ir kokia būtų priežastis, su problema reikia kovoti. Jei yra kokia nors liga, patartina jos atsikratyti pasikonsultavus su specialistu. Žalingus įpročius (ypač rūkymą) taip pat geriau palikti praeityje.

Svarbu nepamiršti, kad būtina kasdien nusiprausti po dušu ir naudoti dezodorantą. Vyrai gali žiūrėti pro pirštus į merginos ne visai tinkamą rengimosi stilių, antsvorį ir net gebėjimo elgtis visuomenėje stoką, tačiau nemalonus kvapas atbaidys bet kurį potencialų gražuolį.

  1. Suglebusi figūra

Čia kalbama ne apie antsvorį, o apie bendrą kūno išvaizdą. Jūs galite būti liekna, bet  jei pamiršite fizinį aktyvumą, kūnas atrodys suglebęs ir tikrai nesukels asociacijų su patrauklumu ir seksualumu.

  1. Plaukuotumas

Kūno pozityvumas žengia per visą planetą. Moterys vis dažniau atsisako šalinti „papildomus“ plaukus, tvirtindamos, kad niekas neturi teisės joms diktuoti, kaip prižiūrėti savo kūną. Iš tiesų sunku ginčytis su teze „mano kūnas yra mano reikalas“. Tačiau svarbu žinoti, kad padidėjusio plaukuotumo merginos atstumia vyrus, ypač kai kalbama apie pastebimas tamsias „antenas“ ar tamsų plaukuotumą ant rankų ir kojų.

Be to, per didelis plaukuotumas moteriai gali reikšti rimtas sveikatos problemas. Visų pirma, hormonų disbalansą. O vyrus traukia sveikos moterys, nes pasąmonės lygmenyje jie mato jas kaip potencialias būsimų vaikų mamas.

Tačiau norint tapti patrauklia priešingos lyties akimis, neturėtumėte persistengti. Svarbu būti sveikai, stebėti savo kūną ir nepamiršti asmeninės higienos. Šių minimalių reikalavimų pakanka!

 

parengta pagal gaiam.com/blogs

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą