Jei vaikinas prastai bučiuojasi, sugalvok pateisinimą, kad nesibučiuotumėte. Pasakyk jam, kad iš ryto jauteisi nekaip, sloguoji ir bijai jį užkrėsti.

Jei jis prisitraukia arčiau, vadinasi, nori artumo su tavimi

Jei pamokoms pasibaigus, vaikinas pakvietė tave į kino teatrą pirmiausiai atkreipk dėmesį, kaip jis elgiasi! Tai yra, kur jis tave veda pasodinti, įžengus į kino teatro salę. Kuri, suprantama, tuo metu būna beveik tuščia. Jau vien iš to galima nuspėti jo ketinimus. Bet jei jis klausia tavęs, kurioje eilėje norėtum sėdėti, tai greičiausiai jis tik iš draugiškumo ir mandagumo pakvietė tave pažiūrėti naują kino filmą, bet tikrai netrokšta tavęs pabučiuoti. O jei jis pats pasiūlys nupirkti bilietą salės gale, tai gali suprasti kaip užuominą. Tiesa, nemažai žmonių, sėdinčių gale, kurie neretai neplanuoja žiūrėti filmo iki galo.

Atkreipk dėmesį į vaikino ne tik elgesį, bet ir gestus. Jis gali prisislinkti arčiau prie tavęs arba tave prisitraukti arčiau prie savęs. Akivaizdu, jei jis prisitraukia arčiau, vadinasi, nori artumo su tavimi. Gali apkabinti per nugarą, o tai jau geras ženklas!  Tada gali paimti jo ranką arba padėti savąją ant kėdės atkaltės iš jo pusės. Žiūrėk, jis ims ir padės savo ranką ant tavosios. Vienas iš akivaizdžiausių požymių, kad tu smarkiai patinki vaikinui, jei jis nuolat pasisuka į tave, stengdamasis atspėti tavo reakciją, žiūrint filmą arba mėgina pagauti tavo žvilgsnį. Jei taip, tai ir kitą kartą, kai jis pasisuks, pažiūrėk į jį ir nusišypsok. Panašu, kad jis nori prisipažinti meilėje, bet nedrįsta. Jei ir mėgintų išlementi pirmuosius meilės žodžius, apsimesk, kad neišgirdai. Tai yra, kad jis pasilenktų arčiau ir pašnabždėtų prisipažinimą į ausį. Paskui, tikėtina, ir pabučiuos tave.

Taip pat labai vertėtų atkreipti dėmesį kokį filmą jis pasiūlė pamatyti! Jei filmas – trileris, kur šaudo, gaudo ir žudo, tikrai nesitikėk, kad jis norės tave bučiuoti, o juo labiau nelauk ir meilės prisipažinimo. Bet jei filme nemažai romantiškų scenų, kur herojai bučiuojasi, tada atidžiai stebėk jo reakciją. Jei jis tuo metu stipriau prisiglaudė prie savęs, paėmė už rankos ir pažvelgė į akis – atėjo svarbi akimirka!

Nesėskit greta kitos poros, nes jausitės nepatogiai

Bet jei vaikinas pakviestų į kurį nors filmą savaitgalį, per išeigines, ne mažiau svarbu, kad einant į kiną ir sėdint gana ilgą laiką greta jo, sklistų malonus ir gaivus burnos kvapas. Todėl prieš išeidama iš namų, sudrėkink lūpas balzamu ir užberk ant jo kelis krislelius cukraus. Jos ne tik taps minkštesnės, bet  ir saldžios.  Bučiuoti sausas, o juo labiau suskirdusias lūpas nelabai malonu. Naudokis dantų siūlu. Juk nenori, kad besibučiuojant  vaikinas pajustų maisto likučius tarp dantų.

Nesėskit greta kitos poros, nes jausitės nepatogiai!  Žmonėms nebūtina matyti, kaip kiti meiliai burkuoja! Išsirinkite tas vietas, kur  žmonės toliau atsisėda. Aišku, porelėms labiausiai tinka paskutinė eilė. Dar geriau sėdėti paskutinės eilės krašte arba pačiame kampe, kadangi žmonės žiūri tiesiai į ekraną ir nemato, kas vyksta atokiuose kampuose. Bet išsirinkite tas vietas tik tuo atveju, jei norite „intymios aplinkos“!  Juo labiau, jei tai būtų jųdviejų pirmasis bučinys. Venkite valgyti  šokoladą, žiūrint filmą. Iš pradžių jis būna saldus, o paskui tampa kartus ir rūgštus. Tai ne tas kvapas, kurį norėtų pajusti vaikinas.  Taip pat nevalgyk saldumynų, kurie gali prilipti prie dantų. Nepirkite ir spragėsių.

Jei vaikinas prastai bučiuotųsi, sugalvok pasiteisinimą, kad nesibučiuotumėte. Pasakyk jam, kad iš ryto jauteisi nekaip, ėmei sloguoti, gal peršalai ir bijai jį užkrėsti. O jei iš vaikino sklinda ne koks burnos kvapas, pasiūlyk jam mėtinių ledinukų, kuriuos suprantama pasiėmei iš anksto „nenumatytiems atvejams“. Tačiau jei esi pakankamai drąsi ir jauti, kad vaikinas nori tave pabučiuoti, bet drovisi tą padaryti, pasakyk tiesiai šviesiai, kad nori jį pabučiuoti.

Dar kartą išvardinsime ko tau gali prireikti: lūpų balzamo arba blizgesio, mėtinių ledinukų (tik jokiu būdu ne kramtomosios gumos!). Beje, įprasta manyti, kad žiaumojantys kramtomąją gumą žmonės yra  susinervinę arba turi didelių problemų ir nežino, kaip jas išspręsti.

parengta pagal wikihow.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą