Stephanie ir Arryn nuotraukos pasirodė tokios jaudinančios, kad jos netgi patiko tiems, kurie dažniausiai mano, kad plius dydžio modelių fotografavimas yra neestetiškas ir vulgarus. "Facebook" nuotrauka

Mergina ilgai nesutiko  pozuoti fotosesijoje prieš vestuves, nes jai buvo gėda dėl savo figūros. Be to, ji galvojo, kad dėl tos pačios priežasties vestuvės gali ir neįvykti. Tačiau vaikinas vis dėlto  sugebėjo ją įtikinti, o dešimtys tūkstančių žmonių „Facebook‘e“ pasidalino jų nuotraukomis, vadindami porą tikros meilės įsikūnijimu.

 

Niekada nesijautė tokia patraukli

JAV gyvenanti fotografė Braia Terry ir jos „Facebook‘o“ grupė „Wolf & Rose“ netikėtai išgarsėjo neįprasta fotosesija. Ji pakvietė savo draugus Stephanie ir Arryn pozuoti pusiau apsinuoginusiais netoli vieno ežero. Tačiau mergina ilgai nesutiko: ji labai drovėjosi savo kūno. Ir tik ilgas vaikino įtikinėjimas padėjo jai įveikti gėdą.

Po fotosesijos mergina sutiko, kad nuotraukos būtų įkeltos į „Facebook‘o“ grupės paskyrą, rizikuodama sulaukti daug neigiamų komentarų ir net patyčių ar įžeidimų. Tačiau  šio socialinio tinklo vartotojai į fotosesiją reagavo stebėtinai teigiamai. Bet jei  ir pasitaikydavo neigiamų komentarų, jie nebuvo pikti ir pašiepiantys. Priešingai, pora buvo labai palaikoma.

Svarbiausia, kad fotosesijos herojei Stephanie labai patiko fotografijos. Ji prisipažino, kad nuotraukos leido pažvelgti į save naujai ir jaustis tikrai gražiai.

„Jei sąžiningai, aš niekada nesijaučiau tokia patraukli. Pati nustebau pamačiusi, kad visai gražiai atrodau ir kiek meilės yra mūsų akyse. Manau, kad kiekvienas turėtų pamatyti save iš šalies, norint suprasti, kokie jie iš tikrųjų yra gražūs“, – teigė mergina.

Komentatoriai buvo taip sužavėti poros fotosesijos, kad netgi palygino ją su „Disney“ animacinių filmų meilės istorijomis.

„Nežinau, kas yra šie du, bet jie nuostabiai atrodo! Nusprendžiau pakomentuoti, nes tiesiog įsimylėjau šias nuotraukas! Jie gali būti naudojami iliustruoti straipsnį apie tikrąją meilę. Geriau nei bet kuris „Disney“ animacinis filmas“.- parašė vienas komentatorius.

 

Tiesiog būkite savimi

Stephanie ir Arryn nuotraukos pasirodė tokios jaudinančios, kad jos netgi patiko tiems, kurie dažniausiai mano, kad plius dydžio modelių fotografavimas yra neestetiškas ir vulgarus.

„Paprastai tokios nuotraukos man nepatinka, bet, tiesą pasakius, tai puikus nuotraukų rinkinys. Ji tokia drovi, net jei padaryta be pėdkelnių. Ir šios nuotraukos nerėkia: žiūrėk, aš stora moteris! Ji sako: „Žiūrėk, aš esu moteris, įsimylėjusi vyrą“, – parašė kitas komentatorius.

Tačiau buvo ir tokių, kurie, neįžeisdami poros, situaciją vis tiek laikė šiek tiek veidmainiška. Galų gale, jei Stephanie kūnas atitiktų šiuolaikinius modelių standartus, nuotraukos nebūtų tokios populiarios. Ir galbūt mergina būtų laikoma ne aukščiausių moralinių savybių žmogumi.

„Mano nuomone, šioje situacijoje  yra svarbiausia tai, kad jei ji būtų lieknesnė, beveik visi jos nepavadintų savimi pasitikinčia. O šios nuotraukos yra nuostabios“, – taip pakomentavo dar vienas vartotojas.

Tačiau galų gale visi komentatoriai sutarė dėl vieno: visi kūnai gali būti gražūs, nepriklausomai nuo jų dydžio.

„Man patinka šios nuotraukos. Vienintelis dalykas, kurio norėčiau paklausti, yra toks: jei kas nors lieknesnis, kaip aš, būtų tai padaręs, ar žmonės būtų puolę ant manęs ir pavadinę nuotraukas provokuojančiomis? Manau, kad visi žmonės iš prigimties yra gražūs. Didelis ir mažas, aukštas ir žemas. Būkite tuo, kuo esate. Tiesiog būkite savimi!“, – padarė išvadą komentatorius.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą