Tiesiog lesbietės įsimyli merginas dėl atsiradusios simpatijos ir traukos santykiuose, o ne žmogaus lytinių organų. "YouTube" stopkadras

Ką lesbietės mano apie penius ir sėklides? Kodėl joms nepatinka šios kūno dalys?

                                                                                              vaikinai

 

Paprastai brendimo metu pradedama domėtis priešingos lyties lytiniais organais. Bet tai nereiškia, kad įsimyli tik pažvelgus ​​vienas į kito lytinius organus! Žinoma, lytiniai organai yra sekso įrankis, todėl jie gali atrodyti įdomiai ir patraukliai. Bet jei jie yra žmogaus, kuris iš esmės nepriimtinas kaip seksualinis partneris, tai, logiška, nedomina ir genitalijos. Taigi, jei lesbietėms  ir patinka, bet ne penis ir sėklidės, o vyras kaip žmogus ir asmenybė.

Pagal teoriją, jei žmogus  įsimyli tos pačios lyties atstovą, tai tik tada jis tampa gėjumi ar lesbiete.

Tiesiog lesbietės, skirtingai nei heteroseksualios merginos, prasidėjus brendimui, atsiranda  seksualinis susidomėjimas  ir trauka ne priešingos lyties atstovams, o tos pačios lyties.

Beje, tą patį galima pasakyti ir apie tradicinės seksualinės orientacijos žmones. Juos pirmiau domina vyriška ar moteriška lytis,  ne jų lytiniai organai. Tai įgimta savybė, pavyzdžiui, pirmiau juos domina akių spalva, plaukų spalva, sudėjimas  ir taip toliau.

Kita vertus, lesbietes gali traukti translytės moterys, o kai kurios translytės moterys turi penius. Trečia, yra žmonių su aseksualia orientacija. Tai gali būti  ir hetero, gėjai, lesbietės, biseksualai (-ės), panseksualai (-ės) ir kt. Taigi iš esmės jiems neįdomi partnerio biologinė lytis, jiems nerūpi lytiniai organai, nes jiems nepatinka seksas.

Tiesiog lesbietės įsimyli merginas dėl  atsiradusios simpatijos ir traukos santykiuose, o ne žmogaus lytinių organų. Genitalijos yra organas, o  mergina yra mergina.

Nors yra nemažai atvejų, kai lesbietės netraukia vyriški lytiniai organai, bet jos gana ramiai sekso metu naudoja vyriškų organų imitatorius ar vibratorius.

Taigi, išeina, kad lesbietės, kaip ir gėjai, galvoja ir apie intymias fiziologines priešingos lyties dalis. Sekse lesbietės ir gėjai pasirenka savo vaidmenį, kuo jie norėtų būti gyvenime. Pavyzdžiui, vyras yra pasyvus, transformuojasi į moterišką įvaizdį ir jaučiasi kaip moteris, kurioje dominuoja vyras lovoje. Tas pats  ir su lesbietėmis: viena jų  imasi „vyro“, prisisega dirželį su vyrišku lyties organo imitacija  ir lytiškai santykiauja.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą