Ateikite su gėlėmis į pasimatymą, nes merginos mėgsta gėles. Archyvo nuotrauka

Jei nuolat kovoji už savo laimę, tai jau nebe meilė: tai karas. Ir galbūt  jūs galite būti iš tų, kurie  pirmieji pakelsite baltą vėliavą ir užbaigsite šį nereikalingą mūšį.

Net stipriausi santykiai neišvengiamai išgyvena krizes. Tiesiog kitaip nenutinka: galite būti santūrūs ir tolerantiški, tačiau norint visiškai priprasti prie partnerio įpročių, gyvenimo būdo ir pomėgių,  reikia daug laiko, pastangų ir jėgų.

Santykiai tikrai yra sunkus darbas, bet vis dėlto tai nėra vergija, kuri turėtų jus ar jūsų partnerį versti kentėti 24 valandas per parą. Bet, kaip sakoma, viskas prasideda nuo pradžių. Todėl yra dalykų, dėl kurių merginos ir moterys nusprendžia, kad neverta toliau tęsti santykių jau per pirmą, antrą ar trečią pasimatymą.

  1. Punktualumas

Pirmasis įspūdis yra pagrindinis pirmojo pasimatymo sėkmės sudedamoji dalis. Jei jaunas vyras vėluoja, mergina dažnai daro išvadą, kad ji jam yra nepakankamai įdomi. Tai nėra puiki pradžia. Žinoma, yra labai svarių priežasčių, kodėl vėluojama. Pavyzdžiui, dėl spūsčių keliuose, avarinės situacijos ar dar ko nors. Bet apie tai reikia nedelsiant įspėti. Skambutis ar SMS gali išgelbėti pasimatymą ir pirmąjį įspūdį.

  1. Džentelmeno įgūdžiai

Maži gestai, pavyzdžiui, prilaikant duris, atitraukus kėdę ir panašiai, suteikia moteriai  galimybę suprasti, kad ji gali  jaustis saugi ir atsipalaiduoti šio vyro kompanijoje. Kiekviena moteris, žinoma, gali savarankiškai pasirūpinti savimi (į tai nuolat atkreipia dėmesį šiuolaikinės feministės), tačiau esmė čia visai ne praktinėje klausimo pusėje, o parodant vyro norą ir pasirengimą visada rūpintis ir saugoti.

  1. Mandagumas su padavėju

Vyras, mandagus ir pagarbus padavėjams bei kitiems aptarnaujantiems darbuotojams, sukuria harmoningo ir pasitikinčio savimi žmogaus įspūdį. Jam nereikia sąmoningai demonstruoti savo stiprybės ir galios moteriai, atsainiai elgiantis su kitais žmonėmis, kuriuos jis laiko žemiau savo statuso. Tai taip pat geras ženklas, kad moteris gali tikėtis, jog ateityje su ja bus elgiamasi taip pat mandagiai ir pagarbiai.

  1. Pokalbiai apie buvusiąją

Žmogus, kuris savo iniciatyva  jau per pirmąjį pasimatymą pradeda plauti „savo buvusiosios apatinius“ viešai – tai labai blogas ženklas. Dažnai tai reiškia, kad  dar neatvėso jo jausmai jai, kad jis tebėra jai neabejingas ir  moterys tai puikiai žino. Tačiau net ir teigiami buvusiųjų atsiliepimai gali sukelti įtarimų. Merginos baiminasi, kad jos  gali būti tik atsarginis ar laikinas variantas ir niekas daugiau, kol vyras išsivaduos iš sunkaus išsiskyrimo. Todėl, žinoma, geriau atidėti pokalbius apie ankstesnius santykius iki palankesnio momento, kai tarp partnerių atsiranda pasitikėjimas.

  1. Gebėjimas išklausyti ir parodyti susidomėjimą

Vadinamasis „small talk“ dažnai būna nepatogus, tačiau turi būti toleruojamas – bent jau iš pradžių. Jei per pirmą pasimatymą vyras nuolat kalba apie save, tai daugelis moterų daro išvadą, kad jis nevertas antrojo pasimatymo. Tuo metu svarbu abiem išsiaiškinti, ar jums bus gera kartu, jei sukursite porą. Tačiau užduoti klausimus nepakanka. Ne mažiau svarbu išklausyti atsakymus ir pabandyti padaryti išvadas, užduodant pagrindinius  ir labiausiai rūpimus klausimus. Net jei  atsiranda simpatija, niekas nenori toliau bendrauti su žmogumi, kuris nerodo abipusio susidomėjimo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą