Dauguma merginų depiliuoja kojų, pažastų, intymių vietų plaukelius ir visi galvoja, kad taip ir turi būti. Iš tikrųjų, nusiskusti ar nesiskusti yra gana sudėtinga dilema, kurį, anksčiau ar vėliau, tenka rinktis kiekvienai merginai. Kadangi daugelis dailiosios lyties atstovių negali įsivaizduoti savęs „nenusiskutusios“, nes tai yra gražu, malonu ir prie to tiesiog priprantama. Tačiau kojų ir kai kurių kitų vietų skutimasis yra vienas blogiausių dalykų, kurį merginos nuolat turi atlikti su savo kūnu. Taigi, jūsų dėmesiui 20 pateisinamų priežasčių, kodėl neverta depiliuoti kai kurių vietų.

 

  1. Tai brangu

Jei nesate iš tų žmonių, kurie perka vienkartinius skustuvus, tuomet puikiai suprantate, kad nuskusti savo „veją“ jums yra labai brangu.

2.Skauda

Tiksliai nežinoma, kiek merginų įsipjauna ir pasipila kraujas, skutantis kai kurias vietas, tačiau būkite tikri, kad šio kiekio daugiau nei pakankamai, kad pamaitintumėte net pati šykščiausią vampyrą

3.Tai trunka labai ilgai

Oi, kiek daug dalykų galėtum padaryti, jei nereikėtų užsidaryti vonios kambaryje ir su skutimosi peiliuku pravesti ekskursiją po visą kūną. O kur dar nemalonus šalutinis poveikis.

Norint pasiekti nepriekaištingai šilkinę ir lygią bikinio odą, turi būti kone kosmetologijos specialistė. Priešingu atveju – pažvelgus ​​žemyn, galite pamatyti pašiurpusią ir kaip reikiant sudirgintą odą.

4.Be traumų tai padaryti beveik neįmanoma

Kai kurie plaukai ant kojų auga tiesiai, kiti į šonus, o kai kurie netgi bando nuo jūsų pasislėpti. Jėzau Kristau, kodėl negalima būtų šiek tiek lengviau nusiskusti kojos plaukelius!?

Be to, nori nenori visada praleidi kai kurias vietas. Ir, aišku, taip nutinka išlipus iš vonios ir praėjus 10 minučių!

5.Šios vietos jums atrodo labiau pastebimos, nei yra iš tikrųjų

Ir nebegalite galvoti apie nieką kitą. Jums atrodo, kad visi tik ir žiūri į jūsų „nenupjautą veją“ ir net įsivaizduoja, kaip būtų šlykštu net paliesti. Tai tarsi Dumbldoro barzda, užaugusi iki kelių!

6.Tarp kojų nėra aiškių linijų

Atrodo, tik neseniai nusiskutote, o „ražienų“ jau atsirado. Nors ir nelabai matomos, užtat puikiai jaučiate. Skustis ar nesiskusti – štai klausimas!

  1. Vaikinas pakvietė į kavinę

Daug merginų tokiais atvejais pasirenka kažką tarp šių kraštutinumų: užsimauna džinsus arba nekiša kojų iš po stalo.

  1. Skutimasis nėra ribojamas

„Kur baigiasi mano šlaunys?, – galvoja mergina. –  Ar aš pakankamai nusiskutau, ar dar turėčiau skustis ir užpakalį? Kojos, kur jūs galų gale?

9.Yra daugybė skirtingų sprendimų

Kokosų aliejus apsaugo nuo skutimosi. Trys ašmenys prieš penkis. Įprasti ir elektriniai skustuvai. Mūšis prasideda!

10.Skutimasis turi įtakos drabužių pasirinkimui

Šiandien mergina neturėjo laiko nusiskusti pažastų, todėl apsivilko palaidinę su ilgomis rankovėmis.

11.Kvaila reklama

„Mūsų skustuvas gali akimirksniu nuostabiai paversti jūsų vis dar nedepiliuotas kojas depiliuotomis“.

12.Yra skausmingų ir brangių alternatyvų

 Pavyzdžiui, galima tiesiog išrauti plaukelius su šaknimis, sutepti depiliuojamas vietas karštu vašku arba naudojant elektros srovę. Koks nuostabus šis pasaulis!

13.Tai nenaudinga

Net jei turite modernų aukštųjų technologijų skustuvą, vis tiek žiūrėsite, kaip jūsų kojų plaukai auga tragiškai greitu tempu.

14.Tai reikalauja tam tikrų akrobatikos įgūdžių

Kai viena mergina nusiskuto plaukelius iš giliausių tarpkojų esančių vietelių, suprato, kad gali pradėti lankyti baletą. Kai iš tikrųjų pavyksta pasiekti tobulumą, niekas to nevertina.

  1. Tiesiog nekreipkite dėmesio

Ir tai pateisinama, nes žiniasklaidai tarpininkaujant, žmonės vis tiek jus kritikuos, nesvarbu, skustumėtės per daug ar per mažai.

Galų gale, tai jūsų kūnas, plaukai ir jūsų pasirinkimas.

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą