Viskas, kas paryškinta šviesesniu atspalviu, atrodys pastebimai plačiau ir storiau. Socialinių tinklų nuotrauka

Džinsai yra savotiškas demokratijos simbolis – drabužiai, kuriuos turi visi ir be kurių niekas negali apsieiti … Šiuolaikinė drabužių spinta neįsivaizduojama be jų, o dauguma madisčių įgyja visą kolekciją skirtingų spalvų ir skonių džinsinių kelnių, rašoma m.dailyhunt.in.

Tačiau su kokiais sunkumais  neretai susiduriama, renkantis džinsus?! Ir ne todėl, kad, kaip ir anais laikais, būtų jų deficitas. Tiesiog labai sunku rasti tobulus džinsus, nors visos parduotuvės ir turgūs jais yra perpildyti.

Pavyzdžiui, ar žinote, kaip atrodysite pasirinkusios išblukusius džinsus? Viskas, kas paryškinta šviesesniu atspalviu, atrodys pastebimai plačiau ir storiau. Be to, dabar tokie džinsai nėra madingi, tendencija yra vienodos spalvos audinys.

Yra ir kitų svarbių dalykų, kuriuos šiandien aptarsime.

 

  1. Vidutinio aukščio ar žemo juosmens

Džinsai su žemu juosmeniu taip pat išėjo iš mados, tačiau jie karaliavo taip ilgai, kad juos prigaminę gamintojai vis dar siūlo šiuos modelius klientams ir daugelis yra tikri, kad tik jiems tinka.

Tačiau iš tikrųjų tokios kelnės  tinka tik labai trumpo liemens ir ilgų kojų savininkėms, o tai gana  retai pasitaiko  tokių moterų figūrų.

Kitas įspėjimas: daugelis nesupranta skirtumo tarp vidutinio ir žemo juosmens džinsų ir yra tikros, kad joms tinka  būtent pastarieji. Vis dėlto pasitikrinkite, ar jums tinka džinsai, iš kurių išlenda apatiniai? Jei jūsų normalus kojų ir liemens santykis, geriau rinktis  vidutinio aukščio  juosmens džinsines kelnes. Na, o jei jūsų kojos trumpos, geriau rinkitės aukštą juosmenį.

  1. Atvartai

Verta prisiminti, kad bet koks atvartas yra papildoma horizontali linija. Jis tarsi „nupjauna“ koją, vizualiai ją sutrumpindamas. Todėl prieš perkant džinsus su atvartais reikia tris kartus pagalvoti. Juk sutrumpintos kojos, tai taip pat  ir žemesnis ūgis.

  1. Kišenės

Čia taip pat reikia pasirinkti aukso vidurį. Jei kišenės yra mažos, sėdmenys atrodys pilnesnės. O jei kišenės yra didelės, tas pats efektas. Plokščių sėdmenų savininkės turėtų į visa tai atkreipti dėmesį.

Bet jei jūsų minkšta vieta jau yra labai išlenkta, nusipirkite džinsus su vidutinio dydžio kišenėmis.

Tačiau jos turi būti proporcingai išdėstytos, nes gamintojai  mėgsta išdėstyti jas įvairiai. Tai yra, kiek per žemai, todėl atrodo, kad sėdmenys „nukrenta“ ir jaučiasi liūdnos. Arba priešingai – kišenės būna beveik po juosmeniu.

Na, čia mes neprotestuosime: kišenės aukštai – kietas riešutas. Tačiau per plačios kišenės daro klubus platesnius. Kad sėdmenys niekur nenukristų ir visada būtų savo vietoje, pirkite džinsus su aukštai iškeltomis smailėjančiomis kišenėmis.

  1. Modelis

Jei džinsai būna tiesūs ir aptempti, tai, deja, vizualiai išplečia klubus ir juosmenį, padaro juos kvadratinius. Todėl ieškokite  džinsų kiek platėjančių į apačią, ypač, turinčios antsvorio merginos. Tai pridės harmonijos. Platėjantys džinsai ploniną figūrą.

  1. Išilginės siūlės

Čia gamintojas mus labai dažnai nuvilia. Jūs pasirenkate kelnes, ir atrodo, kad jose viskas gerai, tačiau šoninė siūlė klastingai nusisuka į šoną arba net į kojos vidurį.

Natūralu, kad tada kojos atrodo kreivos. Todėl pirkdamos džinsus atidžiai apžiūrėkite siūles.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą